Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Test na Czakry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Test na Czakry
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




Test na Czakry:

http://www.eclecticenergies.com/chakras/chakratest.php

Moje wyniki:

{Percentages go from -100% to +100% }

Root: under-active (-18%)
Sacral: open (50%)
Navel: under-active (-75%)
Heart: open (12%)
Throat: open (43%)
Third Eye: under-active (0%)
Crown: under-active (-43%)


A Wasze ?
  
Re: <Storge> Test na Czakry
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




czy ruszyły Ciebie jakos te wyniki czy tylko tak dla"rechotu' je spisałeś?
czy zaskoczyły ciebie ,czy tez trudno ci było połączyc je z codziennym twoim funkcjonowaniem?
czy troche rozswietlły wschodnie koncepcje człowieka , czy tez to pytanie jest nie na miejscu?
czy jakoś w dniu podliczenia wynków wpłyneły na percepcję lasek albo widoku za oknem , czy nic z tych rzeczy?
przyszło poszło , czy cos Ci zostało?
Czy rozmawiałes z babcia natemat wyników?
A z Arnoldem Mindelem?
miałbys ochote napisac tu wnioski z testowania?
pozdrawiam Modest
  
Re: <modest> Test na Czakry
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




<<czy ruszyły Ciebie jakos te wyniki czy tylko tak dla"rechotu' je spisałeś?

Oczywiscie, ze mnie ruszyly. Traktuje je smiertelnie powaznie.

<<czy zaskoczyły ciebie ,czy tez trudno ci było połączyc je z codziennym twoim funkcjonowaniem?

Nie do konca mnie zaskoczyly owe wyniki, gdyz podobnych testow dla pewnosci zrobilem juz kilka [z sieci i z ksiazki o kundalini jodze].

Co wiecej czytajac dziesiatki artykulow o czakrach mniej wiecej wiedzialem, ktore mam zablokowane.

<<czy troche rozswietlły wschodnie koncepcje człowieka , czy tez to pytanie jest nie na miejscu?

Nie roumiem pytania :))

<<czy jakoś w dniu podliczenia wynków wpłyneły na percepcję lasek albo widoku za oknem , czy nic z tych rzeczy?

Nie. Lecz poznajac kobieta zastanawiam sie jakie ona ma czakry. Nawet ostatnio dalem jednej ow test. Przeslala mi swe wyniki i widze juz, ze jest "silniejsza" psychicznie ode mnie. Musze na nia uwazac.
przyszło poszło , czy cos Ci zostało?

<<Czy rozmawiałes z babcia natemat wyników?

Nie.

<<A z Arnoldem Mindelem?

Nie.

<<miałbys ochote napisac tu wnioski z testowania?

Zdziwilo mnie, ze tak malo mam otwarta czakre serca.

Z kolei tak mocno otwarta czakra II zgadzalaby sie z moim "nienasyconym" podejsciem do seksualnosci.

Generalnie wyniki zgadzaja sie z moim byciem Nalogowcem Kochania [zablokowana I i III czakra].

NA MARGINESIE: Oczywiscie caly czas jestem sceptykiem i doskonale o tym pamietam, ze wspolczesna nauka nie wykryla/nie udowodnila istnienia czakr. Zatem sa dla mnie tylko pewna robocza hipoteza, metafora.

A moze Ty Modest zrobilbys ow test i podzielil sie jego wynikami ?
  
Re: <Storge> Test na Czakry
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 06:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




wydrukowałem sobie test.
  
Re: <modest> Test na Czakry
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




A moze Modest podzielisz sie swoimi wynikami ?
  
Re: <Storge> Test na Czakry
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2005, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




Na dzis nie mam ochoty. zresztą nie zrobiłem testu
Zareagowałem wczoraj na te propozycje checia zachowania dla siebie pozostawienia tego w sferze prywatności.I wielu innych rzeczy tez.

mam wrazenie,ze wtedy to moze działać. takie prywatne informacje mnie krecą, zachowane dla siebie; pomieszczane w sobie.

moja inencja odkrywania sie na hehu jest m.in
poddanie sie pod osad publiczny, poddanie sie testowi spójnosci tego co tu miesiacami wypisuje. Liczyłem tez na wsparcie w moim podejsciu do trenowania jogi.

gdy teraz wyobrazam sobie siebie takiego oczekjacego od ludzi na ich widoku czuje sie nieco sparalizowany.
znieruchomiały..
Gdybym miał swiadomośc bycia anonimem jednym z masy zasobów ludzkich czje, ze mogłbym pobrykac.
Mam nierealny model relacji ja- ludzie.
  
Re: Test na Czakry
PostWysłano: Niedziela, 25 Października 2015, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agnies
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7916
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




U mnie wyniki testu przedstawiają się następująco:

Root: open (31%)
Sacral: under-active (-19%)
Navel: under-active (-6%)
Heart: open (12%)
Throat: open (19%)
Third Eye: open (31%)
Crown: under-active (-19%)

Omówię je z panią Agnieszką, żebym dowiedziała się czegoś więcej. Dopiero zaczynam swoją "przygodę" z czakrami i zastanawiam się jak te wyniki na mnie wpływają i czy można im "wierzyć". Warto pogłębiać wiedzę o dotykprzestrzeni.pl/czakry/
  
Re: Test na Czakry
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2017, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wojtekk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7999
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Przyłączę się do ciekawego wątku - ja wypełniłem ten test czakr: http://testczakr.pl/ Intrygująca rzecz dla poszukujących rozwoju duchowego i samoświadomego, polecam serdecznie :)
  
Test na Czakry
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010