Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> service pack 4 pl
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
service pack 4 pl
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ello service pack 4 pl do windy 2000 jest juz do zassania
instalacja sieciowa 570 kB

albo pełna wersja 125 MB
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 09:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja chyba poczekam aż kilku osobom spieprzy się przez niego system :)
jeżeli będzie inaczej to go zassam, bo nie chce mi sie teraz reinstala robić. Czekam na komentarze odnoście ostatniej poprawki m$
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ja zassałem ale mam tutaj xp wiec nei przetestuje
chociaz.. i tak mam robic reinstall to moze tym razem w2000
zobacze po weekendzie jak bedzie z czasem
  
Re: service pack 4 pl
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




ja mam 2000 Eng z sp4. Szczerze to nie ma zupełnie różnicy między sp3 a sp4 (szczególnie jak system był łatany w międzyczasie).

Z doświadczednia wiem ze jesli uzytkownik domowy nie ma problemów z obecnym systemem to moze sobie takie przyjemności chwilowo darować i instalować dopiero gdy już wszystkie rzeczy z nowej poprawki w praniu u innych wyjdą :)
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja cały czas mam win2k i sp2 i nie widzę potrzeby uaktualniania (przynajmniej narazie)
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Lipca 2003, 09:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dzis postawie wersje pl i powiem czy cos widac
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Lipca 2003, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




postawione i jakos chodzi do tej pory
efekt był taki ze niedużo było do zassania na windows update
minus walnela grafika zostawia jakies artefakty ale to pewnie przypadek
wiec jak na razie jest ok
system satbilny i jakby szybciej sie zamykał
jak cos bedzie sie sypac to odkopie watek
pozdr
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Lipca 2003, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to w takim razie zasysam i jakby co jutro sprawdze
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
to w takim razie zasysam i jakby co jutro sprawdze


no i ??
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 21:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
ja cały czas mam win2k i sp2 i nie widzę potrzeby uaktualniania (przynajmniej narazie)


U mnie win2k (win2k+sp1; win2k+sp2) miały pewną "śmieszną" wadę. Otuż dodanie do dysku każdej kolejnej partycji linuksowej wiązało się z około 10sekundowym bonusem przy starcie windy (jakieś analizowanie partycji prawdopodobnie). Po zainstalowaniu sp3 wszystko się uspokoiło (sp4 też tego aspektu nie popsuł)
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Lipca 2003, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
Bzdury :
to w takim razie zasysam i jakby co jutro sprawdze


no i ??

nie sprawdziłem eusa_wall.gif
niestety nie miałem czasu ale jutro (tzn dzisiaj) to nadrobie (mam świeżego backupa jakby co :)
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




UWAGA PIERWSZY BURAK
za infojama:

Jak się okazuje, zainstalowanie SP4 dla Windows 2000 czasami może przysporzyć więcej złego niż dobrego. Problem dotyczy plików MAX oraz DRF wykonanych w programach Autodesk® Architectural Desktop 2004, Autodesk® Building Systems 2004, Autodesk® VIZ 4, 3D Studio VIZ® R3i, 3D Studio VIZ® R3. Po zainstalowaniu SP4 pliki wykonane w wyżej wymienionych aplikacjach ulegają uszkodzeniu i nie nadają się do użytku. Błąd został znaleziony i zweryfikowany przez zespół Autodesku i obecnie przy pomocy techników z Microsoftu starają się naprawić błąd. Póki, co jedyne wyjście to nieistalowanie SP4, lub w przypadku kiedy już jest zainstalowany – deinstalacja.

fajnie no nie confused.gif
  
Re: service pack 4 pl
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




niedawno czytalem o braku certyfikatow dla 3DStudioMax, maja jedynie dla 2kSP2 i xpSP1 :>
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




wkońcu zainstalowałem i tak szybko jak to zrobiłem tak szybko zniknął z mojego dysku. Musze go sprawdzić na czystym systemie bo takiego burdelu mi narobił że nie mogłem się połapać, przy tym tak mi dyskiem muliło że ciężko było IE odpalić zly.gif
  
PostWysłano: Piątek, 01 Sierpnia 2003, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




U mnie jak narazie zero problemow, system uaktualnianyregularnie, sp4 mam juz od tych prau ladnych dnii i wszystko smiga jak nalezy biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Lemar :
U mnie jak narazie zero problemow, system uaktualnianyregularnie, sp4 mam juz od tych prau ladnych dnii i wszystko smiga jak nalezy biggrin.gif


No ja wczoraj postawiłem kompa i zapodałem ów spacka, na razie OKI, poczekam co będzie jak go softem dopcham i userów porobię...
Pamiętam że nagrywarka dla userów była dostępna po sp3 lol.gif. Ale wtedy straciłem domenę na linuksie i musiałem czekać na nową sambę.
  
service pack 4 pl
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010