Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Spadki wydajnosci po podkreceniu?! pomocy!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Spadki wydajnosci po podkreceniu?! pomocy!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marek_kowol
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5310
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam Athlona Xp 2500+ (z odblokowanym mnoznikiem), Epox 8RDA3+, 512MB RAM (333) i LEADTEK WINFAST Geforce FX 5600 A310 TD. Po podkreceniu procka do 2800+ spada mi wydajnosc w 3d mark 2001 Se, tak samo sie dzieje jezeli zwieksze taktowanie pamieci i procesora karty graf... Np. na standardowych ustawieniach procesora i karty graf na 3D mark 2001 Se mam 8800 pkt, a po podkrceniu 2000 pkt!!! nie wiem czemu tak sie dzieje, moze mi ktos pomuc?


pozdrawiam
  
Re: Spadki wydajnosci po podkreceniu?! pomocy!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marek_kowol
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5310
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jednak po podkreceniu procesora wszytsko jest ok, tylko jak podkrecam karte graf wystepuja problemy, tak jak opisalem wyzej...
  
Re: <marek_kowol> Spadki wydajnosci po podkreceniu?! pomocy!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Przegrzewa się po prostu. Zastosuj lepsze chłodzenie na samej karcie (rdzeń, pamięć, kondensatory) i zrób jakąś wentylację powietrza w obudowie.
  
Re: <EDDY> Spadki wydajnosci po podkreceniu?! pomocy!!!
PostWysłano: Środa, 07 Grudnia 2005, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
71proste
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5555
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Po podkreceniu karty w 3dm2001 nie ma za duzego skoku,ale po podkreceniu proca owszem doubt.gif
  
Spadki wydajnosci po podkreceniu?! pomocy!!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010