Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> mp3+cue
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
mp3+cue
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 01:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Mam plyte zgrana do jednego mp3 i plik cue w ktorym znajduja sie informacje o sciezkach z tego albumu, tak ze np. w foobarze moge odtwarzac pojedyncze sciezki.
Fajna sprawa w sumie, tylko ze mam z nia problem...eusa_wall.gif

1. Jak cos takiego nagrac na plyte audio zeby znowu bylo normalnie podzielone na sciezki?
2. Czy jakis program sobie z tym radzi tak "od reki" czy trzeba najpierw album zgrany do jednego mp3 podzielic na osobne track'i?
3. Jesli tak to jak to zrobic?

Z gory dzieki za pomoc

Pozdroofka smile.gif
  
Re: <Lemar> mp3+cue
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 02:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nero mi najpierw kilka minut mielił dyskiem, później nagrał płytę pełną śmieci. eusa_wall.gif Nie wiem kto wpaddł na tak dziwny sposób dystrybucji albumów.
  
Re: <Lemar> mp3+cue
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




clone cd powinien sobie z tym poradzić
  
Re: <Bzdury> mp3+cue
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




niby clone obsluguje cue ale nie takie ktore sie odnosi do pliku mp3 sad.gif no chyba ze jakas nowa wersja to pociagnie, bo mojej 4.0.1.10 nie bardzo sie te pliki podobaja.
  
Re: <Lemar> mp3+cue
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 03:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




nikt nie wiem czym cos takiego ruszyc?? doubt.gif
w sumie to nero6 sobie poradzil, duzo czasu mu to zajelo, ale stworzyl obraz plyty z tego mp3, no i mozna wtedy pojedyncze sciezki z tego zgrac, ale to duzo robty i czasu confused.gif , myslalem ze moze dal by sie prosciej/szybciej to zrobic.
jaki progs se z tym poradzi??
Plizz, HELP! crazy.gif
  
Re: <Lemar> mp3+cue
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 08:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




mi się udało skopiować pojedyńcze ścieżki, przez co mogłem sobie nagrywać na CD-AUDIO lecz dużo zabawy z tym było wink.gif
  
Re: <Krzysiek> mp3+cue
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A jest możliwość pocięcie takiego mp3 inaczej niżprzez dekompresje cięcie i ponowną kompresje?
  
Re: mp3+cue
PostWysłano: Sobota, 20 Września 2003, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




polecam przyjzec sie programowi Feurio.
  
Re: <RoX97> mp3+cue
PostWysłano: Sobota, 20 Września 2003, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dla leniwych link ;)
http://www.feurio.de/

wyprobuje moze tez ten program :)
  
mp3+cue
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010