Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się! Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 47, 48, 49
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




marcysia_b :
[..]



do pomocy najprawdopodobniej przyłączy sie również U2@pl... Olive obiecała nagłośnić tam tę akcję... eusa_clap.gif

A póki co, kopia listu do Salezjan(ów)- niech ktos to sprawdzi... confused.gif

Kiedy go tworzylam, na gg dostepni byli tylko Kanapka i U2roopa, wiec z nimi konsultowałam sie w sprawie treści, wybaczcie odrobinę prywaty, ale nie wiedzialam jak zacząć...

Witam bardzo serdecznie!

Jestem studentką pierwszego roku politologii w Poznaniu. Kilka dni temu zdecydowałam sie na adopcję na odległosc, co od dawna bylo moim marzeniem. Poinformowałam o tym programie moich przyjaciół z całej Polski i wspólnie zbieramy pieniądze na pokrycie kosztów nauki kolejnych dzieci. Przekonujemy sie przy tym jak łatwo jest pomagać innym. Chcielibyśmy pokazać tę drogę także innym ludziom, dotrzeć z informacją o możliwości 'adopcji na odległość' do jak największej liczby osób.W tej właśnie sprawie kierujemy do Was pytanie czy posiadacie projekt plakatu informacyjnego dotyczącego 'adopcji'? A jeśli nie, czy wyrazacie zgodę na zaprojektowanie takich plakatów przez nas, a po zatwierdzdeniu ich przez Waszą Wspólnotę, na rozprowadzenie ich na miarę naszych możliwości po całej Polsce?

z poważaniem, w imieniu uczestników forum heh.pl
Martyna Baranowska



wow

no niezla mowe strzeliłas, pieknie pieknie eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
jak dla mnie bomba-mozesz wysylac:)
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Widze, że następuje pospolite ruszenie:)) - już raz NAM WSZYSTKIM się udało (wiecie kiedy:), dlaczego teraz miałoby być inaczej..

Ze swojej strony mogę zapytać Naczelnego i Twórcę U2-site.com czy zechcą umieścić o Akcji informacje na stronie:).

Pozdro!

Roopa..
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




wow

widze ze akcja sie rozkreca, no to jak trafimy do wiekszego grona ludzi to bedzie super!!!!!!!!!!a wszystko na to wskazuje ze tak bedzie:)


ja dalam juz info na forum u2.com.pl jak cos-przyznaje sie bez bicia:)
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Bardzo bym chciała się do Was przyłączyć, ale w tej chwili nie jestem w stanie, nad czym bardzo boleję. Nie mam pracy, za to trochę długu do oddania. Obiecuję, że jak tylko zacznę zarabiać jakieś pieniądze i spłacę to, co jestem winna innym, dam znać i z wielką nadzieją się przyłączę do całej akcji.
Marcysiu, wielki ukłon w Twoją stronę za Twoje olbrzymie i kochane serce...
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
Grupa 2:

1. Maga213
2. Wild
3. Max4u2
4. U2roopa

Zapraszamy Serdecznie kolejne osoby:)! Każda kolejna Osoba to kolejne pieniążki na pomoc Dzieciaczkom..



Heja,
To ja czegoś nie kumam. Marcysia napisała,że po 10 miesięcznie od U2roopa i magi i 20 ode mnie wystarczą. To po co jeszcze jakichś dodatkowych ludzisków do tej grupy dokoptowywać? Niech założą 3 grue i szukają dalej chętnych do adopcji, więc Wild niech zbiera 3 grupę albo mniejszą - ludzi, którzy będą wpłacać co miesiąc, albo większą przy jednorazowych wpłatach członków. Marcysia, cy możesz to rozstrzygnąć?
Jeśli chodzi o wybranie rodzica, to ja proponuję Magę biggrin.gif biggrin.gif , jeśli oczywiscie się zgodzi, bo jeśli nie, to ja się podejmę. To jak Maga? biggrin.gif

Buźka
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ja moge ewentualnie co miesiac wplacac to 10 czy 20 zl ;) wiec jesli potrzebujecie do tej drugiej grupy jakis ludzi to ja jestem chetna wplacac kase co miesiac biggrin.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem warto uzbierać drugą Grupę która wpłaci pieniążki jednorazowo. Ale to już zależy od Nas Wszystkich. A pozatym - górny limit to 200$ a więc dodatkowe osoby to więcej kasy.

Tak ja to widzę!

Pozdrawiam!

Witamy Evay w Grupie 2:))!!!
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wild
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4367
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




Widze, że się robi małe zamieszanie z tymi grupami ;)
A może nie ma sensu dzielić tego na grupy tylko zebrać pieniążki od wszystkich i "adoptować" jednorazowo 2 lub 3 dzieci ?? eusa_eh.gif
Tylko nie wiem czy tak można "???"
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Zamieszanie nie jest aż tak wielkie... Ważne, że są chętni. Moim zdaniem dodatkowe osoby w Grupie 2 to dobry pomysł.
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




ja juz sama nie wiem eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif

bo trzeba podjac jakas decyzje, ja mysle ze niech Ci ktorzy na serio sa wstanie dawac po 10 miesiecznie niech jeszcze pisza-wtedy sie stworzy wiecej takich powiedzmy 4 osobowych grup tym samym wiecej dzieciaczkow zaadoptujemy!!!


co do roli mamusi- to moge byc ale myslalam max4u2 ze jako najwiekszy darczynca z nas wszytkich sam bedziesz chcial pelnic tutaj przodownicza role:)aha i musimy sie zdecydowac na plec:P
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Tylko nie od dzisiaj wiadomo, że formalności zajmują trochę czasu, a im większa grupa tym mniej formalności i pieniążki szybciej znajdą się na koncie dziecka. Pozatym dla "Rodzica" miesięcznie zbieranie kasy może być czasochłonne.

Niech każdy się wypowie co myśli - mój pomysł znacie. Ja oczywiście postąpie zgodnie z decyzjami większości (jestem gotowy na obie możliwości wpłat), żeby nie było, że U2roopa to jakiś anarchista (z UK;).

Ja bym był za dziewczynką.

Pozdrawiam!
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




dobra to moze poczekajmy ile osob jeszcze bedzie chetnych jesli sie uda zebrac druga 20 osobowa grupe to wtedy wplacimy jednorazowo po 20 zl i wybierzemy sposrod nas przedstawiciela

tylko ze potrzebujemy jeszcze jakis 15 osob doubt.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




01. Maga213
02. Wild
03. Evay
04. Max4u2
05. U2roopa

oto lista osób które są gotowe przyłączyć się do akcji, a nie są w grupie pierwszej. W takim razie poczekajmy aż będzie Nas więcej i ustalmy czy dzielimy się na grupy mniejsze czy wpłacamy razem jednorazowo.

Tak to widzę...

Maga - głowa do góry:))...
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
01. Maga213
02. Wild
03. Evay
04. Max4u2
05. U2roopa

oto lista osób które są gotowe przyłączyć się do akcji, a nie są w grupie pierwszej. W takim razie poczekajmy aż będzie Nas więcej i ustalmy czy dzielimy się na grupy mniejsze czy wpłacamy razem jednorazowo.

Tak to widzę...

Maga - głowa do góry:))...


hello, mam nadzieję, że nie skomplikuję sprawy jeszcze bardziej, ale jeśli trzeba ja chętnie dołoże się i do drugiej grupy "jednorazowej", z kolejnymi 10pln biggrin.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




Słuchajcei, to nie czekajmy na więcej osób, tylko wpłaćmy w piątkę pełną kwote jednorazwo, zeby uniknąć problemów formalnych.

Co wy na to? JAk pomnożymy kwoty deklarowane przez 12, to wyjdzie ponad 200 USD, więc może podzielmy po równo i każdy będzie musiał wpłacić równowartość 40 USD (to jest po ok 128 zł) i jedziemy. JAk będziemy czekać, to może chwilę potrwać.
Damy tak radę?
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




01. Maga213
02. Wild
03. Evay
04. Martatea
05. Max4u2
06. U2roopa

- niech kolejne osoby pociągną listę w powyższy sposób.

Grono się powiększa, co oczywiście BARDZO cieszy:)!!! Myślę, że sam sposób to jest sprawa do dogadania. Najważniejsze, że chcemy pomagać.
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




Wait a minute bo sie robi goraca:)

po 1 martatea jezeli wplacamy za caly rok z gory to wtedy musimy sie zlozyc po 20zl jednorazowo a nie po 10 wiec jeszcze przemysl sprawe:)

po 2 max4u2 czy myslisz ze np ja zwykla studentka jestem wstanie wylozyc tak juz zaraz 128 zl?? shock.gif bo z tego co widze stan swojego konta to na pewno nie doubt.gif


wiec moze poczekajmy, niech dowiedza sie o tym inni ludzie wtedy grono si epowiekszy:)
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




maga213 :
Wait a minute bo sie robi goraca:)

po 1 martatea jezeli wplacamy za caly rok z gory to wtedy musimy sie zlozyc po 20zl jednorazowo a nie po 10 wiec jeszcze przemysl sprawe:)

po 2 max4u2 czy myslisz ze np ja zwykla studentka jestem wstanie wylozyc tak juz zaraz 128 zl?? shock.gif bo z tego co widze stan swojego konta to na pewno nie doubt.gif


wiec moze poczekajmy, niech dowiedza sie o tym inni ludzie wtedy grono si epowiekszy:)


zakładam, że grono się powiększy wink.gif , ale jednorazowo mogę wpłacić i 20zl biggrin.gif ale 128 to już nie wink.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




Dobra to czekamy na innych. Ja deklaruję w takim razie tak jak inni 20 zł jednorazowo i jeśli powstaną noiwe grupy to również się przyłączę.

Pozdrawiam i czekamy na innych chętnych biggrin.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maggie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2243
Posty: 156


[ Osobista Galeria ]




marcysia_b :
[..]


Jestem studentką pierwszego roku politologii w Poznaniu.

[/i]


Witaj w klubie smile.gif Ja tez studiuje politologie wink.gif (tyle, ze zaczne niebawem juz trzeci rok:P). Jak ten czas leci...To tak na marginesie wink.gif
  
AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 49  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010