Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> DNA ATI Drivers Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
DNA są ZMODYFIKOWANE

to że DNA czy OMEGA to sa zmodyfikowane Catalysty jest dla mnie naprawdę proste i jasne :->
chyba czas zebym zakonczyl ten watek :-> a karta graficznej Ci zazdroszcze :-P chyba że tylko do filmów Ci służy ;-)
EOT
  
Re: <Nikos> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




szczerze nie rozumiem twojego postu Nikos ... co on miał wnieść do dyskusji ... ?!

ten watek ma na celu informowanie innych użytkowników o nowościach w sterownikach dla kart ATi ... oraz ich przydatności ...

jeżeli nie masz nic do dodania prosiłbym abyś spamowanie zachował na inne watki confused.gif
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 08:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




nic nie miał wnieść, nie wiedziałem że tak strasznie pilnujesz tematów wątków :-P
wyjaśniałem o co mi chodziło... że mam problem ze sterownikami i podpiąłem się pod ten wątek żeby nie tworzyć nowego z jednym dwoma postami, już chyba inaczej mi się nie uda tego zdania skonstruować :->
na przyszłość będę się starał trzymać z dala od off-topiców w Twoich wątkach... D-EOT
  
Re: <Nikos> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Nikos nie o to chodzi żebyś nie pisał ale odnosił się do tematu i problemu ... jeżeli jest jakiś problem piszesz ... a Ktoś ... na razie niestety tylko Ja pisze crazy.gif ... powinien się do tego odnieść i wskazać rozwiązanie lub ewentualnie wskazać miejsce gdzie takowe można znaleźć ...
  
Re: <Nikos> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Witam,
Ja mam Radka9100, wiec w zasadzie to samo co Ty Nikos, problemy o ktorych mowisz mialem w Toca Race Driver (czy jak to sie tam nazywa).
U mnie widac bylo tylko kola i znaczek z przodu samochodu. Bylo to jakies 2 miechy temu, a ze girka mnie nie jarala wiec ja wywalilem poprostu. Jeszcze tylko w MotoRace Driver 3 mialem dziwne kolory. W reszcie gierek jest ok. Moze jedynie w Fifa2003 czasem mam wrazenie przy zblizeniach ze kolniezyk w koszulce u zawodnika rwie sie/zanika, ale jakos mi to nie przeszkadza. A no i w fifie tez mialem troche dziwne kolorki, a po zainstalowaniu DNA 1.5.3.6 grafa sie poprawila, kolorki sa spoko. W sumie tylko w tej gierce zaobserwowalem zmiane.
Jak dorwe gdzies jeszcze Toca to instalne i dam znac czy cos poprawily te stery.

Pozdroofka
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 09:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




są już nowe DNA 1.6.3.7

testowane ... stabilne nie powodują żadnych problemów przynajmniej na moim 9500 @9700 ... polecam ... oczywiście nie musze przypominać ze zmodyfikowane ... tych modyfikacji jest sporo ale radzę uważać szczególnie z podmiana biblioteki odpowiedzialnej za OGL ... u mnie były problemy ... wydajność najwyższa z możliwych dla Cat 3.7 ... oczywiście można samemu zmodyfikować je na wzór D.N.A ale jak Ktoś nie wie jak albo ... nie chce mu się wink.gif to polecam !
  
Re: <Lemar> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Miałem nie pisać ale co mi tam :-P
wywaliłem te DNA i zonk :-(
Catalysty krzyczą że nie rozpoznają karty :-(
próbowałem starsze to samo :-(
jeszcze raz DNA ten sam błąd...
Omegi te nowe też to samo... już miałem śmierć w oczach ale jakieś starsze Omegi się zainstalowały, problem w Fifie zniknął za to w vice city jest jeszcze gorzej wtedy miałem jakby błąd w teksturach zamiast kolorywch były szare a teraz w ogóle ich nie ma :-(
Patcha do vice city nie mogę nigdzie znaleźć albo płatne albo nie chce rozpocząć ściągania, żadnego p2p nie posiadam, ech...
ciekawe czy z nVidia sa takie problemy :-(
  
Re: <Nikos> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




jeżeli chodzi o vice city to tu problem leży po stronie Win XP albo innego na rdzeniu NT ... a mówiłem WYCZYSCIC rejestr .. do DNA jest taki mały patch do rejestru poszukaj w katalogu z dna ... czyści wszystko i jest git .. i to DOBRZE ze nie rozpoznał Ci karty bo masz czysty rejestr ... Ja tu problemu nie widzę i czasem krew mnie zalewa jak niektóre sterowniki tyle swoich kopii w rejestrze robią ze potem ciągle rozpoznaje mi kartę (np tak miałem z SB (ale nie chodzi o mostek wink.gif Live! i KX Projekt tongue.gif ) ... z Nvidia tez są problemy ... grałem na Vice city jak miałem jeszcze GF 4 i tez tekstur nie było .. ale było szybko ... jak zainstalowałem patcha ... to były ale zwolnił tak z 30 % wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Nie zrozumielismy sie chyba albo ja wiem mniej niz myslalem :->
Windows oczywiscie mi rozpoznaje karte graficzna jako "Radeon 8500 series", sterowniki przy ich instalowaniu - odpaleniu *.exe mielą, mielą po czym wyskakuje info że ta karta graficzna nie jest obsługiwana przez te sterowniki. Mam rozumieć że to dobrze??? Czemu cholera wcześniej wystarczyło normalnie odinstalować?
Czyli co mam zainstalowac te DNA i tam bedzie programik do czyszczenia rejestru?
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




mam sprzet tak jak w podpisie radka 9100 128MB ale niestety Mint-a i nie wiem za bardzo co zrobic zeby to wszystko podciagnac
w 3dmarku 2001 mialem zaledwie 1986 punktow:(
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




OK juz mam 5200 pkt to juz w miare przystepny wynik
w ustawieniach karty wczesniej poustawialem wszystko na najlepsza jakosc i dlatego taki slaby wynik
ale sadze ze da sie z tego kompa jeszcze wycisnac
i ile i jak mozna a1700+ podciagnac nachlodzeniu powietrzem?
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Przestawiłeś pierwsze dwie cyferki czy naprawdę taki wynik miałeś?
Na defaultowych ustaiwieniach 3DMark2001?
Stery najnowsze?
A jak w innych grach?
  
Re: <Nikos> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




teraz nie wiem za bardzo o ktory wynik ci chodzi
jezeli o ten 1900 to w ustawieniach karty mialem wszystkie funkcje ustawione na best quality dla wszystkich aplikacji i dlatego tak licho
jak ustawilem zeby aplikacje same dobieraly ustawienia
to w tedy mialem 5200 w 3dmarku na podstawowych ustawieniach
stery to 3.7 od ati, winXp bez SP1 (mam problemy z instalka;) )
zastanawialem sie nad jakimis innymi sterami zeby podciagnac
ale nie wiem na razie jakie
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




edomek :
OK juz mam 5200 pkt to juz w miare przystepny wynik
w ustawieniach karty wczesniej poustawialem wszystko na najlepsza jakosc i dlatego taki slaby wynik
ale sadze ze da sie z tego kompa jeszcze wycisnac
i ile i jak mozna a1700+ podciagnac nachlodzeniu powietrzem?


co do 1700 to zależy jaka seria i czy DLT3C czy DUT3C ten pierwszy jak dobrze trafiłeś to spokojnie 2300 MHz a mi chodzi teraz na 2400 a max poszedł jak na razie wink.gif do ok. 2480 MHz
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




ale do tego to masz chyba wc?
chcialbym go podkrecic tak aby nie zakladac wody
zakupic tylko jakis dobry wentylator i jazda:)
z wentylatorem ez mam problem:
nie wiem jaki cichy i dobry
i jak proca podkrecac mnoznikiem czy magistrala
sprzet mam tak jak w podpisie

a tylko pamiatki zmienione ddr400Mhz
  
Re: <Nikos> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




w grach wszystko chodzi jak nalezy
vice city bez problemowo 1280x960x32 i rysowanie najwyzsze
bez problemow
to samo RTCW, MoH
w 3dmark2003 niestety tylko 1067 pkt
ale w pierwszym tescie to mialem nawet 125 fps:)
  
Re: <edomek> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Cos chyba masz nie tak... crazy.gif 5200 w 3dmark2001 to nadal malo. Ja mam na swoim radku ze sprzetem jak w podpisie na Cat.3.6 ~7000pkt, a na DNA 3.6 ~6300pkt. Ale jade na DNA, bo w gierkach sie lepiej sprawuja biggrin.gif Za to jak skladalem jednego kompa na takiej samej karcie i A XP1700+, Asus A7V8X-X, 256 ddr 333, procek puszczony na fsb 166 to wykrecil mi ~9000pkt cool.gif .
  
Re: <Lemar> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




nie wiem czy by nie sprobowac tych dna ale za bardzo nie kumam o co wnich chodzi
czy sa to poprostu stery danej firmy??
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




edomek :
nie wiem czy by nie sprobowac tych dna ale za bardzo nie kumam o co wnich chodzi
czy sa to poprostu stery danej firmy??


to są stery od Ati które poddane zostały tuningowi wink.gif to tak jak z samochodami ... masz wersje cywilną i np od Brabusa smile.gif w grach są SZYBSZE !
  
Re: <e X t 7 3> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 10:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
edomek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #289
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




a mozesz mi powiedziec jakie dna dac do radka 9100 128MB
szkoda tylko ze Mint-a
i jakbys mogl jakiegos linka :)
  
DNA ATI Drivers
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010