Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie] Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepsza piosenka z płyty to...:
Pure Morning
12%
 12%  [2]
Brick Shithouse
0%
 0%  [0]
You Don't Care About Us
0%
 0%  [0]
Ask For Answers
0%
 0%  [0]
Without You I'm Nothing
18%
 18%  [3]
Allergic
6%
 6%  [1]
The Crawl
6%
 6%  [1]
Every You Every Me
18%
 18%  [3]
My Sweet Prince
18%
 18%  [3]
Summer's Gone
0%
 0%  [0]
Scared Of Girls
6%
 6%  [1]
Burger Queen
0%
 0%  [0]
Evil Dildo
12%
 12%  [2]
Wszystkich Głosów : 16

Re: <Special K> WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 13 Września 2005, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




jak powiecie mi jak wstawic zdjecie to was rozczaruje troszke
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 13 Września 2005, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




AshtrayGirl :
jak powiecie mi jak wstawic zdjecie to was rozczaruje troszke


Jeżeli zdjęcie jest na jakiejs stronie umieszczone to wystarczy podczas pisania odpowiedzi wkleić link do tegoż zdjęcia między takie pierdułki ([img] tu odpowiedni link [/img]) a jeżeli nie to zdjęcie trzeba najpierw wysłać na jakiś serwis, z którego mozna póżniej podać link. Ewentualnie na YSI
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 13 Września 2005, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




a co to a co to bedzie? skan artykulu z 'na zywo' pt 'androgyniczny brajan wraca na lono rodziny po tym jak ukochana wybacza mu zdrade z ginger spice'?
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 07:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Widziałaś takowy?? shock.gif

żart :P
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




no widzialam a co?
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




to ja :
a co to a co to bedzie? skan artykulu z 'na zywo' pt 'androgyniczny brajan wraca na lono rodziny po tym jak ukochana wybacza mu zdrade z ginger spice'?


wiesz co nudna sie robisz, z tymi swoim komentarzami...tak samo jak sie czepiasz ludzi a propos teledyskow, to juz naprawde nie Twoja sprawa czemu ktos sciaga tak a nie inaczej po to jest ten topic i tyle... A jezeli takie to straszne podzielic sie z kims, czyms co masz, to po prostu daj spokoj i tyle. Fakt faktem to strasznie sie dlugo laduje, dlatego tez raczej nic nie wrzucam ewentualnie male pliki

a co do tego zdjecia to nie wrzuce chyba bo mam na twardzielu, a z tego co widze to duzo z tym zabawy, a ja az taka obcykana w tym nie jestem.
Chyba ze 'to ja' pomoze mi, bo z tego co widze jest WIELKA FORUMOWICZKA, HEEHE... W kazdym badz razie chodzilo mi o zdjecie briana w basenie z ta swoja ukochana. Zdjecie zrobione podczas ostatniej trasy, ukazujace Briana jako "zwyklego 30-latka" - bardzo przecietnego :)
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




zdefiniuj 'WIELKA FORUMOWICZKE' bo ani nie widze zwiazku tego okreslenia z banalna umiejetnoscia wrzucania plikow na jakibadz darmowy serwer ani krzeslo sie pode mna nie zalamuje wiec o to chyba tez nie chodzi :]

a jesli chodzi o fotke to mozesz uzyc yousend it badz podobnego serwisu na rapidzie http://rapidshare.de/ lub zalozyc sobie konto na webparku i skorzystac z tamtejszej doglebnej acz bardzo jasnej instrukcji postepowania /ktora ci sie zreszta przyda przy korzystaniu z jakiegokolwiek ftpa badz przy publikowaniu stron i plikow na koncie www/
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Znam to zdięcie. Tam jest Hela. Tych zdięć w basenie jest dwa.
To o jaki związek chodziło? Bo wywiad jest z 2003 roku, od kedy on z Heleną jest?
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nasz forumowy Syzyfie, nawet w swojej odpowiedzi napisałaś, że ta umiejętność jest "banalna" potwierdzając tym samym, że obnosisz się ze swoją "wiedzą". To tak jakby profesor matematyki kazał pięciolatkowi obliczać objętość kuli itp. Nie znaczy to, że jesteś metaforycznym profesorem, bynajmniej.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




a zajrzalas chociaz na webparka by sie przekonac? czy latwiej jest tak sobie z powietrza pewne sprawy oceniac? :] wiesz, dzieki za tego profesora, pochlebiasz mi nawet mimo ze taki on metaforyczny :] ale ani informy nie konczylam ani nawet nie zaczelam a to ze cos tam umiem w tej dziedzinie to z jednego prostego powodu - bo chcialam :] wiec skoro ja, szaraczek, tak zreszta nisko ceniony przez ciebie, zdolalam swoim ograniczonym /ba, 'bezmozgowy' kiedys nawet padlo :]/ umyslem ogarnac te sprawy tajemne to chyba ty tez bys zdolala czy moze nie?
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 17 Września 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Antica :
Tych zdięć w basenie jest dwa.


Zdjęcia są trzy.

Poza tym, czy one aż tak bardzo rozczarowują? Bez przesady... smile.gif
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 17 Września 2005, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




to ja :
wiesz, dzieki za tego profesora, pochlebiasz mi nawet mimo ze taki on metaforyczny :]


Otóż bynajmniej. Niby taka rozumna jesteś, a masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Przykre.

to ja :
wiec skoro ja, szaraczek, tak zreszta nisko ceniony przez ciebie, zdolalam swoim ograniczonym /ba, 'bezmozgowy' kiedys nawet padlo :]/

Ośmieszasz się tylko z tą swoją pamiętliwością. Mam nadzieję, że cała Polska nie wie, że niejaka grusia nazwała kogoś [nie bezpośrednio zreszą] "bezmózgowym".

umyslem ogarnac te sprawy tajemne to chyba ty tez bys zdolala czy moze nie?


Owszem, wiem jak się obrazki wstawia. Tylko że z tego co pamiętam, to do wstawiania przez [img] potrzebny jest link do zdjęcia w necie, a nie posiadanie fotki na dysku. Chyba że się jednak mylę po raz kolejny?
Chodziło o to, że ani ty, ani ja, ani ktokolwiek nie wie wszystkiego od razu i to, że się pyta, nie jest czymś zbieżnym.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




no chyba bierzesz odpowiedzialnosc za to co piszesz to co ci przeszkadza ze ktos to czyta? a apropos czytania ze zrozumieniem - moje rady dotyczyly wlasnie umieszczania plikow z dysku na necie :]
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Chyba sprawię sobie podpis, jaki ma koleżanka amalie tongue.gif Traktujesz wszystko tak na serio, że człowieka pusty śmiech bierze.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




jejku jak ty nie lubisz prostych pytan, od razu sie jezysz :] az strach zadawac trudniejsze
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie chodzi o proste pytanie. Tłumaczę jak za przeproszeniem Abel krowie, że poprzednie zdanie było wyraźnie ironiczne, a "krowa" dalej swoje tongue.gif I mów sobie co chcesz, ale krowa była porównaniem, nie obelgą do cholery.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




to bardzo interesujace, ze gdy odpowiadam ironia na ironie to jestem posadzana o nie rozumienie ironii :] moze sama powinnas nad tym popracowac?
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




to ja :
no chyba bierzesz odpowiedzialnosc za to co piszesz to co ci przeszkadza ze ktos to czyta?


Heh, czyli nie biorę odpowiedzialności, jeżeli to ironia była cool.gif To się odwal w końcu, bo za to co mówiłam i mówię odpowiedzialna nie jestem.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Hej dziewczyny przestańcie się kłócić, please. O gustach się nie dyskutuje. Szanujcie się nawzajem. Każdy fan Placebo ma obowiązek szanować drugiego fana:). Ale ja się rozwinęłam;)
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




czy ja sie kloce? nie kaze sie nikomu zamknac ani sie odwalic, grusia chyba cierpi na syndrom obcej reki skoro nadal mi odpisuje mimo ze nie ma ochoty ze mna dyskutowac :] i co ma szacunek do drugiego czlowieka wspolnego z gustem muzycznym? gdybym objezdzala jakiegos fana hh to pewnie az by dziewczatka piszczaly z uciechy :]
  
WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010