Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> Nokia 6310 i żywotność baterii
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nokia 6310 i żywotność baterii
PostWysłano: Piątek, 07 Października 2005, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dlagoda
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5264
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam taki problem ... otóż ten telefon jest znany z bardzo długo trzymającej baterii (nawet do 2 tygodni). Niestety w moim telefonie jest trochę inaczej, bateria trzyma jakieś 3, maksymalnie 4 dni. Chciałbym podkreślić że bateria jest nowa. Nawet zamieniałem się z kolegą bateriami, u niego trzymała normalnie, więc napewno nie jest to wina baterii ... w takim razie czego?
  
Re: <dlagoda> Nokia 6310 i żywotność baterii
PostWysłano: Piątek, 07 Października 2005, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wszystkoz zalezy jak czesto uywasz sluchawki i do czego
u mnie trzyma 2 tygodnie jak jetsemna wakacjach i nie odbieram prawie zadnych rozmow
ale w czasie "W" to faktycznie moze trzymac 4 dni
jesli dodatkowo grasz masz wlaczone na stale podswietlenia
masz kiepski sygnal sieci (nadajanik pracuje na maxa)
to jets to mozliwe
  
Re: Nokia 6310 i żywotność baterii
PostWysłano: Piątek, 07 Października 2005, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dlagoda
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5264
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




A co może być jeszcze powodem, chciałbym dodać że jak miał ją kumpel wszystko było ok. Mieszka klatkę obok więc napewno nic z nadajnikiem itd. Chciałem dodać że raz użyłem programu Oxygen Phone Manager a gdzieś czytałem że siadają po nim te telefony :/ Może jakieś zwarcie, problem ze stykami?
  
Nokia 6310 i żywotność baterii
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010