Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Joga a seks Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Joga a seks
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




boję się że jest mi tak dobrze z jogą
tak sprawia przyjemność już dotyk wiatru czy słońca
czuję że jestem kroplą w oceanie
kochana
tak można zapaść się głęboko
ale czy pragnienia te same
czy już dosyć szczęścia
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jogini
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3715
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




dostęp do wszystkich
tej subtelnej i grubej energii seksualnej
kazdą warto dostrzec.
napawac się wszystkim..
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




powiem dosadniej
na tabsach pobudzających endorfinę brak orgazmu
na jodze brak napięcia pobudzającego do wyzwolenia
może mam za mało cierpliwości żeby coś przebadać
może trzeba poczekać aż samo się wykrystalizuje
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Czwartek, 05 Maj 2005, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Doceniam jednak pozycje jogiczne które pozwalaja wyciszyć zrównowazyć zharmonizować np nagła poyrzebę seksu.
i w takiej równowadze seks jesli sie zdazy a nie musi
nie jest juz dazeniem do rozładowania napiecia a czystą rozkoszą.....


A jakie to sa te pozycje jogiczne ktore wyciszaja nagla potrzebe seksu? Pierwszy raz o tym slysze.... W ogole jakie masz doswiadczenia odnosnie samego uprawiania seksu od czasu gdy uprawiasz joge? Czy zaczelas nagle czerpac satysfakcje z innych niz dotychczas pozycji?
  
Re: <q0q0q0> Joga a seks
PostWysłano: Czwartek, 05 Maj 2005, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jogini
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3715
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




wyciszają to nie najlepsze okreslenie .rownawaza..odwrócone.
odp na Twoje pyt..tak.czy inne pozycje, moze tak napewno tak.ale nie one sa najwazniejsze. seks wysubtelnial co nie znaczy oslabl.wrecz przeciwnie.pozdrwiam.A Ty?
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 08:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Od czasu kiedy uprawiam joge, moje doznania sa 2 albo 3 razy glebsze. Trudno to wyjasnic, bo ciezko jest wyjasniac glebokosc doznan. Uczestnicze "calym soba" w relacji seksulanej. Nie czuje - tak jak to bylo do tej pory przyjemnosci samymi "narzadami", ale jakby calym cialem. To wlasnie dziwne, ale nie odczuwam potrzeby wyszukiwania jakis dziwnych pozycji. Ciekawe czy wiekszosc ludzi uprawiajacych joge odczuwa to podobnie...
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




Żadne morze nie zgasi cierpień, co są upragnione, chyba sam ogień tylko.
Michał Anioł
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 18 Maj 2005, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jogini
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3715
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Wysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 08:36

Do q0q0q0,
tak, bliskie mi bardzo to co piszesz,
choć czuję że ocean przede mną (ale i za mną)
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 18 Maj 2005, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




pięknie piszesz
życzę udanych przeżyć
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Piątek, 20 Maj 2005, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie akurat seks nie jest cierpieniem upragnionym - jesli cytat mial tego dotyczyc.
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Piątek, 20 Maj 2005, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie seks to miłość
a miłość może być cierpieniem
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 25 Maj 2005, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Seks nie zawsze jest miloscia. Milosc tylko niespelniona moze byc cierpieniem.
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 25 Maj 2005, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




Ty jesteś z Marsa ja jestem z Wenus


napisałam:dla mnie jest miłością
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 25 Maj 2005, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Kumam, myslalem ze piszesz "dla mnie" w kontekscie swojego widzenia swiata a nie wlasnej osoby. Zapedzilem sie... Dla mnie tez seks jest miloscia.
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Środa, 25 Maj 2005, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




[Dla mnie tez seks jest miloscia.[/quote]

to miłe

a jezeli chodzi o widzenie świata to staram się pamiętać o tym że kazdy ma prawo do wlasnego spojrzenia
  
Re: Joga a seks
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jogin87
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5076
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




wiele się mówi o tym aby energie seksualną skierować wyżej... tak aby doświadczać stanu świadomości bycia w innych wyższych czakrach. Sex jest 1 bramą jaką należy zrozumieć. sex jest związany z pragnieniem, a zaistne pragnienie to jest cierpienie. Pragnieniami dożywiasz swojego ego...
jedni mówią że człowiek nie może się wyzwolić, ten który regularnie uprawia sex, też się z tym zgadzam
i nie ma takiego czegoś jak jakieś pozycje jogiczne aby stłumić pragnienie sexualne, (przynajmniej nic mi nie wiadomo).
To trzeba zrozumieć... przejść przez to, a dalej droga prowadzi do innych stanów świadomości, które są ważniejsze niż zwykły sex.
Dzięki rozwinięciu takiej świadomości partnerzy w związku mogą się duchowo rozwijać i to jest coś piękniejszego niż zwykły sex! Zaistne jesteśmy ludźmi ze świadomością
a zwierzęta posiadają tylko instynkt i nim się kierują - mała aluzja...
zaistne róbta co chceta! wink.gif
  
Joga a seks
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010