Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie] Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepsza piosenka z płyty to...:
Pure Morning
12%
 12%  [2]
Brick Shithouse
0%
 0%  [0]
You Don't Care About Us
0%
 0%  [0]
Ask For Answers
0%
 0%  [0]
Without You I'm Nothing
18%
 18%  [3]
Allergic
6%
 6%  [1]
The Crawl
6%
 6%  [1]
Every You Every Me
18%
 18%  [3]
My Sweet Prince
18%
 18%  [3]
Summer's Gone
0%
 0%  [0]
Scared Of Girls
6%
 6%  [1]
Burger Queen
0%
 0%  [0]
Evil Dildo
12%
 12%  [2]
Wszystkich Głosów : 16

Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




przy zakupie tak, jak ci lek polezy miesiac w szufladzie to juz nie bedziesz pamietala co ci aptekarz mowil, mi to zwykle z glowy wylatuje juz w drodze do domu, coz starosc nie radosc
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No tak, nie każdy jest słuchowcem smile.gif
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alex-no
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4906
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




WYIN trawię w całości, to najlepsza płytka Placebo, ale jak już trzeba głosować na jedno, to niech będzie to "Scared of Girls", bo jest bardziej dynamiczny od reszty piosenek, ma fajny text no i...świetnie się przy nim skacze biggrin.gif
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Głosuję na Without You I'm Nothing bo lubię utwory tytułowe.

Poza tym Scared of Girls, Every You Every Me i My Sweet Prince bardzo lubię. Powiedziałabym, że WYIN to najlepsza płyta w dorobku Placebo, ale nie będę zbyt oryginalna.

BTW : Czy każdy temat przeradza się na tym forum w wielką pyskówę eusa_eh.gif ?
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Poczytaj sobie, a się dowiesz wink.gif
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alex-no
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4906
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Hmmmmm...to właściwie zależy tylko od użytkowników forum, ale prawdę mówiąc, zwykle tak bywa sad.gif a co do Without you...to rzeczywiście jest to świetny kawałek, ale nie najlepszy na płycie smile.gif
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj kupiłam tą płytkę. Większośc fanów uważa ją za najlepszą w dorobku grupy. Może tak jest, ale ja mam dopiero 3(SWG,OMTF,WYIN).
Płyta jest urocza, ma świetny klimat. Zagłosowałam na "The Crawl", ponieważ jest piękny i najsmutniejszy. Wcześniej uważałam, że najsmutniejsza to "My Sweet Prince", ale tak nie jest. Oprócz "The Crawl" lubię także: "Pure Morning", "You Don't Care about Us", "Every You Every Me", "Ask for Answer", "Burger Queen", "My Sweet Prince".
Czytałam gdzieś, że jeśli chodzi o piosenkę "...Prince" to jest ona szczególna dla Briana, ponieważ te słowa napisała jego dziewczyna szminką na lustrze, podobno potem otarła się o śmierć, nie wiem czy przeżyła, ale wiem, że to wydarzenie miało szczególny wpływ na pracę nad albumem.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




skoro sie otarla to znaczy ze przezyla
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




to ja :
skoro sie otarla to znaczy ze przezyla


LOL. Ja słyszałam jeszcze inną wersję tej historii "My Sweet Prince", ale nevermind - najważniejsze, że utworek jest cudny i ma olbrzymie znaczenie dla chłopaków...

Nie głosuję na nic, bo jakoś nie potrafię wybrać najlepszej piosenki, choć jeszcze jakiś czas temu byłoby to WYIN. Zresztą, każdy kawałek z tego krążka ma swój niepowtarzalny klimat i nieporozumieniem jest wybieranie najlepszego :)
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Też słyszałam "inną" wersję.
Chyba kupię sobie w końcu szminkę - do pisania na lustrze. I tylko do tego, bo się nie maluję ;P
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Chyba kupię sobie w końcu szminkę - do pisania na lustrze. I tylko do tego, bo się nie maluję ;P


Może warto zacząć skoro nawet Brian to robi ? wink.gif
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Ja wiem,że może to nie jest miejsce do takich rozważań, no ale nie mogę się powstrzymać. Wiecznie słyszę, że Bri jest z Helą, a niedawno czytałam jakiś wywiad z nim, że właśnie rozpadł się jego związek, na którym mu b.zależało. Co do tej dziewczyny ze szminką, to ja nigdzie nie mogłam o ty znalezc oprócz jakiegoś bloga, może wy wiecie coś więcej?
Sorka, że nie na temat:)
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




amalie :
Może warto zacząć skoro nawet Brian to robi ? wink.gif


Tylko on ma przynajmniej pojęcie o dobieraniu barw wink.gif
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




Antica :
Co do tej dziewczyny ze szminką, to ja nigdzie nie mogłam o ty znalezc oprócz jakiegoś bloga, może wy wiecie coś więcej?
http://www.placeboworld.co.uk/archive/sstrat.htm
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Niom to już teraz wiem o co chodziło.
A z Helą to on nadal jest? Bo już się pogubiłam.
  
Re: <Antica> WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Nie jest.
A przynajmniej taka jest w tej chwili powszechna opinia.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




a jaka to robi roznice kogo bzyka pan bm?
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Nieładne sfromułowanie :|
W sumie nie ja pytałam, więc nie mi wyjaśniać, jaka to róznica. Poza tym, sądziłam, że bycie z kimś to coś więcej niż to, o czym napisałaś. Ale ok, każdy ma prawo mieć inny system wartości.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




to skrot myslowy. zreszta jesli chodzi o fascynacje fanek to do tego sie to sprowadza, nie? bo niby czemu niegdys huczalo od plotek czy brian ten tego ze stefanem czy nie, chyba nie o to czy palaja do siebie gleboka miloscia, nie oszukujmy sie
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, może i tak... Nigdy nie byłam taką zafasynowaną fanką... Życie prywatne mnie trochę interesuje, to jasne, ale bardziej właśnie aspekty emocjonalne, typu: przemyślenia, charakter, punkt widzenia - czyli akurat to, czego nigdy tak naprawdę nie poznam.
Oho, chyba jestem dziwna ;]
  
WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010