Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie] Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepsza piosenka z płyty to...:
Bullerproof Cupid
4%
 4%  [1]
English Summer Rain
4%
 4%  [1]
This Picture
0%
 0%  [0]
Sleeping With Ghosts
16%
 16%  [4]
The Bitter End
29%
 29%  [7]
Something Rotten
4%
 4%  [1]
Plasticine
8%
 8%  [2]
Special Needs
20%
 20%  [5]
I'll Be Yours
4%
 4%  [1]
Second Sight
0%
 0%  [0]
Protect Me From What I Want
4%
 4%  [1]
Centrefolds
4%
 4%  [1]
Wszystkich Głosów : 24

Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




alez ja juz widzialam ta wypowiedz i jak widac nikt nie oberwal :]
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




A ja zagłosowałam na Something Rotten, bo nikt nie kocha tej piosenki. Tymczasem jest z całej płyty najbardziej klimatyczna, najmniej - przeczytawszy poprzednie 3 strony mam wrażenie, że bardzo lubicie tutaj to słowo - komercyjna i bardzo oniryczna. Coś na kształt koszmaru sennego. Zwłaszcza że Brian cały czas śpiewa, jakby ziewał.

To mój pierwszy post na tym forum, bo ja raczej z Maleńczuka jestem. Tak więc witam.
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




''The Bitter End'' - zdecydowanie najlepszy utworek na płycie, po prostu czysta energia!! Powiem szczerze, ze czasem spokojnie zastępuje mi... poranną kawe biggrin.gif
BTW: 'fajnie' sie czyta te 3 strony postów 'kłotni'... confused.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




tanathos :
BTW: 'fajnie' sie czyta te 3 strony postów 'kłotni'... confused.gif


Prawda? Wspaniała rozrywka. I bardzo na temat.
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




tanathos :
''The Bitter End'' - zdecydowanie najlepszy utworek na płycie, po prostu czysta energia!! Powiem szczerze, ze czasem spokojnie zastępuje mi... poranną kawe biggrin.gif


Dobrze mówi! wink.gif Szczególnie uwielbiam słuchać TBE głośno na słuchawkach, zamykajac oczy. Można wtedy więcej dźwięków "wyłapać" smile.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Ja rówinież głosuje na The Bitter End, ta pisenka pobudza zmysły, mozna sie przy niej zrelaksowac biggrin.gif .
Pozdrowienia smile.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Na zmysły to działa "Special Needs", na które, jak już mówiłam, oddałam głos smile.gif
TBE pobudza raczej do działania wink.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




To tez racja wink.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




[quote="grusia"]Na zmysły to działa "Special Needs", na które, jak już mówiłam, oddałam głos smile.gif
true, true eusa_clap.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 09:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Zastanawiam się na który z tych czterech utworów oddać głos...

English Summer Rain; The Bitter End; Something Rotten; Special Needs.?

Ale czuję, że zagłosuję na The Bitter End za bądzź co bądź "jakiś tam" zastrzyk energii, ktory tak rano, w poniedzialek jest potrzebny...
Wieczorem zaglosowalabym pewnie na Something Rotten... ;)

Poniżej recenzja płytz z Teraz Rocka:

Pierwszy numer jest jak wejście smoka - jeżeli na podstawie Bulletproof Cupid domyślać się nowego kierunku w poczynaniach Placebo, to tym kierunkiem musiałaby być apokaliptyczna gitarowa młócka. Ale to tylko instrumentalny wyjątek. Potem okazuje się, że Brian Molko i koledzy poszli nieco bardziej w stronę elektroniki. Nie grają techno, ani trip hopu, ale eksperymentują z tego typu brzmieniami, nie oszczędzając nawet partii perkusji. Ciekawie im to wychodzi, bo nie zatracają przy tym stylu znanego z poprzednich płyt. Nawet melodyjki grane na klawiszach jakoś nie zalatują wiochą. Elektronika bardzo się przydaje do kreowania tytułowego klimatu muzyki (sen+duchy) - takie utwory jak Something Rotten czy Special Needs są tego przykładem. Niesamowita atmosfera, eksperymenty brzmieniowe, a jednak to ciągle ładne piosenki. Wśród ostrzejszych utworów też łatwo znaleźć udane (choćby Plasticine), ale trafiają się numery trochę może za bardzo typowe dla Placebo (np. This Picture). Ciekawy jest grany ?na trzy? Protect Me, dobrze wchodzi mantrowy English Summer Rain. Proporcje między prawem zespołu do zachowania własnego sznytu, a naszym prawem do niespodzianek wydają się na Sleeping With Ghosts bardzo właściwe. Natomiast prowokacyjne twierdzenia muzyków, że grają w zespole ?najlepszym na świecie? to nadal przesada, ale niezbyt gruba.

IGOR STEFANOWICZ


http://www.terazrock.pl/index.php?id_page=2&news=1&newsid=12&PHPSESSID =5e724d6250117ce00e0ad07c9eb13346
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Jejku, przecież ta recenzja jest okropnie stara...

Cytat:
Natomiast prowokacyjne twierdzenia muzyków, że grają w zespole ?najlepszym na świecie? to nadal przesada, ale niezbyt gruba.


Co nie zmienia faktu, że powyższe zdanie jest najpiękniejszym, jakie kiedykolwiek miałam okazję znaleźć w recenzjach Placebo ^^

A moje ulubione kawałki z SWG to akurat te singlowe. Chłopcy mają najwidoczniej gust zbliżony do mojego cool.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 08:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Właśnie na nowo odkryłam tą płytkę i wyobraźcie sobie, że odkryłam krótki utwór instrumentalny po piosence "Special Needs".
W niedziele(09.10) uzupełniłam kolekcję płyt Placebo(teraz mam już wszystkie), kupiłam ich pierwszy album i DVD "This Picture" jedno jak i drugie jest extra:)
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




To nie wiedziałaś, że on tam jest? shock.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Już wiem dlaczego jej wczesniej nie odkryłam, bo słuchałam wersji z tej składanki a tam oni to wycieli:) Ale numer:P
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Lepiej późno niż wcale.
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




No właśnie
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Antica :
Już wiem dlaczego jej wczesniej nie odkryłam, bo słuchałam wersji z tej składanki a tam oni to wycieli:) Ale numer:P


Za to tego nie wiedziałam wink.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




To teraz już wiesz:)
W muzyce Placebo to jest najlepsze, ze kazdego dnia odkrywa sie ich na nowo..
  
SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010