Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> A oprócz Placebo? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




O. Kłaniam się i dziękuję, nareszcie jakieś konkrety.

A to drugie? lol.gif
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Znów brak konkretów.

istnieje cos takiego jak www.google.pl, nie trzeba sie od razu zgrywac na taka sierotke :] a jak sie tam wpisze 'muse forum' i wybierze by szukal wsrod polskich stron to tamto forum ktore zostalo juz podane bedzie na samym szczycie, sama zobacz http://www.google.pl/search?hl=pl&q=muse+forum&lr=lang_pl :] naprawde nie wiem czemu tak obstajesz przy tym, bym tu ludzi traktowala jak kretynow. ale ok, ciebie od tej pory bede :]

drugie otworzysz jak klikniesz tu http://www.placebomuse.fora.pl/, jako pierwsze wymieniaja placebo ale potem jest 'i muse' wiec nie daj sie zwiesc i przeczytaj temat forum do konca :]
  
A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Myślałam, że na forum mojego ulubionego zespołu można pogadać z fajnymi ludźmi, słuchającymi tej samej muzyki... a tu nawet czasem nie można liczyc na czyjąś uprzejmość, jakby to miało sprawić taaaki problem, że szok. Co to jest wrzucić linka na post...? Jeśli ma sie czas buszować w googlaach, to to nie powinno sprawic żadnego problemu. Ja linka do forum Muse, jak i linka do tego forum mam od koleznaki, ktora je kiedyś wyszperała, będąc w kawiarence internetowej. Sama nie zawsze mam czas, żeby sobie tak z czystej przyjemności buszować po necie, więc liczyłam, że miło tu pogadam, dowiem się nowinek, a tu taka atmosfera....

Nie mówie o wszystkich, bo fajni ludzie też tu są - zdecydowana większość.

Czy fani innych zespołów też nie grzeszą uczynnością?

pozdrawiam
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




anusia :
Myślałam, że na forum mojego ulubionego zespołu można pogadać z fajnymi ludźmi, słuchającymi tej samej muzyki... a tu nawet czasem nie można liczyc na czyjąś uprzejmość, jakby to miało sprawić taaaki problem, że szok. Co to jest wrzucić linka na post...? Jeśli ma sie czas buszować w googlaach, to to nie powinno sprawic żadnego problemu. Ja linka do forum Muse, jak i linka do tego forum mam od koleznaki, ktora je kiedyś wyszperała, będąc w kawiarence internetowej. Sama nie zawsze mam czas, żeby sobie tak z czystej przyjemności buszować po necie, więc liczyłam, że miło tu pogadam, dowiem się nowinek, a tu taka atmosfera....

Nie mówie o wszystkich, bo fajni ludzie też tu są - zdecydowana większość.

Czy fani innych zespołów też nie grzeszą uczynnością?


pozdrawiam



niestety anusiu, tak juz jest na tematch zwiazanych z placebo ze zawsze dochodzi do jakichś hm... napiec doubt.gif jak spojerzec wstecz na wszystkie tematy to widac ze np konflikt czy tez wzajemnie uszczypliwosci miedzy grusią a to ja rzutuje znacząco na atmosfere...

inny obraz mamy gdy tylko zajrzec na tematy związne z U2 smile.gif duzoo wiecej wzajemniej zyczliwsoci i szacunku eusa_clap.gif
pozdrawiam serdecznie wink.gif
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




anusia :
Czy fani innych zespołów też nie grzeszą uczynnością?


Fani z hehowego forum U2 grzeszą i to ciężko wink.gif Chyba zbyt się przyzwyczaiłam do tej "grzesznej" atmosfery crazy.gif
  
A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




No to trudno.... trzeba sie do tej specyficznej atmosfery przyzwyczaic....
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




ogolnie rzecz biorac brak czasu jest ciut naciagana wymowka bo otworzenie googla i wpisanie odpowiedniej frazy to 3 sekundy 'pracy', z pewnoscia dluzej kazda z was smarowala tutaj te posty pelne oburzenia jacy to ludzie sa nieuczynni :] no i wtedy z 'braku czasu' czekacie godziny, dni a nawet tygodnie zanim ktos tutal cos wrzuci czego potrzebujecie a co moglibyscie sobie sami znalezc czy sciagnac. uczynnosc w tak banalnych kwestiach jedynie szkodzi bo rozleniwia i wzmaga brak samodzielnosci. poza tym jakos nie widze by np. grusia /czy to byl ktos inny? jesli tak to sorry/ skorzystala z podanych przeze mnie namiarow na instrukcje jak wrzucac pliki na serwer, ciekawi mnie czy nawet chociaz tam zajrzala. kilkakrotnie sie zdarzalo, ze osoby za ktorymi nie przepadalam /z wzajemnoscia/ pisaly do mnie mejla z jakims problemem na ktorym wiedzialy ze ciut sie znam i nigdy nie odmowilam ani nie olalam, prosze nie wyjezdzac z 'brakiem konkretow' bo prywatnej korespondencji nie bede przeciez wklejac :] ale jesli widze ze ktos prosi o cos, czego zdobycie zajeloby mu mniej czasu niz napisanie samej prosby, to mi rece opadaja
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Impuls
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5230
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




nie wiem jak wam dziękować!!nigdy nie moglam znaleźć jakiegoś ich fora, po prostu zawsze wpisywalam tylko muse, tak jak w przypadku innych zespołow ale w tamtych wypadkach fora mi znajdowalo bez problemu, dlatego myślalam ze nie ma polskiego forum Muse
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Dobra, linki mamy, na wspaniały pomysł założenia forum nie mogę się dłużej lansować, co za pech, więc skoro nie przynosi to nam żadnych korzyści, zakończmy ten off-topic i powróćmy do sympatycznego przerzucania się nazwami innych kapel, jeśli łaska.

(Kajam się i czołgam się, bo to wszystko przeze mnie, trzeba było z Muse nie wyjeżdżać cool.gif )

I wilk syty, i owca cała, a Impuls i tak jest wdzięczna.
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A co powiecie o Jacku Kaczmarskim? cool.gif
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




grusia :
A co powiecie o Jacku Kaczmarskim? cool.gif


Maleńczuk ładnie śpiewa jego piosenki wink.gif
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nawet nie wiedziałam shock.gif Które? Posiadasz może jakieś?
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Posiadasz może jakieś?


Czek jor mejlboks.

Kaczmarski wielkim pieśniarzem był. Co do tego nie ma wątpliwości. Jakkolwiek wolę tylko czytać jego teksty lub słuchać cudzych wykonań. Coś mnie denerwuje w jego, hm, interpretacji dzieł własnych (albo po prostu słyszałam za mało).
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jakby co, to wiesz, gdzie mnie szukać wink.gif Trochę Jacka mam smile.gif
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




to ja :
poza tym jakos nie widze by np. grusia /czy to byl ktos inny? jesli tak to sorry/ skorzystala z podanych przeze mnie namiarow na instrukcje jak wrzucac pliki na serwer, ciekawi mnie czy nawet chociaz tam zajrzala

To chyba raczej o mnie Ci chodzilo. Dzieki za wskazowki, ale jestem na tyle leniwa ze nie bede sie bawic w takie bzdety. To forum jest dla mnie rozyrywka, a nie całym życiem, w przeciwienstwie chyba do Ciebie.
A swoja droga jak jestes taka samowystarczalna i samodzielna to czemu nie zalozysz wlasnego forum ???? Mysle ze gadki z sama soba bardzo by Ci odpowiadaly..

Wracajac do prawdziwego tematu:
MM, The Walkman, Sonic Youth, YYY, Interpol, Ckod, PJ Harvey, Muse to podobaja mi sie moze ze 2 piosenki, natomiast reszte uwazam za takie operowe wycie, Jezeli chodzi owspomniane juz przez kogos "Getaway", to równiez uważam ze jest genialne, lubie Courntey Love (ale nie wszystko, bo troche sie gubi w pretensjonalnych pioseneczkach), troche The Cure i The Smiths;David Bowie. Do tego jeszcze uwielbiam muzyke filmowa
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




no to w takim razie sorry grusia, myslalam ze skoro sie nie oburzylas to sie nie pomylilam

dlaczego nie zaloze wlasnego forum? z tych samych powodow dla ktorych tu na poczatku wyrazalam swoje zdziwienie po co kolejne forum o tej samej tematyce, nigdy nie mialam ambicji zakladania wlasnego ogrodeczka w ktorym bym sie zamknela z ewentualnie jeszcze jedna kolezaneczka czy dwiema gdzie radosnie masturbowalybysmy sie wspolnym punktem widzenia.

a odnosnie tych bzdetow to zawsze uwazalam, ze komputer to troche zbyt droga zabawka by byc sobie niedzielnym uzytkownikiem, ktory co najwyzej potrafi go wlaczyc, wylaczyc i uruchomic explorera lub winampa. ale spoko, tez kiedys taka bylam, mamusia podarowala komputer, dzielilam go z bratem ktory zawsze wszelkie usterki zwalal na mnie wiec nawet nie probowalam sie tykac niczego poza programami, ktore juz znalam, i tez pamietam te wymowki 'ee to tyle czasu by zajelo, a wlasciwie do czego mi to potrzebne, bez sensu, jeszcze cos spartole' ale dzieki bogu uciulalam na wlasna maszynke i nie mialam innego wyjscia jak przestac robic z siebie sierote :] a na dodatek od pewnego czasu rowniez zarabiam na tych 'bzdetach'
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




to ja :
gdzie radosnie masturbowalybysmy sie wspolnym punktem widzenia.


To jest dobre! lol.gif
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




a kto lubi nick'a cave'a biggrin.gif ?
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




eehem... :
a kto lubi nick'a cave'a biggrin.gif ?


Nie słucham, ale on ma bardzo ciepły, głęboki głos. Przynajmniej miał taki, jak śpiewał z Kylie wink.gif Cudo ^^

A zna ktoś Paranormal? Grupa się już rozpadła, ale taką przyjemną, gitarową muzykę grali. Jeszcze Beck jest fajny smile.gif Zaczęłam słuchać jak wygrałam płytę, lol biggrin.gif

No i kocham ścieżkę dźwiękową 'Evity'. Genialne utwory, nie mówiąc już o wykonaniu. Nie istnieje druga tak dobra muzyka musicalowa, chociaż z drugiej strony wszystko, co stworzył A.L. Webber jest warte uwagi :)
  
Re: A oprócz Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




eehem... :
a kto lubi nick'a cave'a biggrin.gif ?


Maleńczuk ładnie śpiewa jego piosenki cool.gif cool.gif cool.gif

Paranormal nie znam niestety.
  
A oprócz Placebo?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010