Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba -> nowa, druga plyta WU-HAE ,szukamy pomyslu na tytul plyty....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nowa, druga plyta WU-HAE ,szukamy pomyslu na tytul plyty....
PostWysłano: Sobota, 23 Lipca 2005, 00:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




rok 2000 plyta "dla czlowieni"
rok 2004 singiel "alkoholik"

we wrzesniu ukaze sie nasza najnowsza, druga plyta, wielce oczekiwana , po pieciu latach , plyte jak wiecie poprzedzil singiel ktory mozna kupic tu http://www.melo.pl/artysta/aid/1566

mamy juz kilka pomyslow na tytul ale moze znajdzie sie cos, co nie przyszlo nam do glowy, liczymy na was!!!

spis piosenek na plycie
1.alkoholik
2.bo warto jest grac
3.ja to zlo
4.kochanek barmanki
5.krzaki
6.ludzi masa
7.milosci nie ma
8.pacan
9.po co ja sie mecze...?
10.raty
11.spowiedz
12.szafa
13. politycy oklamuja nas ( stolki )
14.szelma
15.tv
  
tytul...
PostWysłano: Sobota, 23 Lipca 2005, 01:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




ja obstawiam "ja to zło''...
  
Re: nowa, druga plyta WU-HAE ,szukamy pomyslu na tytul plyty....
PostWysłano: Sobota, 23 Lipca 2005, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




jezeli wybierzemy jeden z tytulow nadeslanych przez was szalona publicznosci to nagroda bedzie oczywscie nasza nowa plyta z wpisami, plus dodatkowo singiel alkoholik oraz plyta z teledyskami zespolu, czekamy!!!
  
Re: nowa, druga plyta WU-HAE ,szukamy pomyslu na tytul plyty....
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BZYK
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4081
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Moja propozycja:

„Mówię to co myślę”
  
dobry wieczor
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ma
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4904
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Cześć, czytam sobie właśnie forum wuhae, bo w sumie nie jestem na bieżąco z tym co się dzieje, a przecież kiedyś podobno fanką byłam ;), więc nie będę sobie robić obciachu na pół osiedla i przystapię do zbierania wiedzy na temat wspaniałej kapeli wuhae, wiedzy nadrabiania i wkuwania info na pamięć.

Poprzedni post Bzyka mnie zainspirował okrutnie do napisania co następuje. Przypomniałam sobie jak byłam kiedyś na takim wykładzie, gdzie się dowiedziałam, że w ogóle filozofowie czasem zajmowali się kwestią zdefiniowania czym jest myślenie. Sama się aż nad tym zastanowiłam i skonstatowałam, że trudno jasno i przejrzyście powiedzieć, co to takiego myślenie. I słuchajcie no, sam Stalin też kiedyś usłyszał, że filozofowie próbują rozwikłać kwestię czym jest myślenie, a że Stalin za filozofa oczywiście się uważał, rozpierdolił problem w trymiga i od tamtej pory wiemy, że (uwaga): "Myślenie, to takie cichutkie mówienie".

I co wy na to? Też zerwaliście boki? Bo ja zerwałam, jak to usłyszałam. I tak sobie pomyślałam, że to fajniutka odpowiedź na Bzyka: "Mówię to, co myślę".

Co do mnie, to nie zawsze mówię to, co myślę.... hia hia hia

pozdrawiam serdecznie wuhae i okolice!
  
Re: <Ma> dobry wieczor
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 02:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




witam pania Ma!!!!serdeczne pzdr i ciesze sie ze zagladnelas na forum:)

a dla zainteresowanych tytul plyty

''zycie na raty''
  
Re: <ziolek wu-hae> dobry wieczor
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ma
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4904
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Szanowny panie Ziółek, pan już wiec co.

Ponadto,

Apeluję do Całego Sercumemubliskiemu Składu Mucha E!

Chłopaki wasze tytuły, a dokładniej ich propozycje są mierne. Weźcie idźcie po rozum do głów i pomyślcie, że takie tytuły poważne w ogóle nie oddają charakteru. Wesołe z was chłopaki, a wy chcecie takie siermiężne i całkiem pompatyczne tytuły jak "życie na raty", czy "mówię to co myślę". Ja wiem, że całe "ja to ja / wuhae to mój świoat... pozytywów pozbawiony" to jest poważna sprawa i nikt nie śmie na taki tekst się w ogóle uśmiechnąć, ale na boga! Z humorem, panowie, z humorem...

Dajcie tytuł na przykład "łyse czachy i włosy spod pachy" albo "guzik z pętelką" lub ... A jak myślicie, ze sie nabijam, to powiem wam, że tak nie jest i w ogóle dodam jeszcze nieskromnie, iż na przykład tutuł "prawa w dupie" jest bardzo wieloznaczny i śmieszny. Oczywiście chodzi mi o "wsadźcie sobie w dupe wasze jebane prawa", co jest moim ulubionym tekstem z repertuaru the wuhae's i nawet uzyłam parokrotnie tego tekstu w odniesieniu do kilku osób, he he he


W ogóle to pozdrawiam z offu w jakim teraz jestem i trzymam kciuki za najlepszą kapelę na świecie, niech żyje, czapki z głów - WUHAE!!!

PS Normalnie czuję się po powyższej wypowiedzi jakbym połowie składu zrobiła laskę.

PPS Co za kontrrrrwersja.
  
Re: <Ma> dobry wieczor
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 06:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sqvar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1729
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Droga Ma
Błażej mówi że jeszcze długa droga do zrobienia laski całemu zespołowi ale tytuł ("Życie na raty") nie jest adekwatny do sloganów typu "weź do dupy". Odpowiada on całej zwartości płyty i jest odpwiednikiem wszytkich tekstów które zawarliśmy na płycie ale jesli dojżałaś jakieś inne aspekty aspekty życia (ktore jest opisane na tej płycie - w różnych sytuacjach) to może zaproponujesz lepszy tytuł od "łyse..." i "guzik..." jesteśmy otwarci na propozycje - byleby producent nie osiwiał. eusa_naughty.gif
I Maciek też
Tu mówi Błażej
  
Re: <Sqvar> dobry wieczor
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nimfofanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2046
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




He, he! Jesteście w dupie, panowie!!!!!!!! To nie ja byłam M-ą!!!! Ciekawe, który to taki Pomysłowy Dobromir. Co do tej laski, to myślę, że jestem na dobrej drodze, a dokładniej, to w jej połowie. Ale póki co nie będzie lepszych osiągów, bo zabieram się za chłopaków z Papa Dance. Oni to odlot i polot, a Wy jesteście stadkiem kiwi nielotów ( nie wszyscy, nie wszyscy). A co do nazwy, to myślałam raczej o tej dla zespołu. Moja propozycja to Zboki Obiboki cool.gif . A tak poważnie, to płytkę nazwałabym ''Taki lajf". Tak po prostu.
Ps. Ty się Błażej nie wydurniaj i szukaj mojego pierścionka!!!!!
Ps.2 A ty się Andrzej nie ciesz, tylko oddawaj moje gacie!!!!

Dobra, kończę i idę u(nie)szczęśliwiać Maćka.
  
samokrytyka
PostWysłano: Wtorek, 22 Listopada 2005, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ma
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4904
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Nie było mnie dawno w necie, nadrabiam z spuszczoną ze wstydu głową.

Zrzucam mą samokrytykę na wasze barki. Proponując te idiotyczne pomysły godne rzeczywiście chyba tylko mnie, chciałam dać wyraz temu, że tytuł "życie na raty" poprostu nie trafia do mnie. Ale może ja nie rozumiem konceptu, nie jestem i nigdy nie twierdziłam, że będę alfą lub omegą. Na sztuce, na muzyce, na pozji i na motoryzacji się nie znam. Rzeczywiście, trzeba było się nie wypuszczać. Oczywiście każdy medal ma dwie strony, nie mówiąc już o jasnej i ciemnej stronie księżyca, a ja znam się na paru innych rzeczach, tak z tymi wymienionymi niekompatybilnych. Wiem, jak pić alkohol, żeby mi smakował, wiem co zrobić, gdy się sukienka brudzi keczupem, umiem ustawić sobie autokorektę w wordzie...

Co do wspomnianej laski, to była taka paralela. Słyszałam kiedyś w jakimś filmie, z którego nic, a nic nie zrozumiałam tekst jednego z bohaterów (zdaje się, że był czarny) do drugiego, że "przestańmy się lizać po chujach" i zrozumiałam to jako: "przestańmy prawić sobie komplementy, podlizywać się sobie" i w tym znaczeniu użyłam tego zdania w poprzednim poście mojego autorstwa. Chociaż, tego pewnie też nie zrozumiałam.

Droga daleka, ja idę sam i może kiedyś dotrę do punktu w którym osiągnę jasny i przejrzysty sposób ekspresji. Póki co, próbujmy odnaleźć gramatykę bełkotu.

Tymczasem idę dalej w cień, z duchami... :D

Ma
  
nowa, druga plyta WU-HAE ,szukamy pomyslu na tytul plyty....
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010