Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Tabaka Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tabaka
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Co sądzicie o tabace?
Ani to używka ani nic, heh
Dobre do kichania... ale ja jakoś ani razu nie kichnąłem po tabace mimo że brałem 4-5 cemtymetrowe ściechy na jedną dziurkę do nosa... niewiem może zasłaba jakaś? (GLETSCHER PRISE)

P.S Niemyślcie że jak się wciąga czasami tabakę to się jest ćpunem ! eusa_naughty.gif
  
Re: <Krzysiek> Tabaka
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Masz złe nawyki mlody człowieku.
Po pierwsze:
tabaki nie zażywa się na ścieżki i na pewno nie przez rurkę czy zwiniętą dychę.

Po drugie:
4-5 centów ścieżki do stanowczo za dużo.

Po trzecie:
Jest to swojego rodzaju używka. I jeżeli Ci nie podchodzi, to nasze zdanie na temat tabaki nie ma dla Ciebie najmniejszego znaczenia, no chyba że masz zadatki na snoba, albo nie chcesz odstawać od kolegów.

Ja osobiście lubię zażyć sobie tabaki, jak mnie ktoś poczęstuje, ale bywa to żadko i za tym nie tęsknię. Pmiętam kiedyś na katar pomogła mi tak mentolowa, ale się skończyla a nazwy nie pomnę.
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
I jeżeli Ci nie podchodzi, to nasze zdanie na temat tabaki nie ma dla Ciebie najmniejszego znaczenia, no chyba że masz zadatki na snoba, albo nie chcesz odstawać od kolegów.


koledzy nie mają na mnie najmniejszego wpływu a na snoba to się napewno nie nadaje

Marek D. :
Pamiętam kiedyś na katar pomogła mi tak mentolowa, ale się skończyla a nazwy nie pomnę.


i oto właśnie chodziło... był katarek a teraz niema kataru

Marek D. :
4-5 centów ścieżki do stanowczo za dużo.


zależy jak dla kogo, bo po minucie wszystko miałem w gardle i prawie nic nie czułem oprcz mrowienia w nosie
  
Re: <Krzysiek> Tabaka
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tabakę zażyję raz na dwa lata, jak ktoś mnie poczęstuje. Fajnie się kicha. Ale znam gościa, sympatyka UPR-u, który sprowadzał specjalnie tabakę z Berlinka, jak w Polsce była zakazana lol.gif
  
Re: <Berger> Tabaka
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




shock.gif to nieźle... to musi być jakiś miłośnik tabaki skoro ryzykował odsiadką
  
Re: <Krzysiek> Tabaka
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nieee... miłośnik wolności jednostki. Jak zakaz znieśli, tabaka przestała go zupełnie interesować. lol.gif
Seoją drogą, tabaka jest tradycyjną używką na Kaszubach i to Kaszubi wymogli zniesienie zakazu.
  
Re: <Berger> Tabaka
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




on na kaszubach to nieźle dają w palnik... takie kupki sypią że cho cho
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nie znam się na tabakach, ale fakt faktem, że w tym roku moja rodzinka była na kaszubach i faktycznie przywiozła z tamtąd tabakę. Jak się potem okazało jest ona również w sklepach w cenrum Polski tych bardziej prywatnych i małych. Są różne jej odmiany, te które znam są "na przeziębienie- katar", innymi się nie interesowałam.
Niestety dziciom nie wolno ich używać, jakby co !
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rzepa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #905
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Marek D. @ Piątek, 10 Października 2003 20:21 @ :
Po pierwsze:
tabaki nie zażywa się na ścieżki i na pewno nie przez rurkę czy zwiniętą dychę.
Jak nie jak tak? biggrin.gif Tak jest chyba najwygodniej i mocniej dziala niz 'z reki'
Marek D. @ Piątek, 10 Października 2003 20:21 @ :

Po drugie:
4-5 centów ścieżki do stanowczo za dużo.
Ekhem biggrin.gif tyle to sie bierze za pierwszym razem^^ pozniej ot juz jest 20-30 cm ;)
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Środa, 05 Maj 2004, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ekhem tyle to sie bierze za pierwszym razem^^ pozniej ot juz jest 20-30 cm ;)


no właśnie :) powieram choć tabaka juz mi przeszła ;)
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Środa, 29 Grudnia 2004, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Glany4
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2368
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Tabaka wbrew powszechnym opiniom NIE uzależnia. Nie posiada w sobie żadnych substancji smolistych, najbardziej trujących w papierosach, powstałych w wyniku spalania. Zawartość nikotyny wynosi w zależności od gatunku tabaki tyle co w jednym - dwóch papierosach na 10 gram, czyli tyle, ile tabaki mieści się w najpowszechniejszej wielkości opakowaniu. Zakładając, że jedno 10 gramowe opakowanie początkującemu snufferowi, jak z angielska zwykło nazywać się tabaczników, wystarcza na 2 miesiące wciągania, to przez rok wchłonie tyle nikotyny, co w paczce słabych papierosów. Jednak nie zażyje ani grama tryjących substancji smolistych niszczących płuca. Dlatego też, o ile nie wciągamy jak niektórzy (ciekawe kto biggrin.gif ??) 3 metrowych ścieżek, tabaka nie uzależnia, ani nie jest szkodliwa. Podrażnienie śluzówki jest niestety powodem nieumiejętnego zażywania.
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JUNIOR
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2388
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




na początku siema wszystkim bo to mój pierwszy post =] a wieć ja snuffam TbX od wrezśnia i jestem pewien że od tego nie można sie uzaleznic cool.gif TbX polecam wszystkim ponieważ przeczytałem gdzieś że TbX w małych ilościach poprawia stan zdrowia[oczyszcza nos itd.] łatwie śie oddycha.I teraz obale takim mit że od TbX można dostać raka to najwieksza bzdura na swiecie TbX to nie jest żaden narkotyk jest lepsza od fajek pod wieeeloma względami.TbX dla wszystkich!!! wink.gif
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JUNIOR
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2388
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Tak apropos ja biore ściechy z rurki[dokladnie od długopisu] ale to norma jak cos to zajrzyjcie tu http://snuff-pl.imps.pl/ tylko forum tam nie dziala przez jakis czas a szkoda smile.gif

Cytat:
wystarcza na 2 miesiące wciągania



hmmm coś pokręciłeś starcza mi jedno na 2 tygodnie.[gawith 10 gr.] i ściechy biore tak po hmm 25 cm. dziennie ale to i tak nie zadużo znam ludzi którym paczka TbX staczy na 3 dni smile.gif Oczywiście zależy od gatunku TbX w lowen prise i gawith jest najwięcej nikotyny ale i tak tyle co gdzieś hmmm w 2- może 3 szlugach wink.gif wiec uzależnienie jest malo prawdopodobne ale moze wystapić.
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 03:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Pozdrawiam fanow tabaki, ale dla mnie to jakas lipa jest biggrin.gif Ani po tym mi sie specjalnie kichac nie chcialo, ani nie czulam skutkow dzialania... I o co w tym chodzi..? eusa_eh.gif Ta przyjemnosc pozostawiam wiec z radoscia wylacznie mezczyznom wink.gif
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Mnie osobiście nigdy nie udało się kichnąć po tabace a probowałem rożnie, i mocno i głęboko wciągałem jak i ledwo do nosa - i nic. Dlaczego zrezygnowałem ? Przesadziłem z ilością, jak widać ze wszystkim można przesadzić a były momenty gdy mialem po zbyt duzych ilościach 2-3 godzine problemy z oddychaniem - heh to brzmi jak jakis pamietnik narkomana wink.gif Jednak mimo zaistniałychsytuacji lubie tabake ... papierosy się umywają do niej bez 2 zdań.
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 02:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PrzEmmSoN
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3606
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




WITAM !! jak widac jestem tu nowy ale widze ze poruszony zostal bardzo dobry temat mianowicie tabaki. Pierwsze co chailbym wyjasnic z userem Marek D. to co za roznica przez co wciagamy tabake i jak ?! wazne ze mozemy sie delektowac jej smakiem... dla mnie to idiotyczne co napisales ze tabaki nie zazywa sie na sciezki czlowieku w jakim swiecie zyjesz ?! zoabcz ktory mamy wiek ?! :> i jeszcz ejedno mnie poruszylo ze tabaka to pewnego rodzaju uzywka zly.gif jaka znowu uzywka ?! to nawet nie uzaleznia... !! Teraz kilka slow do krzyska nei wiem czemu na sile chcesz kichac po tabace smieszne to troszke :D ale probouj moze Ci sie uda LOL ;-) powodzenia. Na sam koniec wielkie pozdro dla JUNIORA(tzn koles po fachu widac sie zna sie na rzeczy) i calej reszty uzytkownikow forum. Mam nadzieje ze moj post nie zakończy dyskusju na ten temat ...
  
Re: <PrzEmmSoN> Tabaka
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
to co za roznica przez co wciagamy tabake i jak ?!


Kolosalna, ale nie czuję się na siłach co by Ci to tłumaczyć...
  
Re: <Marek D.> Tabaka
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wujek dobra rada
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3618
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Wujek da wam dobrą rade eusa_naughty.gif : Dziewczęta i chłopaki, nie bierzcie tabaki,
  
Cala prawda o tabace
PostWysłano: Środa, 18 Maj 2005, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piv
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3818
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Hmm czytam te wypowiedzi i czytam - i doszedlem do wniosku ze mentalnosc polakow jest momentami strasza, bo lubia zabierac glos w tematach o ktorych nie maja prawie zadnego pojecia. Jesli juz o tabace chcecie powaznie porozmawiac to zapraszam na www.tbx.pl - i tamtejsze forum. Wszystko zostalo juz dawno wytlumaczone.

Dlatego apelujemy [my, spolecznosc tbx.pl ;p]
Cala Polska czyta dzieciom...o tabace, zeby potem glupot nie opowiadaly ;]
  
Re: Tabaka
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
seri0
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4933
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




A wciągaliście kiedyś tabakę "CIŚNIENIOWO"??

Wytłumaczenie: Sypiesz trochę tabaki do gumki od długopisu zatykając ją od spodu, ciągniesz mocno nosem przez gumkę po czym puszczasz palec.

Udeża do głowy jak wyrąbista laska :D:D.

Spóbujcie polecam.
  
Tabaka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010