Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> Play
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Twoja ulubiona piosenka z tej płyty to:
Honey
0%
 0%  [0]
Find My Baby
0%
 0%  [0]
Porcelain
7%
 7%  [1]
Why Does My Heart Feel So Bad?
38%
 38%  [5]
South Side
0%
 0%  [0]
Rushing
0%
 0%  [0]
Bodyrock
7%
 7%  [1]
Natural Blues
15%
 15%  [2]
Machete
15%
 15%  [2]
7
0%
 0%  [0]
Run On
0%
 0%  [0]
Down Slow
0%
 0%  [0]
If Things Were Perfect
0%
 0%  [0]
Everloving
0%
 0%  [0]
Inside
0%
 0%  [0]
Guitar Flute & String
0%
 0%  [0]
The Sky Is Broken
15%
 15%  [2]
My Weakness
0%
 0%  [0]
Wszystkich Głosów : 13

Play
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]






Od tego albumu rozpoczęła się światowa sława tego artysty. Takie utwory jak „Why Does My Heart Feel So Bad”, „Natural Blues” i „Go” nieźle namieszały w swoim czasie na listach przebojów.
Jest to też album przez fanów najbardziej doceniony. Którego nie spytać, uwielbia „Play”... i nic dziwnego, bo każdy kawałek jest bardzo ciekawym i niezwykle dopracowanym pomysłem.

Czy jednak ktoś sądzi inaczej?


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Środa, 22 Marca 2006, 13:38, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: Play
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




„Natural Blues” jest niezniszczalny...
  
Re: Play
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak to, przecież w teledysku do tej piosenki Moby umiera... lol.gif
  
Re: Play
PostWysłano: Wtorek, 06 Września 2005, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




bodyrock! za energię.
  
Re: Play
PostWysłano: Czwartek, 08 Września 2005, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ellen
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2235
Posty: 68


[ Osobista Galeria ]




Świetna płyta i bardzo trudny wybór, 95% utworów z niej mogę nazwać swoimi ulubionymi i ciężko jest mi wybrać ten jeden najlepszy. Tym razem stawiam na The Sky Is Broken- za klimat.
  
Re: Play
PostWysłano: Czwartek, 08 Września 2005, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Swego czasu był taki serial jak X files biggrin.gif i tam usłyszałam utworek Moby'ego ( jakieś 2 -3 lata temu), a był nim sky is broken. Bardzo pasował do klimatu tego odcinka. Z sentymentu dla starych czasów głosuje na niego. Poza tym uważam, że ta płytka jest o wiele lepsza niż Hotel. Przy Hotelu usypiam confused.gif Zzzzzz
  
Re: Play
PostWysłano: Piątek, 09 Września 2005, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ellen
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2235
Posty: 68


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka003 :
Swego czasu był taki serial jak X files biggrin.gif i tam usłyszałam utworek Moby'ego ( jakieś 2 -3 lata temu), a był nim sky is broken. Bardzo pasował do klimatu tego odcinka.

A odcinek ten wyreżyserowała sama Gillian Anderson czyli agentka Scully, ale ja się wtedy ucieszyłam jak usłyszałam utwór z jednej z moich ulubionych płyt w moim ulubionym serialu.
  
Re: Play
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja nie mogłam obejrzeć tego odcinka, nie było po prostu takiej możliwości, bo jako osóbka, która cierpi na po-projekcyjne koszmary, unikam takich produkcji jak ognia. wink.gif

Utwór oczywiście podoba mi się, jak zresztą cały album, ale i tak mojej miłości do tej psychodelicznej „Machete” nic nie pokona.
  
Re: Play
PostWysłano: Czwartek, 29 Września 2005, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ellen
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2235
Posty: 68


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Ja nie mogłam obejrzeć tego odcinka, nie było po prostu takiej możliwości, bo jako osóbka, która cierpi na po-projekcyjne koszmary, unikam takich produkcji jak ognia. wink.gif

Jakbyś miała okazję obejrzeć jeszcze ten odcinek to polecam i akurat w nim nie ma nic strasznego w sumie cały jest o miłości.
Przypomniało, mi się że w "X-Files" była jeszcze jedna piosenka z Play mianowicie My Weakness, chyba było to w odcinku "Closure".
  
Re: Play
PostWysłano: Piątek, 30 Września 2005, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gehirn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2213
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Wybrałam Why Does My Heart Feel So Bad.

Za dreszczące pianinko w tle i moją minę niczym u psa z podwiniętym ogonem, gdy go słucham.
W ogóle całą płytę uważam za szczytowe osiągnięcie Moby'ego.
To prawdziwy cud, gdy artysta potrafi w końcu połączyć przyjemne z pożytecznym, zaciekawiać tłumy i nie zniszczyć tego, co zostawił wybranym.

Pozdrawiam.
  
Re: <gehirn> Play
PostWysłano: Piątek, 30 Września 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kay
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5221
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Play to moje pierwsze doświadczenie z muzyką Moby'ego. Do dzisiaj uważam, że to najlepszy album i wątpie aby Moby nagrał znowu płytę na miarę tego genialnego krążka. Z okresu Play pochodzą najlepsze b-side'y i klipy.
  
Re: Play
PostWysłano: Sobota, 15 Października 2005, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Ooo ta płyta jest naprawdę dobrze... zagrana.

Zwłaszcza w takich momentach jak Honey, Find My Baby, Porcelain i już dalej nie chce mi się wymieniać no.

Wiecie, o co mi chodzi.
  
Re: Play
PostWysłano: Sobota, 15 Października 2005, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




przez sentyment oddałem głos na Porcelain - dzięki temu utworkowki dowiedzialem sie w ogóle o istnieniu Moby'ego wink.gif
  
Re: <tanathos> Play
PostWysłano: Sobota, 15 Października 2005, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




To od smutnej strony go poznałeś, ale jakże pięknej...
  
Re: Play
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Października 2005, 09:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




WDMHFSB

wink.gif
  
Re: Play
PostWysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 23:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Na poczatku najbardziej podobal mi sie Natural Blues, ale teraz czesciej wracam do WDMHFSB....
  
Play
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010