Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Brian Molko - znany i nieznany Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Przeglądając to forum zauważyłam, że piszecie przeważnie o muzyce Placebo, natomiast o Brianie jaki i reszcie nie. Moim zdaniem Najbardziej barwna postacią zespołu jest o czywiście MR.MOLKO:)
Piszcie co o nim myślicie, jako człowieku, artyście. Może niektórzy z was znają fakty o nim, o których nikt inny nie słyszał..Do dzieła
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Heh, głupia sprawa, ale śnili mi się dziś tongue.gif Nic szczególnego, bardziej moją uwagę przykuła inna część snu, której treści jednak Wam nie zdradzę. Mam nadzieje, że nie zostanę zbesztana za coś, co nie jest zależne od mojej woli [czyli sen].
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




hmmm...trzeba przyznać że Brian jest barwną postacią, ale osobiście w Placebo zwracam większą uwagę na muzykę biggrin.gif trochę mi się wydaje dziwne, bo kocham U2 za muzykę i za samych artystów. Z Placebo przerzucilam sie na U2 i jakos zapomniałam o Brianie i reszcie
  
Re: <evay> Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




owszem Brian jest barwną postacią, ale cieszyłam się, że jest wreszcie forum Placebo gdzie zwraca się głównie uwagę na ich muzykę-bo o to chodzi....mnie tam jego życie nie interesuje w jakiś szczególny sposób-muzyka i jeszcze raz muzyka-teksty, jego głos. dla mnie zakładanie takiego topica jest bezsensowne....
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Brian jest wyjatkowym artystą a także człowiekiem. Jest postacią tajemniczą co sprawia, że przykuwa naszą uwagę. Cenię go za: oryginalną urodę, głos, teksty(płynące prosto z serca), szczerość, bycie sobą a także za własny styl:). Co z tego, że jest bio? to nie świadczy o nim zle. Ma do tego prawo tak jak i zresztą my. Pamiętam jak na początku kariery Brian jak i reszta zespołu była krytykowana przez dziennikarzy za inność(wygląd,zachowanie, głos,orientacja sexualna itp.).
David Bowie sprawił, że ludzie zaczeli ich cenić jako artystów, przestali naskakiwać na nich za wygląd i etc. Lecz zastanawiam się, czy Brian kiedyś się ustatkuje, może to głupie pytanie, ale jestem tego ciekawa:).
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




gdybys ty pamietala jak to bylo na poczatku ich kariery to bys juz dawno wyrosla z rozwodzenia sie nad jego tajemniczoscia, orientacja seksualna i tym kiedy sie ustatkuje. ps: ja jakos nie pamietam by ktokolwiek naskakiwal
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




A co dokładnie masz na myśli?
Napisałam to co znałam z jakiejś strony internetowej.
A ja uważam, że jest osobą tajemniczą, być może ty wiesz więcej ode mnie. Ale skąd mam się dowiedzeć o nich szczerej prawdy jak nie widziałam nawet książki o tym zespole.. no sam powiedz.
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




dokladnie to mam na mysli to, ze jesli 10 lat temu juz interesowalas sie tworczoscia zespolu i tym, jak sie do nich odnosila prasa, to jestes obecnie juz w takim wieku kiedy priorytety jesli chodzi o sluchanie muzyki sa nieco inne niz wnikanie w to jak sobie wokalista zycie uklada
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Gdybyś dokładnie przeczytał mój post z tematu "Jak się zaczęła wasza przygoda z Placebo" to byś wiedział, że znam ich od 2LAT. Napisałam o ich wcześniejszejszym rozwoju kariery powołując się na jedną ze stron internetowych. To też napisałam w poprzednim poście. Widzę, że szukasz zaczepki...to nie w tym temacie:P.
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Września 2005, 03:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




to nie szerz takiej propagandy bo to sie mija z prawda i kolejne dziewczatka to przeczytaja i powtorza dalej bo to przyda zespolowi alternatywnosci w ich oczach. lepiej poczytaj co tak naprawde pisano, calutkie archiwum jest na oficjalnej stronie. i skoro cie tam na poczatku nie bylo to nie mow ze pamietasz bo to wprowadza w blad :]
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Września 2005, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




No cóż może i masz rację,ale po to jesteśmy na tym forum, że jeśli ktos daje w obieg nieprawdziwe info o zespole to trzeba to sprostować:P
Jeśli chodzi o strony o Placebo i Brianie to znam większość, to tak tylko na końcówkę:).
  
Re: <Antica> Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Wtorek, 06 Września 2005, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




z tego co wiem to Brian dla opinii publicznej jest BI a nie BIO. ambitny topic nie powiem.....sikajmy wszyscy jaki to Brian jest piękny, jaki ma piękny głos, jakie pisze piękne teksty z głębi serca....jezuniu zlituj się......tez słucham ich od 2 lat ale jakoś wyrosłam po 2 miechach z zachwytu panem wokalistą, bo najważniejsza jest ich twórczość.....a mam dopiero 16 lat.
  
Re: <durango_bm> Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Heheheheh nie moge.. Faktycznie topic dla świerzych fanek BIO BRIANA ahhaahah........

Ps. Ty chyba powinnas sie znalezc na forum BRIANA MOLKO, a nie Placebo, bo wiesz ogolnie to Placebo troche nudne jest..
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jak już się błędów czepiamy [choć, nie powiem, ten z "bio" jest zabawny :)], to fanki mogą być najwyżej świeże. To tyle.
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Piątek, 09 Września 2005, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Hehe, ciekawie się Was czyta, tyle drobniutkich sprzeczek w zasadzie o nic wink.gif

Brian jest przede wszystkim factem, który zdecydowanie za często powtarza 'you know' biggrin.gif Cenię go, to jasne, bo będąc fanką Placebo trudno przeoczyć tę osobistość.
A jednak boli mnie spychanie Steffiego i Steve'a na dalszy plan. Dlaczego nagłówek tego forum brzmi "Wszystko o rockowym zespole Briana Molko"? Przecież Bri to nie lider, tylko frontman, a to kolosalna różnica. Heh, to nie temat na takie rozważania, ale po prostu musiałam wink.gif

Wracając do Briana, jest bardzo oryginalny, charyzmatyczny i uroczy. To, że jest bi jak dla mnie stanowi tylko dodatkowy atute, bo w pewien sposób uczy nas większej tolerancji i innego postrzegania świata. A to naprawdę wiele znaczy smile.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Lubię, bo:

a) Panowie bio są bardzo fajni;
b) Panowie z makijażem takowoż;
c) Ładnie pali na scenie papierosy.
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*r
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5179
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




eeee
tak sie wlasnie przyjeło, ze wokal najwazniejszy, najbarwniejszy, wokal to wokal pstro.
Ogolnie lol swoje lata ma, a tak powaznie, szacunek za texty, swietny pisarz.
ale czasem patrzac na foty, mysle,ze ma null poczycia stylu - makijaz czy ubior.
  
Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Piątek, 30 Września 2005, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




...androgeniczny , niebezpiecznie pobudzający głos....
...magnetyzujące spojrzenie...
...on cały...
:::Brian Molko:::


Z całej trójki to właśnie on wysuwa się na pierwszy plan, jednak uwielbiając Placebo, uwielbiamy cały zespół. Gdyby zabrakło któregokolwiek z nich... to juz nie byloby to samo Placebo.
Mnie jednak szczególnie interesuje również pozazespołowa działalność muzyczna Briana.
Wobec niego nie można być obojętnym... albo sie go kocha albo...(?)
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 00:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




1) 'androgyniczny' jak juz, ten sam blad gdzies indziej sie rowniez pojawil. poza tym czy jego glos jest androgyniczny? image jest a raczej byl ale co do glosu to mam spore watpliwosci
2) takie stawianie na piedestale panow z plakatow traci troche brakiem poczucia wlasnej wartosci, ktora probuje sie podbudowywac takimi przeciez niewiele znaczacymi 'cegielkami' jak 'och ten brajan jest taki genialny, jak ktos go slucha i docenia to jest kims' ale na takim podczepianiu sie pod kogos niedaleko sie zajedzie
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




to ja :
1) 'androgyniczny' jak juz, ten sam blad gdzies indziej sie rowniez pojawil. poza tym czy jego glos jest androgyniczny? image jest a raczej byl ale co do glosu to mam spore watpliwosci


Z tym się zgodzę.

to ja :
2) takie stawianie na piedestale panow z plakatow traci troche brakiem poczucia wlasnej wartosci, ktora probuje sie podbudowywac takimi przeciez niewiele znaczacymi 'cegielkami' jak 'och ten brajan jest taki genialny, jak ktos go slucha i docenia to jest kims' ale na takim podczepianiu sie pod kogos niedaleko sie zajedzie


A z tym już nie, to jest nadinterpretacja, dziewczyna napisała przecież że "uwielbiając Placebo, uwielbiamy cały zespół", specjalne stawiania na piedestale w poście anusi nie zauważyłam, może co najwyżej kwitnącą fascynację (wiadomo, magnetyczne spojrzenie... cool.gif ). A Ty jej tutaj wyjeżdżasz z taką psychologiczną analizą, miej litość, przecież dopiero 3 posty napisała, przestraszy się i nigdy tu już nie wróci, a tego przecież nie chcemy. lol.gif
  
Brian Molko - znany i nieznany
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010