Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> szybkie jedzonko Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Krzysiek :
...
Idziesz do sklepu i kupujesz gorący kubek... zalewasz wrzątkiem i wpierdzielasz same konserwanty... lol.gif

hahahhaha, ciekawe jak długo na tym pociągniesz, odchudzania ci się zachciało czy co ?
Krzysiu, TY !!! taki kucharz !!!, moja córka jak by to powiedziała to wierzę, kiedyś z koleżankami chłopaków nakarmiły taką pomidorówką i chińskimi zupkami, zostawili wszysko i poszli na piwko - ja ich rozumiem.


To był żart... Wujek Zed ukradł mi pomysł -
Zajżyjcie do topicu przepisy smile.gif piwo też dobre jest cool.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
...
Zajżyjcie do topicu przepisy smile.gif piwo też dobre jest cool.gif

Powiem ci, że jak szykuje przyjęcie i oczywiście jedzonko, to zawsze mam piwko na blacie i wtedy potrawki wychodzą ekstra, ja jestem w dobrym nastroju, a goście zajadają się potrawkami.
Piwko zawsze jest dobre.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Krzysiek :
...
Zajżyjcie do topicu przepisy smile.gif piwo też dobre jest cool.gif

Powiem ci, że jak szykuje przyjęcie i oczywiście jedzonko, to zawsze mam piwko na blacie i wtedy potrawki wychodzą ekstra, ja jestem w dobrym nastroju, a goście zajadają się potrawkami.
Piwko zawsze jest dobre.


dobre są naleśniki na bazie piwa ... zapytam się brata o przepis i wyśle na topic przepisy... wiem że z piwem malinowym lepiej smakują niż z zwykłym... jadłem... pychota biggrin.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
...
dobre są naleśniki na bazie piwa ... zapytam się brata o przepis i wyśle na topic przepisy... wiem że z piwem malinowym lepiej smakują niż z zwykłym... jadłem... pychota biggrin.gif

Z sokiem malinowym to małe piwko wyłącznie, ale w naleśnikach ??? to NOWOŚĆ !!!
Piwko do mięska na grila, tak potrzymać go cały wieczór, potem jest soczyste ... kurcze jestem głodna - nie mogę dalej pisać ...
  
Re: <Wujek Zed> szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




ja i mama do takieko tunczyka dolewamy wina (na patelnie)i potem nam jeszcze zosteje z pol butelki no i bajer normalnie.
  
Re: <monsoon> szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Białe pół"wytworne" jaknajbardziej, ale wtedy przygotowanie dłuższe bo trza sosik zredukować.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Krzysiek :
...
dobre są naleśniki na bazie piwa ... zapytam się brata o przepis i wyśle na topic przepisy... wiem że z piwem malinowym lepiej smakują niż z zwykłym... jadłem... pychota biggrin.gif

Z sokiem malinowym to małe piwko wyłącznie, ale w naleśnikach ??? to NOWOŚĆ !!!
Piwko do mięska na grila, tak potrzymać go cały wieczór, potem jest soczyste ... kurcze jestem głodna - nie mogę dalej pisać ...


mi nie chodzi o piwo z sokiem... w dorodnych sklepach można kupić piwo malinowe z wywarem z malin ... zupełnie inny smak niż piwo z sokiem malinowym ... w niemczech jest takie
  
Re: <Krzysiek> szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




no szukanie piwa malinowego (najlepiej w niemczech) znacznie wydluza czas przygotowania szybkiego jedzonka wink.gif .ale nalesniki z piwem brzmia nawet nawet smile.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 07:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




monsoon :
no szukanie piwa malinowego (najlepiej w niemczech) znacznie wydluza czas przygotowania szybkiego jedzonka wink.gif .ale nalesniki z piwem brzmia nawet nawet smile.gif



można je kupić w hipermarketach ... lub sklapach z dobrymi winami a czasem nawet na stacjach benzynowych
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 08:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




A ja dzisiaj na szybko, to zrobiłam schaboszczaki, będą ziemniaki i surówka z pomidorów z ogórkiem, koniec jedzenia. Kto z moich domowników ugotuje ziemniaki będzie miał obiadek, a jak nie to będę miała obfitą kolacje. Wiem, że niezdrowo, ale kto na to zwraca uwagę jak jest głodny!?
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Krzysiek :
...
Idziesz do sklepu i kupujesz gorący kubek... zalewasz wrzątkiem i wpierdzielasz same konserwanty... lol.gif

hahahhaha, ciekawe jak długo na tym pociągniesz, odchudzania ci się zachciało czy co ?
Krzysiu, TY !!! taki kucharz !!!, moja córka jak by to powiedziała to wierzę, kiedyś z koleżankami chłopaków nakarmiły taką pomidorówką i hińskimi zupkami, zostawili wszysko i poszli na piwko - ja ich rozumiem.


Od czasu do czasu można, żeby poczuć się jak na wakacjach, ale co za dużo, to niezdrowo - dosłownie. Kiedyś na dyżurze zjadłem zupkę i drugie z gorącego kubka i bolał mnie żołądek :(
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Kapłanka :
...Znam ten ból. ....
Moim niedościgłym marzeniem jest sytuacja, kiedy przychodzę do domu i obiad już na mnie czeka i to ugotowany nie przeze mnie [rozmarzona].
....

Jeszcze bym dodała, żeby zrobił to twój facet ... teraz dopiero jestem rozmarzona.... EH!!!!! inne mają dobrze..... EH !!!!

p.s.
przepraszam wszystkich, czasami mam swoje słabostki.


Oj! sad.gif nie dobijaj mnie.
Nie powiem, żeby mój mąż nie umiał gotować, coś tam ugotuje - mięsko mu szczególnie dobrze wychodzi - ale on woli czekać na gotowe zly.gif

Przepis mojej mamy na leczo z cukinią.
1. Cebulkę, czosnek podszklić na oleju,
2. Dodać pokrojoną w kostkę cukinię, 3 średnie pomidory (najlepiej obrane ze skórki i bez pestek) można też papryczkę.
3. Pokrojoną w kostkę kiełbaskę.
4. Pieprz, sól i inne przyprawy wedle smaku.
Dusić dopuki cukinia nie zrobi się miękka.
Do tego chlebek i kolacja w 30 min.
  
Re: <Kapłanka> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie, nie, jak lecso, to musowo z ryżem, a nie z chlebem! No i ja wolę tę potrawę w jej podstawowej wersji: cebula, papryka i pomidory, mmmm!!!! :)
  
Re: <Berger> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




odp na berger eusa_clap.gif
to jest normalnie najlepsze danie na swiecie. w tej wersji z ryzem.bez papryki i z czosnkiem to tylko z makaronem i zoltym serem.i koniecznie popijajac woda .bosko.
  
Re: <Berger> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Z ryżem to jest risotto (nie wiem jak to się pisze) biggrin.gif.
  
Re: <Kapłanka> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




u mnie w domu to jest leczo.najpierw ryz a na ktory kladziemy sos.a risotto kojarzy mi sie z przemieszanym z ryzem sosem( zazwyczaj z jeszcze z miesem)
  
Re: <monsoon> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Z makaronem i serem nie próbowałem, ale bez papryki to już chyba nie będzie lecso. Cebula, papryka i pomidory to podstawa, reszta może się zmieniać. Dla mnie musi być ryż, ale oficjalnie oczywiście takiego wymogu nie ma smile.gif
Risotto to też danie z ryżem, ale trochę inne. Składu, niestety, nie pamiętam. Chyba rzeczywiście jest z mięsem.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Z makaronem i serem nie próbowałem, ale bez papryki to już chyba nie będzie lecso. Cebula, papryka i pomidory to podstawa, reszta może się zmieniać. Dla mnie musi być ryż, ale oficjalnie oczywiście takiego wymogu nie ma smile.gif
Risotto to też danie z ryżem, ale trochę inne. Składu, niestety, nie pamiętam. Chyba rzeczywiście jest z mięsem.


Risotto to chyba mięsne danie na bazie ryżu....z kurczakiem...

PS tak mi się zdaje
  
Re: <Krzysiek> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Risotto to faktycznie potrawa na bazie ryzu. Nie musi byc z miesem sa przerozne wariacje
  
Re: <ulan> szybkie jedzonko
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Prosimy więc ładnie o przepis... najlepiej wariację bezmięsną smile.gif
Domyślam się, że mięso zastępujesz proteiną sojową, czy może wystarczą ,,zwykłe" warzywa?
  
szybkie jedzonko
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 2 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010