Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Tool/A Perfect Circle -> Tool czy APC?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

W wolnych chwilach lubię słuchać bardziej...
Tool
50%
 50%  [3]
A Perfect Circle
33%
 33%  [2]
Jednak nie potrafię wybrać
16%
 16%  [1]
Wszystkich Głosów : 6

Tool czy APC?
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Wiem, wiem. Mimo że Keenan, mimo iż to także szeroko pojęty rock, mimo że to wybór jak między dwoma ponętnymi kobietami (tudzież facetami), to jednak zapytam o to. Czy wolicie A Perfect Circle czy jednak może Toola?

A może jednak nie rozdzielacie i "łykacie" obydwa zespoły?

Miłoby było gdyby odpowiedzi nie były monosylabowe. ; >

A u mnie jak jest ?

Chyba częściej jednak gra u mnie APC. Szczególnie 13th step mnie porywa od pierwszych sekund do ostatnich dźwięków. Choć ukrywać nie będę, że i Lateralus ma u mnie strategiczną pozycję na półce (łatwo znaleźć, łatwo wyjąć, łatwo wsadzić, łatwo puścić), którą zawdzięcza mojej skłonności do zapętlania tego albumu na noc. Kolorowe sny dzięki niemu mam.
  
Re: Tool czy APC?
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evil of evil
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5084
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Tool jest najlepszy ten psyhodeliczny klimat zdobiony wdźiękiem Maynarda Jamesa Keenana jest czymś więcej niż muzyka!!!!!
eusa_clap.gif
wink.gif
  
Re: Tool czy APC?
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evil of evil
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5084
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




dziś przełuchwałem Undertow płyta niebanalna i genialna ,słucha jej się dobrze radze wam posłuchajcie jej a odpowiecie na pytanie Tool czy......... A smile.gif Perfect Circle
  
Re: Tool czy APC?
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




A Perfect Circle. ZDECYDOWANIE biggrin.gif
  
Re: Tool czy APC?
PostWysłano: Piątek, 07 Października 2005, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
p4nk1
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5263
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Oj... Tool, zdecydowanie lepszy...

ps. Coś żadko odwiedzacie to forum jak widzę... (patrząc na daty)
  
Re: Tool czy APC?
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sober
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6229
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Coś mało postów tutaj. Szkoda, tyle się naszukałem forum o TOOL i APC. Co do ankiety, to zdecydowanie TOOL, wiecie dlaczego :)
  
Tool czy APC?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Tool/A Perfect Circle

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010