Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Offtopic
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Offtopic
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 09:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Tu sie kłóccie, nie w innych tematach confused.gif jesli juz tak bardzo mowicie doubt.gif

i zastanawiam sie dlaczego 'to ja' lubi tak bardzo wkurzac ludzi, klocic sie (tego nie nazwe "dyskusja")... Jak jest taka osoba w jakims towarzystwie w ktorym sie znajduję to ignoruje ja i juz :P nie lubie sobie zawracac glowy pierdolami doubt.gif
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Różne są pierdoły. Jedne warte zawracania głowy, inne nie lol.gif
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




evay :
Tu sie kłóccie, nie w innych tematach confused.gif jesli juz tak bardzo mowicie doubt.gif

i zastanawiam sie dlaczego 'to ja' lubi tak bardzo wkurzac ludzi, klocic sie (tego nie nazwe "dyskusja")... Jak jest taka osoba w jakims towarzystwie w ktorym sie znajduję to ignoruje ja i juz :P nie lubie sobie zawracac glowy pierdolami doubt.gif
interesujaca strategia ignorowania - zakladac topik, w uzasadnieniu ktorego piszesz ze to specjalnie dla mnie :] /az raka strzelilam/ chcialabym czesciej byc tak ignorowana
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No ba biggrin.gif
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Oto, co ukazalo sie w tym tygodniu w Kerrang!:
"Własnie skończyliśmy nagrywanie." powiedział Brian Molko rockowemu pismu Kerrang! "Stworzylismy album w osiem tygodni, co wydaje się być bardzo szybkim tempem, zwłaszcza że 'Black Market Music' nagrywaliśmy aż 9 miesiecy! Tak naprawdę nie musieliśmy robić tego tak szybko, ale może jestem pracoholikiem? Czuję się zupelnie pusty kiedy siedzę w domu i nie pracuję. Odnoszę wtedy wrażenie, że nie mam na czym się skupic." Wciaż nie zatytułowany album powinien pojawić sie w sklepach w przyszłym roku.

"We've just finished recording." Brian Molko tells K! "We did the album in eight weeks, which is really fast for us, especially as 'Black market music' took nine months! We weren't supposed to be doing anything but maybe I'm a workaholic. I find myself really empty when I'm at home, not working. It feels like I don't have a focus." The as-yet-untitled album is due for release next year.

I jeszcze jedna informacja: Nicola Sirkis z Indochine powiedział w tym miesiącu w Rock Mag, że słyszał fragmenty nowego albumu kiedy pracował z Brianem. Zapowiada, że będzie świetny.
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




'ten tydzien' byl przeszlo miesiac temu ; ) no i to interesujace, ze informacje nt albumu placebo na forum placebo uwazasz za 'offtopic'
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




wiem ze bylo miesiac temu ale info sie nie pojawilo, moze niektorzy o tym nie wiedza
a na forum nie ma topicu takiego jak NEWSY wiec gdzie wg ciebie mialam zamiescic ta wiadomosc?
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




no nie wiem, na offtopic jakos znalazlas miejsce :] jak i na 8 pozostalych topikow na 12 na tym forum, ktorych jestes autorka
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




evay :
a na forum nie ma topicu takiego jak NEWSY wiec gdzie wg ciebie mialam zamiescic ta wiadomosc?


Co za problem go założyć? eusa_eh.gif

http://f.heh.pl/ftopic5442.html
  
Re: Offtopic
PostWysłano: Sobota, 04 Lutego 2006, 23:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Patie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5359
Posty: 210


[ Osobista Galeria ]




poszukuje duzego formatu fotki: http://infostore.org/info/162945/Placebo%20-%20This%20Picture%20CD5%20  (2003).jpg
niestety przeszukalam calego neta.. i nic :( jezeli ktos cos by wiedzial lub mial.. to bardzo prosze o pomoc... dziekuje ;)
smile.gif
  
Offtopic
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010