Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> talk show
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
talk show
PostWysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2003, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Jak odpowiada Wam taka formuła programów telewizyjnych? Który z tokszołów jest Waszym ulubionym?

Osobiście przepadałam za MdM, program lekki, łatwy i przyjemny, a przy tym potrafił zaskakiwać. Niestety panowie M&M zmieniają macierzyste stacje jak rękawiczki, ostatnio produkowali się zdaje się w TV Puls, która padła. To se ne wrati....

Najbardziej drażnią mnie swoimi programami Wojewódzki i Jagielski. Wojewódzki zbyt często odwołuje się do "marnych gustów marnego społeczeństwa", a Jagielski ma kiepski dowcip. Poza tym w obu programach denerwuje mnie obecność zespołów muzycznych, która nie wiem czemu ma służyć.
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2003, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




moim zdanie m chyba talk show Kuby Wojewódzkiego cool.gif
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 03:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




MdM to kiedyś czasami oglądałem. Jagielskiego na RTL7 też pare razy. Innych nie.
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 06:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




ja rzadko bo rzadko ale jak już się trafi że siedzę przed telewizorem to chętnie oglądam Rozmowy w Toku bo i pora odpowiednia (przed Faktami ;)) i tematy czasem ciekawe i przyjemnie prowadzone przez panią Drzyzgę :)
  
Re: talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 08:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
moim zdanie m chyba talk show Kuby Wojewódzkiego cool.gif


Ale o co chodzi? Podoba Ci się czy nie? Może jeszcze dlaczego?
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 08:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




podoba ... i to bardzo ... Może jego styl prowadzenia jest nieco wyśmiewawczy ale wszystko ma swoje uroki ... facet poprostu wie co powiedzieć w każdej chwili . Pamiętam jak były eliminacje do Idola do powiem że może nawet lepiej wychodziło mu to sędziowanie .. No ale coś teraz będzie zupełnie inna komisja w Idolu ... Słyszałem o Prokopie z MTV ... Maleńczuku z Pudelsów ... Ten pierwszy również jest nieco wygadany cool.gif Ale nie ma jak Kuba Wojewódzki eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <Krzysiek> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wojewódzki w Idolu nie podobał mi sie wogóle. Nie lubię ludzi uprawiajacych kult jednostki, w dodatku własnej. Cenerwowało mnie też wydawanie opinii na temat gustów publiczności, wszak dobrze wychowani ludzie o gustach nie dyskutują. To co robił Wojewódzki było w dodatku ujęte w bardzo chamski sposób.

Wojewódzki w swoim programie jest trochę bardziej do strawienia, ale mimo wszystko - to nie są moje klimaty.
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




czasem fajne tematy trafiaja sie w rozmowach w toku ale trzeba trafic np.o doroslych facetach ktorym matki szukaja zon a oni sa z tym szczesliwi
i byl tez piekny odcinek o siostrze czeslawie ktora jest medium

ale ogolnie to troche zenujacy program i jakos zal mi tych ludzi ktorzy opowiadaja tam swoje historie
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




mi wojewodzki po jakims czasie zaczal wydwac sie przewidywalni i nieco sztuczny. jakby scenariusz mial jakis gotowy . ale uwazam ze jest spoko i mlodo wyglada. biggrin.gif
  
Re: talk show
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ja lubie klimat "rozmow w toku". jest taki cieply i mily. moze tez dlatego ze jest wiele ciekawych spraw poruszanych, siedza specjalisci na widowni... no i wojewodzkiego. za chamskie odzywki. wink.gif
  
Re: <Ramzes> talk show
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tokszołów generalnie nie lubię, ale jeżeli, to MdM i Wampir. Wojewódzki mnie wkurzał w Idolu za chamskie złośliwości pod adresem tych biednych głupoli, którzy nie wiedzieli, że nie umieją śpiewać. W tokszole widziałem go z Rokitą i jakąś panią bokser. Wypadł lepiej.
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




a mogłabyś wymienić parę?
z tych co oglądam to czasem Drzyzgę, czasem Jagielskiego a Wojewódzki mi bardzo pasuje... nie wiem może o czymś zapomniałem albo czegoś nie wiem :->
  
Re: <Nikos> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem trzy, które wymieniłeś są najbardziej popularne i znane. Oprócz tego mamy jeszcze Jokera w TV4 (prowadzi Wojciech Malajkat) i tok szoł w jedynce, który prowadzi pani z krótkimi czarnymi włosami, poruszane są raczej powazne tematy, i zwykle na widowni zasiadają osoby znane i związane z tematem.

W czasach historycznych mieliśmy jeszcze Ibisekcję (TVN + Ibisz), w dwójce i Polsacie Najsztub wraz z kolega prowadzili program o nazwoe Tok Szok bodajże, MdM (Materna i Mann - jedynka, a potem TV Puls, tyle, ze pod zmienioną nazwą). Możliwe, ze o czymś zapomniałam, kto jeszcze pamięta - prosze dopisac i ewentualnie uzupełnić to, co ja napisałam.
  
Re: talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




fajny jest Dla Ciebie Wszystko ! biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A to widziałem wczoraj po raz pierwszy; zupełnym przypadkiem. Istotnie, ciekawy. Sam się nawet zacząłem zastanawiać, do jakiego poświęcenia byłbym zdolny, a także o spełnienie jakiego marzenia bym poprosił ;)
  
Re: <Berger> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heheh... skłania do refleksji co ?! cool.gif

Ale niektóre zadania są chore... skoczyć z bange z wysokości 230 metrów... doubt.gif cholerna próba...
ale jak sam tytuł mówi..."Dla Ciebie Wszystko" ! smile.gif
  
Re: <Krzysiek> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem ten program nie jest tok-szołem.
  
Re: <Obserwabla> talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Chyba można powiedzieć, że składa się z elementów talk-show, przeplatanych reality show (bo np. ,,Agenta" można chyba zaliczyć do reality show).
Anyway, żal było mi pani Jasi, gdy jechała kolejką. Wyglądała, jakby lada chwila miało stanąć jej serce. Ciekawy jestem, jak się zachowają autorzy programu, gdy ktoś rzeczywiście umrze...
  
Re: talk show
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Chyba można powiedzieć, że składa się z elementów talk-show, przeplatanych reality show (bo np. ,,Agenta" można chyba zaliczyć do reality show).
...


a właściwie wie ktoś kiedy będzie następna edycja Aganta...
O ile wogule będzie sad.gif
  
talk show
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010