Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> Hotel
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Twoja ulubiona piosenka z tej płyty to:
Hotel Intro
0%
 0%  [0]
Raining Again
0%
 0%  [0]
Beautiful
0%
 0%  [0]
Lift Me Up
0%
 0%  [0]
Where You End
0%
 0%  [0]
Temptation
0%
 0%  [0]
Spiders
0%
 0%  [0]
Dream About Me
0%
 0%  [0]
Very
25%
 25%  [1]
I Like It
0%
 0%  [0]
Love Should
25%
 25%  [1]
Slipping Away
0%
 0%  [0]
Forever
25%
 25%  [1]
Homeward Angel
25%
 25%  [1]
Wszystkich Głosów : 4

Hotel
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]






Najnowszy album Moby'ego wzbudził wśród fanów wiele kontrowersji. Jedni wychwalają go pod niebiosa, uważając niejednokrotnie za najlepszy w jego dorobku, inni opluwają z góry na dół, nierzadko za te same cechy.
Trudno było mi pokochać to dziełko, nie ukrywam, ale udało się.
W końcu autor już samym intro informuje dokładnie, jak ono będzie wyglądało; utwory są melancholijne, zupełny brak energii, sen.
"I żebyście potem nie gadali, że nie ostrzegałem". wink.gif

A wyjaśnienie pozornej banalności utworów zawiera moim zdaniem tytuł.

U mnie rządził na początku utwór "Forever", lubię, kiedy on tak do mnie szepcze. wink.gif Następnie polubiłam "I Like It", aż w końcu całkowicie zawładnął mną "Homeward Angel" i ten utwór ostatecznie w moim osobistym rankingu przoduje wśród innych z tego albumu.

Jak tam u Was? Dali czystą pościel tak jak u mnie? cool.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Środa, 22 Marca 2006, 13:39, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Hotel
PostWysłano: Piątek, 30 Września 2005, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kay
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5221
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Płyta słabiutka, mało energetyczna i pusta emocjonalnie, po pierwszym odsłuchaniu nie chciało mi się już do niej wracać. Szkoda że Moby nie poprowadził płyty w taneczną stronę, więcej utworów w stylu 'Very' i kilka wolniejszych instrumentalych kompozycji sprawiłoby że byłby to świetny album. Na szczęście Hotel Ambient jest wspaniały a na singlach znajdują się bardzo dobre remixy, mimo że Mo nie jest autorem żadnego z nich.
  
Re: Hotel
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Utwór forever, prosta piosenka o miłości, a tylko takie mówią prawdę o niej.
  
Re: Hotel
PostWysłano: Piątek, 07 Października 2005, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Ta prostota tekstow i melodii, to wszystko jest piekne i ma swoj sens, ale nie widac tego na pierwszy rzut oka. Moby znow jakby zabawil sie z fanami w Animal Rights czyli w kotka i myszke. wink.gif Ukryl siebie gdzies gleboko pod gruba warstwa pozorow i zastanawia sie, kto go w tym zgielku odnajdzie.
  
Hotel
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010