Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Mac OS -> rozszerzenie final cut pro w mac-u
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
rozszerzenie final cut pro w mac-u
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kb
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1260
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif Jestem zainteresowany zdobyciem informacji na temat możliwości uzyskania nowych efektow do final cut pro 3. Jakie programy mozna zainstalować do final cut pro 3 w celu uzyskania ciekawszych przejść montarzowych, takich, które by nie robiły konfliktu z programem.
Odkupię programy z efektami typu BORYS itp.
  
Re: <kb> rozszerzenie final cut pro w mac-u
PostWysłano: Wtorek, 13 Września 2005, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sandalwood
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5073
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




dysponuje duza iloscia efektow,ale uzywam fcp5. sluze pomoca. w sumie zajmuja 214MB .jestem z wa-wy
  
Re: <sandalwood> rozszerzenie final cut pro w mac-u
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eugeniusz.kam
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5163
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




W najbliższym czasie rozważam zakup platformy G5 Z PROCESOREM 2.7 DUAL wraz z oprogramowaniem Final cut studio. W chwili obecnej pracuję na WinXp i oprogramowaniu Adobe oraz Ulead i 3dmax. Sprzęt będzie wykorzystywany do montażu nagrań DVCam i wykonywania płyt DVD. W związku z tym mam pytanie gdyż ciężko jest spotkać osobę pracującą na final cut pro i na Macu, jak przebiega praca z oprogramowaniem jego możliwości oraz na ile potrzebna jest rozbudowa podstawowej wersji G5 np. o pamięć RAM. Gdyby była taka możliwość proszę o przesłanie adresu lub telefonu kontaktowego na
tel. 0603-897-929
  
rozszerzenie final cut pro w mac-u
Forum dyskusyjne -> Software -> Mac OS

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010