Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:| Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Sobota, 17 Września 2005, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jarod
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4682
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Witam - nie wiem czy dobrze umieściłem ten temat, ale mam pewien problem, dla niektórych smieszny i głupi, a dla mnie poważny :(...
Mam dziewczynę, wszystko jest między nami bardzo dobrze, ale ja mam wrażenie, że ona chce przejśc na wyższy stopień naszej miłosci - oczywiście ja też, ale gdybym nie miał problemu z całowaniem się to było by wszystko dobrze, nie umiem się całowac - co zrobic ?? Chcę ją chociaż na początek ucałowa naprzykład przy przywitaniu się albo pożegnaniu. Co mam zrobic ?? Poóżcie - aż mi wstyd pisac :( eusa_wall.gif
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Sobota, 17 Września 2005, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Na powitanie cmok w policzek, żadna sztuka wink.gif
Całowania się nie umie, po prostu się to robi. Serio. Jak ja pierwszy raz się całowałam, to nie myślałam, czy dobrze "układam" wargi, czy odchylam głowę pod odpowiednim kątem itp. KAŻDY umie całować, w końcu tzw. ssakami jesteśmy wink.gif
  
Re: <Jarod> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




<Kasia mode on>

Drogi Jarodzie

Zacznij od delikatnych pocalunkow na przywitanie i pozegnanie, niech twoje wargi muskaja jej wargi. Potem mozesz zaczac odkrywac bardziej agresywnie swiat pocalunkow. Na poczatek proponuje odkurzyc pluszowego misia, bez ktorego niedawno nie mogles zasnac i na nim pocwiczyc

-Twoja Kasia

<Kasia mode off>

Eddek kurwa moderator eusa_wall.gif
  
Re: <grusia> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Hmmm... ssakami grusiu powiedasz... eusa_eh.gif
  
Re: <Wujek Zed> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 02:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ehh marzy ci sie cos?
  
Re: <J@ger> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No aż się ciśnie: "Uderz w stół... " wink.gif
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Proszę bez podtekstów! Ja tu naukowych terminów używam, nie myślcie sobie! cool.gif
  
Re: <grusia> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jarod
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4682
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za rade - ale nie wiem czy podołam :D - zapomniałem dodac, że jestem nieco nieśmiały... więc dla mnie to coś bardzo trudnego.
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kochasz i jesteś kochany. Ona chce i Ty chcesz - w czym problem no? smile.gif
  
Re: <grusia> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jarod
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4682
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Ale ja się boję, żeby ona nie pomyślała, że to wszystko dzieje sie za szybko, i żeby się do mnie nie zraziła. :D:D
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Jarod :
Ale ja się boję, żeby ona nie pomyślała, że to wszystko dzieje sie za szybko, i żeby się do mnie nie zraziła. :D:D

W pierwszym poscie napisałes: "ale ja mam wrażenie, że ona chce przejśc na wyższy stopień naszej miłosci" -wiec bez obaw:) napieraj stary wink.gif
  
...
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ewa i Majka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5174
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Jestem dziewczyną i znam się na tym!!! głupi jesteś (opinia mojej przyjaciółki) Podkreślam ze ja nie chce sie narazie lizac z chlopakiem biggrin.gif Myśle ze jak daje Ci znaki do do dzieła!!! cool.gif a jak nie bedzie chiala to nie nalegaj bo ja zrazisz do siebie i wogole nie wiem po co to tu pisales chyba inny chlopak nawet by sie nie zastanawial tylko odrazu wkroczyl do akcji
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Eloizia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5252
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Też jestem zdania,że każdy się umie całować,tylko musi spróbować.Ja też miałam taki problem ale jakoś to sie stało i nie wydaje mi się,zebym była taka zła w tym.Poprostu przytuliliśmy się,nasze policzki się ze sobą otarły,on złapał moje wargi i reszta to sama rozkosz.Także więcej wiary w siebie,głowa do góry i powodzenia!
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Buziaczki? eusa_eh.gif

Ja się zraziłam. crazy.gif

Uwaga, historia pierwszego pocałunku LWG. eusa_clap.gif

Gdy byłam w wieku 11 lat na Oazie Dzieci Bożych jakiś trzynastoletni zboczek podrywał mnie na standardowe podwijanie spódniczki (tzn. podchodzisz znienacka do dziewczynki, zadzierasz jej do góry spódniczkę i uciekasz z wrzaskiem crazy.gif ). W końcu pewnego wieczoru zagnał mnie w ustronne miejsce, gdzie mógł zapytać od tak sobie, czy może mnie pocalować, na co odpowiedziałam „No dobra, tylko szybko, bo chce mi sie już spać”. lol.gif W porę poczułam, jakby pies mi mordę lizał, więc szybko zamknęłam usta. Tak się żeśmy siłowali przez kilka ładnych sekund on tongue.gif i ja eusa_sick.gif, że już naprawdę tego spotkania dość miałam. eusa_eh.gif Potem naopowiadał chłopakom z obozu, jaki to piękny wieczór miał i tyle go widziałam. eusa_eh.gif
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Buziaczki? eusa_eh.gif

Ja się zraziłam..........


Ale nie był to chyba pierwszy i ostatni raz??? shock.gif

P.S. Ten temat tez się chyba kwalifikuje na "działania profilaktyczne", dzięki którym "udaje się uniknąć infekcji". wink.gif
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5277
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Co do całowania u mnie też był problem taki sam jak u Ciebie.Za pierwszym razem dziwnie się czułam(a był to mój pierwszy raz tak na poważnie).Jestem z moim chłopakiem szczera i jak mi coś nie pasuje lub coś jest nie tak,zaraz mu o tym mówię.On to rozumie i jest ok.Moją radą dla Ciebie jest to,abyś pogadał z Twoja dziewczyną na ten temat(nie wtydź się,bo to ludzka rzecz) i potem spróbujcie- jak będziecie tego chcieli-nic przymusowo,bo wtedy to może ją zrazić...
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 30 Października 2005, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Nie wymiękaj stary, to nic trudnego ...
Chyba każdy kiedyś miał ponure myśli czy potrafi się całować ... a gdy przystąpił do działania nie miał wątpliwości wink.gif Całowanie nie jest straszne, przekonasz sie o tym.
P.S nie bij jej języka odrazu językiem bo się przestraszy kobita i co będzie wink.gif
powodzenia, zdaj relacje jak było wink.gif
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 30 Października 2005, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
Chyba każdy kiedyś miał ponure myśli czy potrafi się całować ...


Dziwne, ja nie miałam wink.gif Ludzie, to ma być "czynność" przyjemna, nie stresująca smile.gif
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 30 Października 2005, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]



Dziwne, ja nie miałam wink.gif Ludzie, to ma być "czynność" przyjemna, nie stresująca smile.gif

Dziwne, bo mi prawie wyrwało serce wink.gif wink.gif

Całowanie ma być przyjemne ale i także czynnością okazująca miłośc/sympatie/itd. Skoro naszemu koledze nie wiszą uczucia jego sympatii to naturalnym odruchem jest to że chce to robić dobrze i nie zawieść swej lubej
wink.gif
  
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Niedziela, 30 Października 2005, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Miałam na myśli - jak to okresliłeś - "ponure myśli".
  
Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010