Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Środa, 07 Września 2005, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zaczyna się... doubt.gif

Katastrofalne wydarzenia są jak widać dla naszego artysty doskonałym pretekstem do tego, by kilka razy dziennie przelewać swoje poglądy polityczne na monitor.
Tak więc jego pamiętnik, w którym autor sprawiał ostatnimi czasy wrażenie zafascynowanego obieżyświata, przekształca się niestety w bajkę o George’u W. Bush’u.
Opowieści, jakoby prezydent był królem letnich wakacji, a jego żona jabłkiem, które niedaleko od jabłoni pada zwyczajnie mnie nudzą.
Hej, ja chcę czytać o moim DJ’u mającym stać się łupem przemykającego obok jastrzębia lub obserwującym ocean z balkonu.

O, nowa notka, a zaczyna się tak...

OK, we talk about politics.”

Ops. eusa_sick.gif

Jakim go widzicie?
Jakim chcecie widzieć ten jego pamiętnik?

Wszelkie refleksje na ten temat mile widziane. smile.gif
  
Re: Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Słuchaj lwg mnie też wkurzają te jego polityczne gatki, ale daj się mu wygadać, gość żony nie ma, musi gdzieś przynudzać.
  
Re: <Pimponik> Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Wprawdzie nie na temat, ale nie moglam sie powstrzymac od komentarza.
Przynudza sie tylko dlatego, bo jest sie samemu nudnym. Nie ma to nic wspolnego z posiadaniem zony lub tez nie. eusa_naughty.gif
  
Re: <Kosmopolitka> Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Widzisz, on przynudza wg mnie w jednej jedynej kwestii dlatego, że temat politiki akurat mnie nie interesi.

Wiesz, gdy widzę u siebie syndrom oralnej manii prześladowczej w jakiejś dziedzinie i mógłbym w kółko o czymś gadać idę do przyjaciół lub zapisuję się na forum tematyczne.

On założył bloga.
  
Re: Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W sumie każdy ma jakieś szczegóły w swojej osobowości, które mogą nas drażnić. Grunt to kogoś szanować mimo wszystko i znosić je cierpliwie, bo przecież na tym polega miłość.
Trochę samokrytyki też się przyda, my w czyichś oczach też nie jesteśmy doskonali.

To taka porada dla fanatyczek tegoż łysola, które tak jak ja są przekonane, że on właśnie na nie z każdego zdjęcia i teledysku patrzy... cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




"Milosc ma te zalete, ze pozwala uszanowac wyjatkowosc drugiej osoby, szczegolnie gdy jej zainteresowania roznia sie od naszych (...)".

Tak mi jakos na mysl przyszlo, gdy przeczytalam Twoje slowa. wink.gif
  
Re: Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Piątek, 07 Października 2005, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Jezeli to rzeczywiscie jest jego hobby to jest ono bardzo oplacalne. Mowienie w kolko o Bushu, Eminemie i innych popularnych a zarazem kontrowersyjnych osobach jego samego zachowuje na oczach swiata. Jest wtedy z czego zrobic smakowitego njusa i nie trzeba czekac na zarobek do wydania kolejnej plyty. W swietle jakiejs sensacji wszystko lepiej się sprzedaje, no nie?
  
Re: Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
PostWysłano: Środa, 12 Kwietnia 2006, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...ja też nie uwielbiam, gdy o polityce się mówi...

...uwielbiam za to, gdy okazuje się, że...

...tak cudownego faceta rajcuje to co mnie...

...się mi rymnęło...

...ech te słodkie mięsojady...

... wink.gif ...
  
Uwielbiam słuchać, gdy mówisz o sobie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010