Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Black Merket Music (opinie o płycie)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Tak więc dziś kupiłam właśnie tą płytkę i jeszcze nie wiem co oniej sądzić.
Co myślicie o tej płytce.
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie też myślałam, by w końcu założyć wątek o BMM.
Ale gdzie nieodłączna ankietka? shock.gif
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Tak sobie też myślałam, by w końcu założyć wątek o BMM.
Ale gdzie nieodłączna ankietka? shock.gif


nie wiem, zazwyczaj to ja dodaje te watki :P ale dawno mnie na forum nie bylo
  
Re: <evay> Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




OK to pogadajmy troche o BLACK MERKET MUSIC...
Otoz mysle, ze sama w sobie plyta nie ma zadnego klimatu, i tak naprawde kazda piosenka ma sie nijak do całości. Moim zdaniem najmniej spójna płyta. Zdystansowana. Niektore piosenki np. Days Before You Came (piosenka która paradoksalnie niedawno polubilam) ,moglaby spokojnie pojawic sie na wczesniejszych albumach. I co taka piosenka jak ta ma wspolnego z np. Taste In Men ??? Taste In Men, wyraźnie się odcina od wczesniejszych dokonan. Piosenka mocno mi sie juz osłuchała, ale uważam, że sam jej finish jest po prostu rewelacyjny.. Te przesterowania, zapętlenia...hmmm a w szczególności w wersjach koncertowych. A potem Special K, które znowu nijak sie ma do np. Taste In Men, a która naprawde uwielbiam (Chociaz Parampamparararm.... jest troche irytujace). I tak jest cały czas - huśtawka. Tu trywializujace Commercial for Levi (w ogle do mnei nie trafia), a zaraz usypiajace Narcoleptic. Dziwna jest ta płyta. Sporo jest piosenek, gdzie Brian uzywa sobie spiewajac jedna linijke parenscie razy, co tez czasem troche meczy..(ale to zawsze chyba było jego domena)....Ale i tak nadal wole Black Market Music, od SWG.
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Już przesłuchałam płytkę. Jeśli chodzi o niespójność dołączam się do opini AshtrayGirl. Np. Z płytą WYIN jest inaczej, ją polubiłam od razu, ona ma klimat, natomiast Czarny rynek kąpletnie nie ma tego czegoś co by na dłużej przyciągnęło moją uwagę. Przeczytałam jedną z recenzi BMM i tam panienka napisała, że oprócz singlowych piosenek to reszta kupy się nie trzyma i ma rację. Najlepsze jednak jest to, że kocham płytę OMF, mimo, że są na niej również przeboje to nie zabrakło pożądku i ładu w kolejności utworów i przez to płyta ma klimę. Co do SWG to lubię ją za ten tajemniczy nastrój. Ostatnio pokochałam "Centrefolds".
Do mej kolekcji brakuje tylko pierwszej płyty "Placebo" i jutro ją kupię:)
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Antica :
natomiast Czarny rynek kąpletnie nie ma tego czegoś co by na dłużej przyciągnęło moją uwagę.


A więc na Twoim krążku nie ma ani Haemoglobin, ani Passive Aggressive, Peeping Tom czy Taste In Men, albo MOJEGO Special K? Omfg. Ja poszłabym do sklepu i złożyła reklamację.
Zresztą w porządku, każdy ma swój gust... Ale mimo wszystko są tam tak wartościowe numery, że nie wiem, jak so called Placebo fan może je przeoczyć.

Poza tym: ortografia, koleżanko wink.gif
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Właściwie to wcześniej sobie ściągnęłam wszystkie utwory z BMM, ale mieć płytę to jest coś innego no nie? Zbieram do kolekcji. Moim zdaniem TA płyta jest "nierówna" i tyle.
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




hmm special k... days before you came jest praktycznie muzyczna kalka tego utworu choc jest wg mnie bardziej zroznicowane i dynamiczne no i co wazniejsze nie ma tych irytujacych parapapaparara :] jak ktos chce posluchac jak ladnie potrafia takie lalalowate motywy brzmiec to polecam bluetones - if. odnosnie haemoglobin to docenilam ja i wyrosla na mojego faworyta z tego albumu podczas koncertu w stodole, zdecydowanie jeden z highlightow tamtego wieczoru. szkoda ze po tym albumie zespol zarzucil tradycje umieszczania na krazkach ukrytych utworow, czyzby zatracil umiejetnosc okazjonalnego stworzenia czegos odcinajacego sie od glownego nurtu, ktorym podazaja? bmb moze nie dorasta do evil dildo ale ma fajne miauczace smyczki pasujace do miauczacego wokalu
  
Re: <to ja> Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




EVIL DILDO to niestety przeszlosc dla Placebo. A szkoda... Teraz ich "power" jest na poziomie "Bulletproof Cupid" ktory nawet na zywo brzmi jak ze studia pop z (pop)rockowymi ambicjami. WIELKA SZKODA

A propos OMWF w ogole nie lapie... Jak ktos moze mówić, że najchetniej zlozylby reklamacje ?????? Przeciez tak jest z wydaniami pokroju BEST OF, żadnych niespodzianek (czasem sa, tak jak w tym przypadku te remixy, szczerze mwiac nie wiem po co i na co, i tak tych najlepszych zabraklo). Przeciez OMWF to przegląd od (prawie) pierwszego singla do ostatniego.. no i Twenty Years. Ja np. kupilam ale raczej z beznadziejnego poczucia "kolekcjonerskiego" hahaahahahahah, ale nie stekam ze nie podoba mi sie, bo po prostu wiedzialam co kupowalam...
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




to bylo omfg a nie omwf, to ciut zmienia sens wypowiedzi do ktorej sie odwolujesz ; )
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




LOL lol.gif
Tak, to było omfg, czyli 'oh my fucking god' biggrin.gif Nie będę tłumaczyła, co to znaczy, bo to już *chyba* oczywiste smile.gif

Do "Once More With Feeling' nic nie mam, od razu kupiłam DVD i ani razu nie pożałowałam, cudnie jest mieć wszystkie te klipy zebrane razem w dobrej jakości ^^ Także radziłabym czytać uważniej wink.gif
  
Re: <Special K> Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




hmmm ZBŁĄDZIŁAM.........
  
Re: Black Merket Music (opinie o płycie)
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




BMM słucham najrzadziej ze wszystkich płyt, podobają mi się może ze cztery piosenki, reszta przepływa gdzieś obok.
  
Black Merket Music (opinie o płycie)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010