Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Środki odchudzające Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Ja tak dyplomatycznie, a Ty Berger tak prosto z mostu.....;)
  
Re: <Kosmopolitka> Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Faceci są prości. cool.gif
  
Re: <Berger> Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Ale nie wszyscy.....;)
  
Re: <Kosmopolitka> Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ci prawdziwi są. biggrin.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Nie pozostaje mi nic innego, jak uwierzyc w Twe slowa z racji doswiadczenia i przynaleznosci do plci przeciwnej.....;)
  
Re: <Kosmopolitka> Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I tego się trzymaj również w przyszłości. Zawsze wierz w moje słowa, niewiasto. smile.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem sama....A jakbys chcial mnie kiedy zbalamucic?;) Trzeba zawsze jednak po swojemu myslec....
  
Re: <Kosmopolitka> Środki odchudzające
PostWysłano: Czwartek, 08 Września 2005, 06:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jako człek prosty jak ten chleb razowy nie mogę chyba ,,bałamucić", bo każdy od razu się pozna?... confused.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Czwartek, 08 Września 2005, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Kalorii w czasie seksu więcej sie przecież spala niż w czasie jazdy na rowerze stacjonarnym, czyż nie? cool.gif


Seks z kucharzem - uczta dla ciała i zmysłów, do tego zgrabna figurka. A jak by to był kuchasz-smakosz, to już w ogóle brzmi przepysznie lol.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Czwartek, 08 Września 2005, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Seks z kucharzem - uczta dla ciała i zmysłów


Tia, i jak tu sie nie skusic. wink.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Listopada 2005, 01:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Kalorii w czasie seksu więcej sie przecież spala niż w czasie jazdy na rowerze stacjonarnym, czyż nie? cool.gif

Hm.... teraz już wiem dlaczego z "braku laku" musiałam kupić sobie rower stacjonarny sad.gif co by nie było coś tam się spala ..... eusa_wall.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 01:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Świąteczne obżarstwo... Pięć kilogramów więcej, na pewno. Aż się boję wejść na wagę. A w sylwestra znów, jak co roku, postanowienie: "Schudnę, schudnę..." Może macie jakąś noworoczną dietkę, by się łatwiej chudło? ;]
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Świąteczne obżarstwo... Pięć kilogramów więcej, na pewno. Aż się boję wejść na wagę. A w sylwestra znów, jak co roku, postanowienie: "Schudnę, schudnę..." Może macie jakąś noworoczną dietkę, by się łatwiej chudło? ;]


Stres i nerwy - w moim przypadku to idealna dieta. Jem jak smok, a nic nie tyję. Ale nie polecam - człowiek za bardzo się spala.
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Anitko, byłoby "dobrze" [pod względem figury], ale ja jestem okropny łakomczuch i stresy "zajadam"... To jest straszne doubt.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




nooo nas uczą na studiach że kobiety jak mają stres to dużo jedzą wniosek--> nie jestem kobietą lol.gif . Jak się denerwuję nie jestem w stanie nic zjeść...

Co do diety to hmmm moze się nie obżerać, jeść jakąś ogranicozną liczbę kalori ale po trochu ze wszystkiegoo nie np. same banany. no i przede wszystkim sport!!!
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
Co do diety to hmmm moze się nie obżerać, jeść jakąś ogranicozną liczbę kalori ale po trochu ze wszystkiegoo nie np. same banany. no i przede wszystkim sport!!!


Sport i śpiew - najlepiej Gospel! wink.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




cezar :
[..]



Sport i śpiew - najlepiej Gospel! wink.gif


A mi to nie pomaga, to w takim układzie co poradzisz????
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




Doty :
[..]



A mi to nie pomaga, to w takim układzie co poradzisz????


widzisz Doty jak ktoś się nie ma z czego odchudzać to mu nie pomaga :P
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 16:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A jak ma się z czego, ale się nie posiada "gospelowego" głosu? wink.gif I o ile ze sportem to jeszcze jako-tako, to śpiew jedynie wtedy, gdy nikogo w pobliżu nie ma cool.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




to jeszcze można się zakochać najlepiej nieszczęsliwie pare kilogramow mniej gwarantowane wink.gif
  
Środki odchudzające
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 4 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010