Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> [WiFi] Jaki sprzęt WiFi? Co jest nie tak?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[WiFi] Jaki sprzęt WiFi? Co jest nie tak?
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Września 2005, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fleming86
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4988
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam Access Point firmy D-Link AP-2000AP+ oraz kartę w laptopie PCMCIA D-Link DWL-G650+.
Co jakieś 5-15 minut połączenie te (bezprzewodowe) rozłącza się i za chwilę łączy się z powrotem. Access Point ma wgrany najnowszy firmware. Próbowałem różnych konfiguracji. Sprawdzałem też różne wersje sterowników do karty DWL-G650+ i ciągle to samo - rozłączanie...
Access Point mam w drugim pokoju (odległość jakieś 6-7 metrów i 3 ściany), ale odległość chyba nie ma znaczenia, bo nawet jak jestem z laptopem przy samym Access Point'cie to też się sieć rozłącza.

Czego to jest wina? Czy to normalne w sieci bezprzewodowej? A może sprzęt mam uszkodzony? Nie wiem, bo kartę kupiłem nową, a Access Point kupiłem używany.

Najchętniej bym sobie kupił inny, obojętnie jaki, sprzęt WiFi, aby tylko był stabilny i się nie rozłączał. Jaką firmę polecacie? (najlepiej propozycje sprzętu znanego z własnego doświadczenia), bo nie wiem, ale korzystam z programów p2p i chyba ma to wpływ na rozłączanie.
Zauważyłem jeszcze, że przez kilka sekund zanim się urwie połączenie, dane się wysyłają, tylko pobierane dane się zacinają, i pewnie przez to system musi się rozłączać.
Może ktoś ma/miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
Zatem jaki sprzęt WiFi do korzystania z p2p, żeby się nie rozłączało? (cena nie ma większego znaczenia)
  
PostWysłano: Środa, 16 Listopada 2005, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




czesc,
p2p po lanie czy po necie (jakie transfery wyciagasz)? Masz najpewniej uszkodzony sprzet albo cos zle ustawione.

Polecam Linksysa (WAP54G i WPC54G) lub USR MAXg... oba niestety drogie.
Uzywalem tez kiedy Dlinka di-624 i odpowiednia karta do niego i nie bylo problemu..
  
Re: <Tassadar>
PostWysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2005, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kamiloß
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5638
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




A co sądzicie o PENTAGRAM horNET WIFI (11 Mbps). Warto coś takiego mieć ?
  
Re: <Kamiloß>
PostWysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2005, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zalezy do czego to chcesz wykorzystywac
biuro czy sciagnie czy granie
  
Re: <J@ger>
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kamiloß
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5638
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Właściwie do wszystkiego z przewagą na ściąganie.
  
[WiFi] Jaki sprzęt WiFi? Co jest nie tak?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010