Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> kocham, nie kocham? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ewa i Majka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5174
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Mam chłopaka, który jest naprawde super! biggrin.gif Wciąż powtarza mi, że mnie kocha, ale ja nie jestem pewna czy ja czuje to samo. sad.gif I boje się, że jak mu to powiem to go bardzo zranię, ale powinien o tym wiedzieć. Co ty byś zrobił/a w mojej sytuacji. Doradzcie mi.
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja preferuję trójkąty 2m + 1k, a nie 2k + 1m, więc taki dylemat w moim przypadku nie może mieć miejsca.
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ewa i Majka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5174
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




To było pisane w liczbie pojedynczej to było tylko o jedej z ans druga nie ma takich problemów Jestemy oburzone ze ktos wogole sobie mogl tak pomyslec ze my w tro... nie moge tego pojac crazy.gif Napisz co mam zrobic i tlyko ja jedna ja Majka :P
  
Re: <Ewa i Majka> kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nie mów mu. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ewa i Majka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5174
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




A jak zapyta?
  
Re: <Ewa i Majka> kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To mu powiedz. eusa_wall.gif
  
Re: <Ewa i Majka> kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




<kasia mode on>
Myślę, że uczciwie byłoby mu powiedzieć a braki uczuciowe zrekompensować mu wyuzdanym seksem oraz robiąc mu loda przy każdej sposobności.
Wtedy na pewno nie poczuje się urażony.<kasia mode off>
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




powinnaś mu powiedzieć o swoich wątpliwościach, oszukując jego tak naprawde oszukujesz siebie...
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 11:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
<kasia mode on>
Myślę, że uczciwie byłoby mu powiedzieć a braki uczuciowe zrekompensować mu wyuzdanym seksem oraz robiąc mu loda przy każdej sposobności.
Wtedy na pewno nie poczuje się urażony.<kasia mode off>


lol.gif

tanathos :
powinnaś mu powiedzieć o swoich wątpliwościach, oszukując jego tak naprawde oszukujesz siebie...


W ogóle oszukiwanie w związku nie jest wskazane.
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Września 2005, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ewa i Majka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5174
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




odpowiedzialam i z tego wszytkiego wyszloz e ze soba zerwalismy i nci juz z tego nie ebdzie NIGDY dziek za bardzo dobra rady ktore zniszczyly moj zwiazek zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"Rzeknij: >>W ogień skocz, Papkinie!<<
A twój Papkin w ogniu zginie"? eusa_eh.gif

Co Ty, własnego rozumu nie masz? Co narobiłaś, to Twoje, nie zwlaj teraz na innych winy.
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*r
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5179
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




o
no to pasuje pzrede wszystkim sobie postawić pytanie: co ja do niego?
JAk juz lol to mu to powiedz, nie czekaj, nie mecz sie w zwiazku, to Twoje zycie, nie poswiecaj sie dla faceta, do ktorego nic znaczacego nie czujesz
lol
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
a braki uczuciowe zrekompensować mu wyuzdanym seksem oraz robiąc mu loda przy każdej sposobności.
Wtedy na pewno nie poczuje się urażony.


Takie rady dla mlodej, niedoswiadczonej osoby od starszej, wydawaloby sie, bardziej doswiadczonej...
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ewa i Majka :
odpowiedzialam i z tego wszytkiego wyszloz e ze soba zerwalismy


Widzę, ze nie uważałaś, trzeba było mu to powiedzieć w przerwie między jednym lodem a drugim.
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
[..]



Widzę, ze nie uważałaś, trzeba było mu to powiedzieć w przerwie między jednym lodem a drugim.


to było obleśne confused.gif
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
...Widzę, ze nie uważałaś, trzeba było mu to powiedzieć w przerwie między jednym lodem a drugim.

Z tego może się pośmiać, ale nie małolata ........
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




tanathos :
to było obleśne confused.gif


Ale jakie prawdziwe lol.gif
  
Re: <ulan> kocham, nie kocham?
PostWysłano: Środa, 28 Września 2005, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Nawet prawde mozna ubrac w ladne slowa......
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Środa, 28 Września 2005, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Nawet prawde mozna ubrac w ladne slowa......


Chyba nie chodziło o to by ładne ale by zauważalne!!! wink.gif
  
Re: kocham, nie kocham?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Nawet prawde mozna ubrac w ladne slowa......


Ale po co koloryzować?
  
kocham, nie kocham?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010