Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> xp a dos
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
xp a dos
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
stanik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1869
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




witam

jak uruchomic program dosowy taki jak np Subiekt w xp inaczej wyskakuje jakis komunikat ze xp wyswietla za mala ilosc okienek wiem ze mozna to zrobic wiem jak tylko nie pamietam gdzie
zmienia sie watrosc w pliku systemowym edytowanym w notatniku z 200 na 400 i waszystko jest ok.
nie pamietam tylko nazwy tego piku i gdzie on sie dokadnie znajduje
  
Re: xp a dos
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




W katalogu WINDOWS\SYSTEM32 jest taki maly pliczek Config.nt, tam zmieniasz to co potrzebujesz.
  
Re: xp a dos
PostWysłano: Środa, 19 Października 2005, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
stanik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1869
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




zmienilem ostatnią linie z 40 na 400 i nie dziala nadal czy to tam nalezalo wprowadzic zmiane nie wiem czy dobrdze kojaze ale ja kiedys widzialem zmiane w innym pliku w kazdym razie wywala mi ze autoexe.nt nie nadaje sie do uruchamiania aplikacji ms dos
  
xp a dos
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010