Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie] Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepsza piosenka z płyty to...:
Pure Morning
12%
 12%  [2]
Brick Shithouse
0%
 0%  [0]
You Don't Care About Us
0%
 0%  [0]
Ask For Answers
0%
 0%  [0]
Without You I'm Nothing
18%
 18%  [3]
Allergic
6%
 6%  [1]
The Crawl
6%
 6%  [1]
Every You Every Me
18%
 18%  [3]
My Sweet Prince
18%
 18%  [3]
Summer's Gone
0%
 0%  [0]
Scared Of Girls
6%
 6%  [1]
Burger Queen
0%
 0%  [0]
Evil Dildo
12%
 12%  [2]
Wszystkich Głosów : 16

Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




to ja :
to bardzo interesujace, ze gdy odpowiadam ironia na ironie to jestem posadzana o nie rozumienie ironii :] moze sama powinnas nad tym popracowac?


..AAa tu sie zgodze, najwyrazniej osoba ironizujaca nie ma chyba pojecia ze ktos moze odczytac te ironie i "zrewanzowac" sie heeheheh
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Mam w nosie, na który syndrom ewentualnie cierpię i jak on się nazywa cool.gif
Ty natomiast, Syzyfie, cierpisz na syndrom chronicznego czepiania się, zwanego także "syndromem nietoperza" lol.gif
A to, czy i komu odpowiadam, to już moja sprawa.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Chyba sprawię sobie podpis, jaki ma koleżanka amalie Traktujesz wszystko tak na serio, że człowieka pusty śmiech bierze.


Nigdy nie zaszkodzi.

Wiem, że nie powinnam, bo to w sumie nie moja sprawa, ale muszę coś powiedzieć. Dziewczyny (oraz chłopcy, jeśli znajdują się tutaj takowi). Wydaje mi się, że macie jakiś problem. Forum Placebo wbrew pozorom służy do wymieniania opinii na temat tego zespołu, a nie do bezsensownego przerzucania się złośliwościami (bezsensownego powtarzam, nie wiem, z czego wynikającego, złośliwościami bez jakiegokolwiek uzasadnienia, chyba tylko z czystej 'czepliwości'). I mnie, jako zwykłą, szarą czytelniczkę przedzieranie się przez posty kompletnie nie na temat, pełne osobistych urazów i docinek w temacie, który - jakoby - dotyczyć miał najlepszej w dorobku Placebo płyty, irytuje niemożebnie wręcz. Nie tylko mnie zresztą.
Moja propozycja jest taka: stwórzcie sobie jakiś topic typu "Off-topic: Legalna kłótnia" i ilekroć ktoś będzie chciał komuś coś powiedzieć, tam właśnie idźcie albo załatwiajcie to na privach, nie zaśmiecając nieco poważniejszych wątków.

(W ogóle dziwię się, że nie ma tu żadnego moderatora, a jeśli jest - milczy uśpiony. Sprawa przecież jest bardzo prosta - wątek nie na temat, to wypierdalać i po kłopocie. Proponuję to również rozważyć.)

Z poważaniem,
Am - dobroczyńca ogólnoforumowy.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




amalie :
Nigdy nie zaszkodzi.


A nawet się przyda ;P

amalie :
Moja propozycja jest taka: stwórzcie sobie jakiś topic typu "Off-topic: Legalna kłótnia" i ilekroć ktoś będzie chciał komuś coś powiedzieć, tam właśnie idźcie albo załatwiajcie to na privach, nie zaśmiecając nieco poważniejszych wątków.


Na forum Jacka Kaczmarskiego jest tzw. Karczma. Tam przenosi się wszystkie kłótnie oraz awantury lub, jak tu widzimy, dyskusje kompletnie nie na temat będące jedną wielką sprzeczką.
Cholerka, teraz tak patrzę, to nie wiem, bo kiego grzyba w ogóle to wszystko pisałam. Jakieś chwilowe zaślepienie czy co? Przepraszam wszystkich "szarych forumowiczów", którzy musieli się przez to przedzierać, to było doprawdy niedojrzałe. Przyznaję się do błędu. I to obie strony zawiniły, nie tylko ja.

amalie :
(W ogóle dziwię się, że nie ma tu żadnego moderatora, a jeśli jest - milczy uśpiony. Sprawa przecież jest bardzo prosta - wątek nie na temat, to wypierdalać i po kłopocie. Proponuję to również rozważyć.)


Napisałaś coś, co mi od dawna chodziło po głowie.
Wiesz co? Wnoszę byś Ty została moderem ;) Podeszłaś do sprawy obiektywnie, jak należy, a jak mi by chyba nie wyszło :)
A jak nie Ty, to evay :)
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Napisałaś coś, co mi od dawna chodziło po głowie.
Wiesz co? Wnoszę byś Ty została moderem ;) Podeszłaś do sprawy obiektywnie, jak należy, a jak mi by chyba nie wyszło :)
A jak nie Ty, to evay :)


Woah, to się teraz czuję mile połechtana. Cóż, ja bardzo chętnie, myślę, że evay byłaby na tym stanowisku lepsza, bo jest dłużej i w ogóle, ale w głębi serca zawsze marzyłam o moderowaniu... redface.gif
Czuję się zaszczycona tą propozycją.
  
Re: <grusia> WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




smieszne ze piszesz to akurat Ty...sama czasem drazysz temat nie wiem po co i na co
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




AshtrayGirl :
smieszne ze piszesz to akurat Ty...sama czasem drazysz temat nie wiem po co i na co


Que? To było do grusi czy do mnie? eusa_eh.gif
  
Re: <amalie> WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Września 2005, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




NIe, to nie było do Ciebie tylko napisalysmy akurat w tym samym czasie i Twoj post wyladowal pierwszy
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Września 2005, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




AshtrayGirl :
smieszne ze piszesz to akurat Ty...sama czasem drazysz temat nie wiem po co i na co


Przecztaj mój poprzedni post jeszcze raz.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Września 2005, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




skoro amelie jest taka przeciwna 'sprzeczkom' to po cholere odgrzebala ta wymiane zdan prawie tydzien po tym jak ucichla? moze to i obiektywne ale chyba niezbyt madre :]
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Września 2005, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




to ja :
skoro amelie...


Amalie.

to ja :
...jest taka przeciwna 'sprzeczkom' to po cholere odgrzebala ta wymiane zdan prawie tydzien po tym jak ucichla?


Ta wymiana zdań odgrzebała się sama, nie ma jeszcze specjalnych filtrów antyspamowych na forum, niestety. A byłoby dużo łatwiej.

to ja :
moze to i obiektywne ale chyba niezbyt madre :]


To nie obiektywizm, to egoizm. Przedzieranie się przez Wasze pyskówki jest zwyczajnie męczące. Skoro twierdzisz, że moje zachowanie jest niezbyt mądre, nie będę się z Tobą spierać, kochanie. W końcu jestem blondynką.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Września 2005, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




PS: Pisanie o mnie w trzeciej osobie jest urocze, ale IMHO zbyteczne.

Wiadomość wysłana po 1 minucie 11 sekundach:

PS: Pisanie o mnie w trzeciej osobie jest urocze, ale IMHO zbyteczne.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Września 2005, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




[ Wybacz Panstwo powtorzenia, forum nawala. Albo komputer. ]
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




topiki same sie odgrzebuja a wiadomosci same wysylaja :]
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 06:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Acha. To sprawka złego duszka komputeruszka, który w ten sposób każe niegrzeczne dzieci.
  
Re: WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*r
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5179
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




no wybrałam my sweet prince, ale wszystkie piosenki z tej plyty, darze wielka sympatią.
Podoba mi sie klimat tej plyty. Bardzo poprawia samopoczucie czyt. odwrotnie biggrin.gif
  
WITHOUT YOU I'M NOTHING [opinie o płycie]
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010