Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Prezenty Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Prezenty
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
robak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4790
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Od razu przepraszam za zakladanie tematu nie zwiazanego z U2, aczkolwiek niekoniecznie. Wierze jednak w dobry gust i pomyslowosci fanow u2.

Chodzi mi mianowicie jakiz ciekawy prezent mozna sprawic, kupic, zrobic najblizszej osobie ? Jakie najladniejsze prezenty dostaliscie, podarowaliscie ?
  
Re: <robak> Prezenty
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Ja tam najbardziej ciesze się z płyt muzycznych i koncertowych DVD biggrin.gif
może coś takiego ?
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Hm.... mój napjpiękniejszy prezent był od mojej córki, gdy miała 12 lat, umyła mi okna,
natomiast mój syn swojej przyszłej żonie kupił osobistą bieliznę - odlot - nawet nie pytałam się ile kosztuje,
natomiast moja córka dostała od swojego chłopaka drzewko - fasolkę, jak urosła po 3 dniach, było napisane "kocham cię",
ona podarowala swojemu chłopakowi taką przywieszkę na łańcuszek z wygrawerowaną datą urodzenia
od kolegów dostała zestaw balonów, a w każdym inne życzenie, bo kończy urodizny 29 lutego - nie typowo
na imieniny dostaje np. ramki do obrazków, stojak na płyty CD, kolorowe piękne świece z odpowiednimi świecznikami szklanymi lub metalowymi, różne miniaturowe doniczki ze ślicznymi roślinkami,
wszystko zależy dla kogo i na jaką okazję, pomysłów może być wiele.
Życzę dobrego wyboru.
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Z podarowanych złoty łańcuszek, który zresztą moja mama i tak zgubiła, ale pocieszam się, że ktoś znalazł. lol.gif

Otrzymane - najgoręcej wspominam Barbie i magię Pegaza. wink.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Otrzymany:
1. Pudełko pysznego wedlowskiego ptasiego mleczka [ubóstwiam je! biggrin.gif ], moc szczerych życzeń i uuuuuścisk. A to wszystko dała mi przyjaciółka na ostatnie urodziny.
2. Gitarka akustyczna [co tam, że stoi i się kurzy... uwielbiam ją! biggrin.gif ], którą dostałam na urodziny dwa lata temu.

A co dałabym komuś? No nie wiem, zależy jak tego kogoś znam. Z przyjaciółmi to jest tak, że wygrzebuję w pamięci stwierdzenia "Marzę o takim czymś..." i czego one dotyczą wink.gif A znajomi? Zazwyczaj przechadzam się w tedy po różnych galeriadkach - można tam znaleźć wiele fajnych rzeczy [np. wielki, ciężki miecz z elegancką, zdobioną rękojeścią, ostry do tego cool.gif ] bądź takich "z jajem", czyli różne figurki i tepe smile.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czemu, no może troszkę wiem....
ale ostatnio otrzymuję biżuterię, we wszystkich możliwych wariantach,
nie jest to oczywiście czymś nowym
kobiety do końca życia i w każdym wieku lubią być obdarowywane,
tylko nikt nie wpadł na pomysł, żeby mi podarować figurkę z drewna,
tak się zezłościłam że kupiłam ją sobie SAMA - jest śliczna za cale 50,- zł.
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A co przedstawia? smile.gif Może zdjątko jakieś udałoby się wrzucić?
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




W kwestii prezentów niesłychanie cenię sobie inwencję twórczą obdarowującego/obdarowującej, ale od pewnego już czasu marzę tylko o jednym i jedynym, ale za to bardzo typowym prezencie - pierścionku na serdecznym palcu mojej lewej dłoni... wink.gif wink.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Piątek, 17 Lutego 2006, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




agrace :
W kwestii prezentów niesłychanie cenię sobie inwencję twórczą obdarowującego/obdarowującej, ale od pewnego już czasu marzę tylko o jednym i jedynym, ale za to bardzo typowym prezencie - pierścionku na serdecznym palcu mojej lewej dłoni... wink.gif wink.gif


WOW jak piękie się zrobiło, jak romantycznie!!!
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Piątek, 17 Lutego 2006, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Oj Doty, chyba tylko Ty mnie rozumiesz i wiesz o co mi chodzi... smile.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Czwartek, 15 Listopada 2007, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Eeee, za wysokie loty jak dla mnie, wolę marzyć o jakiejś fajnej piżamce zimowej, bo już trochę zimno w topikach się śpi samemu biggrin.gif
A już upatrzyłam sobie nie ukrywam, w Atlanticu. Lubie taki swobodne ciepłe ubranka.
Dla mojego faceta tez tam już coś znalazłam lol.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Wtorek, 20 Listopada 2007, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Coś w sam raz dla kuzynów-miniaturek (i podobno nie tylko).

http://www.alelale.com/

Wie ktoś może, jak zamówić te Alelale projektu Anny Żelazowskiej z tej strony? Ja nie mogę się połapać nawet w tych polskich ofertach (dział "Shop").
Ciekawe, ile takie lale kosztują... sad.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Czwartek, 22 Listopada 2007, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Wprawdzie w sprawie prezentu mój głos oddałam wcześniej na bieliznę, ale wczoraj grzebiąc w internecie wypatrzyłam bardzo ciekawy pomył na prezent, (choć sporo droższy niż wspomniana piżamka Atlantic biggrin.gif). Na forum fotograficznym ktoś podał stronkę do firmy wykonującej na zamówienia album w formie książkowej. na pięknym kredowym papierze. Do wyboru były 3 formaty. Cena uzależniona od ilości zdjęć, i stron albumu, ale i tak ponad 250 zł. Jak dla mnie super prezent, bo można zachować nawet stare zdjęcia wypożyczone od rodziny, i zrobić coś na kształt rodzinnego pamiętnika. Tylko ta cena... sad.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Piątek, 30 Listopada 2007, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iwonkalublin3
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6962
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio na rocznicę dostałam czekoladki ferero, torebkę Batycki i czarną bardzo seksowną koszulkę Mistique. Rewelacja! Dawno się tak nie cieszyłam. Ja natomiast podarowałam ... multiplikator do połowów morskich. biggrin.gif
  
Re: <iwonkalublin3> Prezenty
PostWysłano: Wtorek, 04 Grudnia 2007, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




O zazdroszczę ci, torebka jest zapewne fantastyczna, bo Batycki byle czego nie robi. Ja nie zdążyłam, za szybko się rozeszły te promocyjne złotka sad.gif. A jak koszulka Mistique? Widziałam gdzieś w necie, ale różową.... Czarna chyba powinna być też niezła co?
Ja tym razem robiłam prezenty dla młodszego rodzeństwa i stwierdzam, ze w SMYKU to chyba nie da się kupić niczego (poza ciuchami) w rozsądnej cenie...
  
Re: <staniszko> Prezenty
PostWysłano: Wtorek, 04 Grudnia 2007, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iwonkalublin3
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6962
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Dzięki biggrin.gif rzeczywiście torebka jak marzenie, a ta bielizna od Mistique- cóż bardzo mi się podoba. Mam czarną, więc ten kolor jest the best, tym bardziej że to prezent, ale sama może kupiłabym sobie różową... sama nie wiem.
Z kolei gdzieś kiedyś wynalazłam w necie pomysł na prezent w formie albumu książkowego wydawanego wg indywidualnego projektu. Tyle ze było to kosztowne, ale właśnie widziałam ulotkę Rossmana i tam robią takie rzeczy dużo taniej, ok. 80-90 zł.Mnie taki prezent bardzo by ucieszył biggrin.gif .
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Niedziela, 26 Kwietnia 2009, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arabica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7413
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




Ja bardzo lubię robić prezenty:) Ostatnimi, jakie wykonałam była świeczka z korą zatopioną w parafinie, pachnąca bzem oraz śpiewnik szant ze zdjęciami z poprzednich rejsów, wydrukami obrazów przedstawiajacymi morze, okręty, porty. Obydwa bardzo spodobały się osobie obdarowywanej:)
Niestety, nie zawsze można znaleźć wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić się ręcznej pracy nad prezentem. Zresztż nie każdy miałby na to pomysł i ochotę. Jakis czas temu natknęłam się przez przypadek na electro.pl i znalazłam tam wiele ciekawych rzeczy. Wydaje mi się, że sporo z nich można wykorzystać jako prezent, więc kiedy ktoś będzie przeżywał rozterki, co wręczyć na tę czy inną okazję, polecam poszperać troszkę w tej stronce:) Może akurat znajdziecie coś odpowiedniego:)
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Niedziela, 31 Maj 2009, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daisy m
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #7407
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




a co myślicie o tym, żeby kupić chłopakowi buty na urodziny??
Przez Internet - bo i tak nie będzie przymierzał - to ma być niespodzianka - mają to być buty sportowe - odpowiednie zarówno na siłownię, do biegania jak i wyglądające tak, by mógł w nich chodzic:) Mam kilka typów, które znalazłam na[REKLAMA] ale nie wiem czy ryzykować?
Rozmiar wkładki znam - inne wymiary butów też - kolor i styl także - no nie wiem:) CO myślicie?
  
Re: <daisy m> Prezenty
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Czerwca 2009, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że kupowanie butów przez net nie jest najlepszym pomysłem, niezależnie od tego, ile portal płaci Ci za reklamę.
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Wtorek, 24 Listopada 2009, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Moniq
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7456
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




A myślicie, że kupowanie ładnej pościeli na prezent to dobry pomysł?? Bo są niektóre wzory pościeli np jedwabnej to, jak mi się wydaje, fajny pomysł, ale szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie dawałam komuś pościeli na prezent. Chodzi o prezent dla rodziców, znalazłam śliczną, brązową, jedwabną pościel z Gianni Ferrara i tak się zastanawiam, czy kupić...? Jak myślicie?
  
Prezenty
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010