Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> Download Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Download
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Moby and Gwen Stefani - South Side (live)
  
Re: Download
PostWysłano: Środa, 28 Września 2005, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W tym momencie ysi nie lubi otrzymywać ode mnie dużych prezentów, więc skupię się na tych mniejszych. doubt.gif

Ten utwór by John Lennon wykonywany jest tutaj przez wielu artystów, nie wiem dokładnie, jakich. Zagorzali fani głos Moby’ego przemykający w tle powinni rozpoznać bez większych problemów. cool.gif

Come Together
  
Re: Download
PostWysłano: Środa, 28 Września 2005, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Uff, zaczyna mi się udawać. redface.gif

Oto jeden z jego najbardziej klimatycznych teledysków.

Hymn

Swoją drogą, on chyba bardzo lubi swoją klatę, skoro tak często ją odsłania (żeby nie było, ja się oczywiście z tego bardzo cieszę wink.gif ).
  
Re: Download
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Witam!Kurcze little_wild_girl Próbuje i Nic Ciagle Zrwya Mi To Połaczenie!!! zly.gif zly.gif zly.gif !!Takze Sorki Wielkie Ale Chyba Nic z Tego!A tak Chciałem Wrzucic Ten Wystep Mojego Sobowtóra!!Pozdrawiam Serdecznie!!!
  
Re: <Pyza U2> Download
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Też mam z tym problemy, ale zaraz. Sobowtóra? cool.gif Czy ja dobrze słyszę? cool.gif O zdjęcie błagam. cool.gif

  
Re: Download
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gehirn
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2213
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




No a mnie się właśnie udało.

Moby - Everytime you touch me (video)

A Pyzę również proszę o zdjęcie. ;)
  
Re: Download
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




No Tak Mawiaja!!Ze jestem Podobny Bardzo Do Mobiego!! To Chyba Jestem!!Ale Przykro Mi Zdjec Nie Udostepniam!!!!Wybacz!!!Pozdrawiam!
  
Re: Download
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




gehirn :
No a mnie się właśnie udało.

Moby - Everytime you touch me (video)

A Pyzę również proszę o zdjęcie. ;)



Dzieki Za Video!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif !!I Sorki Ale Ze Zniecia Nici!!!!Pozdrawiam!!
  
Re: <Pyza U2> Download
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Uciekaj. lol.gif
  
Re: Download
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




gehirn :
No a mnie się właśnie udało.

Moby - Everytime you touch me (video)

A Pyzę również proszę o zdjęcie. ;)



Jaki Fantastic Teledysk!!!Nie Widziałem Go Lub Go Nie Pamiętam!!!Wielkie dzieki Jeszcze Raz!!!Pozdrawiam!!
  
Re: Download
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Czesc.
Sciagam czesto i gesto od Was wiec wypadaloby cos od siebie dac. biggrin.gif
No wiec mam cos fajnego, a dokladniej to wystep na zywo Moby pylus David Bowie eusa_clap.gif

David Bowie & Moby - Cactus

milego ogladania
  
Re: Download
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




& :
Czesc.
Sciagam czesto i gesto od Was wiec wypadaloby cos od siebie dac. biggrin.gif
No wiec mam cos fajnego, a dokladniej to wystep na zywo Moby pylus David Bowie eusa_clap.gif

David Bowie & Moby - Cactus

milego ogladania


Dzieki Za Ten Występ! Ja Próbuje Wrzucic Fajny Wystepik Mobiego z Tv Holenderskiej !!!Zobaczymy Co z Tego Wyjdzie Czy Mi Znów Nie Zerwie Połaczenia!!!Podzieliłem Go na 5 czesci !!Na Koniec Wrzuce Programik Którym Mozna To Połączyc w Całosc!!Pozdrawiam
  
Re: Download
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 05:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Kurcze Kurcze Kurrcze zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif zly.gif !!!!!Znów Zerwało Mi Połączenie!!!!!!!!!!Wredny Ysi - Nie Lubi Mnie Chyba!!!!!!
  
Re: <Pyza U2> Download
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pyza, odpuść sobie już lepiej shock.gif , bo szkoda Twojego czasu. Dziękujemy za chęci. biggrin.gif
  
Re: Download
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Pyza, odpuść sobie już lepiej shock.gif , bo szkoda Twojego czasu. Dziękujemy za chęci. biggrin.gif



Nie!!!Nie Poddam Sie!!!!!Własnie Robie Kolejne Podejscie!!!!!Pozdrawiam Serdecznie!!
  
Re: Download
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 02:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Czesc Pierwsza!!

ciach
  
Re: <Pyza U2> Download
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Już łykam.

drunken_smilie.gif
  
Re: Download
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Już łykam.

drunken_smilie.gif



Podoba Sie??????Wrzucac Reszte???????
  
Re: Download
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Takiego zbliżenia na twarz Moby'ego jeszcze nie widziałam, widać absolutnie wszystko. lol.gif Kolejną piosenką, z tego co słyszę, jest "Porcelain". Wrzucaj, jeśli możesz.
  
Re: Download
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Czesc Druga:

ciach

Czesc Trzecia:

ciach

Zaraz Czwarta Zaczne Wrzucac !!Moze Jeszcze dzis Bedzie!!!Miłego Ogladania!!
  
Download
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010