Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> Ciekawe?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ciekawe?
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe czy jest ktoś, kto lubi pana M. ?

Fanatyczką nie jestem, ale lubię od czasu do czasu przesłuchać jakąś płytę. Godzinami mogłabym słuchać jednego utworu tj. 18. Kojarzy mi się on z Odyseją kosmiczną, albo właściwie z ogromem, jaki nas otacza. Uważam ten utwór za bardzo "przestrzenny". Ja wiem może dziwnie pisze, pewnie nikt nie będzie wiedział, o co mi tak naprawdę chodzi, ale jestem ciekawa czy ktoś z was ma tez taki utwór, który wywiera nie niego "dziwne" skojarzenia...
  
Re: Ciekawe?
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Owszem, istnieje taka piosenka.

To wspaniała „Machete” z albumu „Play”... Gdy jej słucham, widzę krew.

Czuję, jak krzyk wokalisty synchronizuje się z moim wewnętrznym. Wtedy mam ochotę wyrzucić wspólnie z nim wszystkie sprzeczności kłębiące się w moim umyśle, ale nie robię tego z obawy przez reakcją pani Krysi z pierwszego piętra. wink.gif

Dżungla, dżungla w mojej głowie...
  
Re: Ciekawe?
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Słucham Moby'ego od czasu do czasu, kiedyś byłam fanatykiem ale już mi przeszło redface.gif
Uwielbiam Play, ostatnio słucham płyty "Hotel", która jest dobra, ale "to jeszcze nie TO" ;)
  
Re: Ciekawe?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Ciekawy to ten temat jest. biggrin.gif

Utwór honey kojarzy mi się z moją babcią wrzeszczącą na mnie, że nie głosuję na pana wyrzucającego zboże na tory. W tym wszystkim brakowało tylko różańca jako narzędzia wymuszenia i pogonienia mnie do spowiedzi za bluźnierczy sposób myślenia. A kojarzy mi się ten utwór z tym wydarzeniem, bo wtedy właśnie w tle leciał. Obawiam się, że to skojarzenie zostanie mi już do końca życia.
  
Re: Ciekawe?
PostWysłano: Niedziela, 29 Stycznia 2006, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Utworek 'Sunday' kojarzy mi sie z... Pimponikiem i tak jak on boje sie, ze mi tak juz zostanie. cool.gif
  
Ciekawe?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010