Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Władca Pierścieni: Powrót Króla Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Cate Blanchett bije ją na głowę
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Film bardzo dobry, a zakończenie nie było takie złe, jak się obawiałam. Z całej trylogii podobała mi się jednak bardziej część druga Dwie Wieże. łównie ze względu na klimat bitwy o Helmowy Jar. Po obejrzeniu całości najbardziej żal mi tego, że to nie PJ nakręcił "Wiedźmina", w porównania się nie wdaję, bo sensu to nie ma, wszyscy, którzy widzieli oba filmy wiedzą, o co chodzi.

Kwestia postaci żeńskich w filmie. Jako elf Liv tyler prezentuje się bardzo dobrze, niestety rola jaką PJ stworzył dla niej w filmie z góry skazała ją na porażkę. Wypadło to mdło i bezsensownie. Niestety. Z kolei Kate Blanchette, nie podobała mi sie z wygladu natomiast świetnie oddała postać Galadrieli. Po prostu królowa w każdym geście i słowie. Eowina - moim zdaniem najlepsza postać kobieca w filmie. Dokładnie tak sobie ją wyobrażałam czytając książkę. Niby delikatna i wrażliwa, ale z mieczem w ręku i na koniu prezentowała się wyśmienicie. Szkoda, że PJ zrezygnował z części scen, w których występowała Eowina. Spokojnie mógł wywalić Arwenę i w to miejsce pokazać wątek miłosny Eowiny i Faramira.
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




"Powrót Króla" to super film, najbardziej podoba mi sie fragment z Szelobą (kucze pająk jak zywy normalnie...) no i końcówka na Górze Przeznaczenia;-) Osobiscie jednak wolę bardziej "Druzynę pierścienia" (za wszystko cool.gif ) ale i tak 3 czesc jest lepsza od 2, nie wiem czemu ale jakos wciaz nie moge sie przekonac do "Dwóch Wież"...kiedy oglądałm tą czesc nie było juz tego napięcia tak jak to było w przypadku 1 czesci... ale to i tak nie zmienia faktu ze Władca Pierscieni w postaci flimu jest naprawde swietny smile.gif
  
Re: <ALICE> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




widze ze posty czasowo są różne o wiele :] a jak mówimy o filmie nie możemy zapominac że o ksiązce która jest świetnie napisana przez Tolkiena i to jego zasługa tongue.gif no i tam rezysera, aktorow cos tam cos tam tez ,a mi najbardzierj podobal sie motyw kiedy Pipin bodajrze to był spiewał NAmiestnikowi Minas Tirith a "ginął" wtedy Faramir, świetne
  
Re: <ALICE> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Na scenę z Szelobą czekałem od części pierwszej i byłem usatysfakcjonowany. Ludzie od wieków bali się pająków. Pająk jest tak Obcy, że bardziej trudno. A pająk rozdęty do rozmiarów słonia - ho ho ho! biggrin.gif
Czemu druga część podobała się Tobie (a i mnie ) mniej? Może dlatego, że to była jedna, wielka bitwa.
A czemu pierwsza najbardziej? Zapewne dlatego, że w największym stopniu była filmem drogi. Poza tym... była pierwsza i budziła zachwyt, korzystając z przywileju nowości.
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




rock4321 :
...a mi najbardzierj podobal sie motyw kiedy Pipin bodajrze to był spiewał NAmiestnikowi Minas Tirith a "ginął" wtedy Faramir, świetne


Bardzo ładny fragment, też mi się podobał.
"Powrót króla" z ALICE oglądałyśmy jakiś czas temu ze trzy razy - do znudzenia. Fajne były moje [Oli-] fanty wink.gif W ogóle, doszłysmy do wniosku, że niektóre fragmenty mogą się coniektórym "ciekawie" kojarzyć. Wstyd się przyznać, ale zrobiłyśmy z tego dla śmiechu jakąś brazylijską telenowelę wink.gif Nie pytajcie lepiej "kto i z kim", bo się za głowę złapiecie lol.gif
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Na scenę z Szelobą czekałem od części pierwszej i byłem usatysfakcjonowany. Ludzie od wieków bali się pająków. Pająk jest tak Obcy, że bardziej trudno. A pająk rozdęty do rozmiarów słonia - ho ho ho! biggrin.gif
Czemu druga część podobała się Tobie (a i mnie ) mniej? Może dlatego, że to była jedna, wielka bitwa.
A czemu pierwsza najbardziej? Zapewne dlatego, że w największym stopniu była filmem drogi. Poza tym... była pierwsza i budziła zachwyt, korzystając z przywileju nowości.


dla mnie Szeloba była o wiele straszniejsza niz w mojej wyobraźni tuż po przeczytaniu ksiązki...ja sie bardzo boje pająków wiec ta scena zrobiłą na mnie naprawde niemałe wrazenie wink.gif
co do pierwszej czesci...baa cool.gif uwielbiam ją bo pierwszy raz oglądałam ją w kinie i to dopiero były emocje biggrin.gif i jest to jedyna czesc ze wszystkich na ktorej ani przez moment sie nie nudzę wink.gif
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]



Bardzo ładny fragment, też mi się podobał.
"Powrót króla" z ALICE oglądałyśmy jakiś czas temu ze trzy razy - do znudzenia. Fajne były moje [Oli-] fanty wink.gif W ogóle, doszłysmy do wniosku, że niektóre fragmenty mogą się coniektórym "ciekawie" kojarzyć. Wstyd się przyznać, ale zrobiłyśmy z tego dla śmiechu jakąś brazylijską telenowelę wink.gif Nie pytajcie lepiej "kto i z kim", bo się za głowę złapiecie lol.gif



do znudzenia? mow za siebie Grusławo tongue.gif ja ten film moge oglądac w kołko wink.gif a z tymi swoimi [Oli-] fantami sie lepiej schowaj bo i tak moje [Ali-] gatory sa lepsze i ciesz sie ze ich tam w filmie nie bylo bo by zmiotły te twoje smieszne [Oli-] fanty od razu tongue.gif
A co do naszych (jakże orginalnych) skojarzeń podpisuje się pod tobą Grusiu wink.gif ja bym jednak tego nie nazwała brazylijską telenowelą bo to za mało...to jest nic w porównaniu z naszą przeróbką, ktora mozna traktowac jako film z czerwonym znaczkiem puszczany w tv w porze nocnej drunken_smilie.gif
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 09 Września 2005, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




oo Wladca Pierscieni to jest cos! moge ogladac ten film setny raz i zawsze odnajduje w nim cos nowego i fascynujacego! nigdy mnie nie nudzi! a ksiazka to juz poezja calkowita!! Wladca jest moja ulubiona ksiazka...osobiscie tez bym woalal zeby byl bardziej roziniety watek Faramira i Eowiny i zal mi ze rezyser pominal rozdzial "Porzadki we Wlosci" moim zdaniem aktorzy byli bardzo dobrze dobrani do swoich rol...a jak widze Orlando Blooma w roli Legolasa oraz aktora ktory gra Faramira to poprostu wymiekam...
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 09 Września 2005, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
a jak widze Orlando Blooma w roli Legolasa oraz aktora ktory gra Faramira to poprostu wymiekam...



a ja wymiękam jak widze Frodo..... crazy.gif
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Września 2005, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




juz czekam zeby znowu zobaczyc władce pierscieni, chyba jakos na jesieni ma byc w tv "powrot króla"z czego niezmiernie sie ciesze aczkolwiek na pewno to nie jest moja ulubiona filmowa czesc, ale za to clakiem smieszna-moment ktory mi najlepiej zapadl w pamiec to jak piekny Legolas zjezdzał na tarczy(jak jakis snowboardzista) i strzelał jednoczenie z łuku-no po prostu moment jest the best biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif !!!
a tak ogolnie film jest super, bylam na wszystkich czesciach w kinie a i zdarzalo sie ze i 2 razy:))), ale to wszystko dla zdjec ktore sa niepowtarzalne w tym filmie i pomijajac fakt ze to nie to samo co ksiazka to i tak uwarzam ze jest rewelacyjny:)
  
Władca Pierścieni: Powrót Króla
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010