Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> najseksowniejsze sceny bez seksu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




klik

Bardzo interesujący ranking. Dobra scena emanująca erotyzmem/seksem/namiętnością bez kotłowaniny w pościeli lub innym miejscu to jest to!

"Maska Zorro" na drugim miejscu - zdecydowanie za wysko. Scena z "Grease" sklasyfikowana na miejscu 9, wogóle nie podoba mi się.

Co państwo na to?
  
Re: <Obserwabla> najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Hmm połowy nie widziałem druga połowa na mnie wrażenia nie robi :->
Takie czasy :-P
  
Re: <Obserwabla> najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




mi sie podobala scena z blade1 kiedy to musial wyssac krew od tej tam kobiety zeby przezyc.
a i jeszcze bohaterowie Archiwum X
a z tego rankingu to takie sobie te sceny
  
Re: <monsoon> najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ta scena z Blade psuje cały film. Ja lubie happy end.
  
Re: <Tirinti> najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A zaraz pokręciłem. Blade 1 nie pamiętam. Pomyliłem z końcem Blade 2, gdzie dziewczyna idzie zobaczyć wschód słońca.
  
Re: najseksowniejsze sceny bez seksu i najmniej seksowne
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 09:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




I jeszcze jeden ranking - klik. Tym razem najmniej seksowne sceny filmowe - w czołówce m.i. Matrix Reaktywacja.
  
Re: <Obserwabla> najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




dla nieprzystosowanych dora scena moze byc moment w "fight club", kiedy Marla po raz pierwszy pojawia sie na spotkaniu grupy pomocy. wchodzi ubrana na czarno, troche poczochrana, z papierosem w ustach, czerwone paznokcie, "cool as f**k" biggrin.gif na niektore panie dziala inna scena z tego fimu, ktora wogole nie ma nic wspolnego z erotyzmem, ale ma pewien ladunek w sobie. kiedy brad pitt formuje fight club i wyglasza swoj manifest. dziala na wyobraznie tych pan, ktore marza o zimnym draniu z anielska twarza wink.gif ale to raczej z wideoteki ekstremisty...
  
Re: najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




W "Bram Stoker's Dracula" F.F.C. jest kilka pełnych erotyzmu scen z Garym Oldmanem i Winoną Ryder.
"Wywiad z wampirem" - skromnym moim zdaniem aż kipi od wyuzdanej erotyki, choć tak naprawdę nic się w nim nie dzieje. (Może to cecha wszystkich filmów o wampirach, które są aseksualne, lecz mimo wszystko bardzo, że tak to ujmę, aktywne erotycznie lol.gif ).

I jeszcze "Fortepian".

Z większością pozycji z rankingu natomiast nie zgadzam się zupełnie.
  
Re: <amalie> najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




respect
wykopalisko sprzed 2 lat
  
Re: najseksowniejsze sceny bez seksu
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




No. Jak byłam mała, zawsze chciałam zostać archeologiem.
(potem mnie przerzuciło na owoc Jogobelli).
  
najseksowniejsze sceny bez seksu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010