Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Co U2 zmieniło w Twoim życiu? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...coś czy jednak nic...

...a jak coś to co...

...???...

...:)))))))...
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Wszystko... Calkiem inaczej spogladam na swiat ale podoba mi sie to...
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Offtop cool.gif

Pipi!!! Ani mi się waż teraz znów znikać!!
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




U2 zmieniło troszkę moje postrzeganie świata, i dało więcej wiary w ludzi...
walk on!
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luke
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3325
Posty: 164


[ Osobista Galeria ]




Mam plyty, o ktorych moge powiedziec- TO JA.
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




u mnie zmienili kompletnie wszystko, moje zycie odwrocilo sie o 180 stopni smile.gif zaczełam na swiat patrzec sercem...przedtem wydawalo mi sie ze swiat jest brutalny i zły ale kiedy poznałam U2 wszystko stalo sie momentalnie bardziej przyjazne, nabrało wiecej kolorów a ja nauczyłam sie cieszyc kazdym dniem, kazdą chwilą bo z U2 wszystko jest piękne wink.gif
  
Re: <ALICE> Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bogusz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2249
Posty: 223


[ Osobista Galeria ]




Nic nie zmienili. To tylko zespół muzyczny i płyty. Zycie zmieniaja realni ludzie i sytuacje, a nie idole z plakatu.
pzdr
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3023
Posty: 453


[ Osobista Galeria ]




wydalem troche kasy na albumy, single i koncert lol.gif no wiem na jakiej ulicy mieszka bono lol.gif
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jędrzej
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4929
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




U2 zafundowało mi totalną zmianę światopoglądu ;) (i objętości portfela wink.gif ) ...
  
Re: <Jędrzej> Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Po prostu mi umilają życie i tyle.
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 01:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Zmienili mnie. Ale wyłącznie w sferze odczuwania muzyki. Sprawili to w kluczowym momencie mojego życia. Dzięki temu chyba nigdy nie przestanę słuchać ich płyt.

Dali dwa wspaniałe wspomnienia - 12.08.1997 no i oczywiście 05.07.2005.

Dzięki U2 poznałem moją Ukochaną Annę. Przez chwilę uwierzyłem wtedy w przeznaczenie. Wiem, że nie ja jeden poznałem tak miłość swojego życia.

Bogusz i Daniel - WIELKA piątka za twarde stąpanie po ziemi!!
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
OneLazyBastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2085
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Wszystko... ?
Przekręciło je do góry nogami.
Przemieniło racjonalistę w sentymentalistę.
Sprawiło, że nie chcę żyć zbyt długo. Nie chcę doczekać dnia, w którym z Teleekspresu dowiem się, że wokalista U2, Bono, nieżyje. Jeśli dożyję takiego momentu... eh eh... nie chcę myśleć o tym, co się będzie ze mną działo....
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




zmienili oj zmienili-ale troche w inny sposob bo dzieki U2 poznalam niesamowitych ludzi,ktorzy to sprawili ze zaczelam wierzyc ze jeszcze z tym swiatem nie jest tak zle, ze nie wszyscy wola "miec" niz "byc" ze dobro nie stracilo na wartosci i ze powinno sie zyc dla innych a nie dla siebie!!!!!!

czyz to nie jest wiele??
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




OneLazyBastard :
Wszystko... ?
Przekręciło je do góry nogami.
Przemieniło racjonalistę w sentymentalistę.
Sprawiło, że nie chcę żyć zbyt długo. Nie chcę doczekać dnia, w którym z Teleekspresu dowiem się, że wokalista U2, Bono, nieżyje. Jeśli dożyję takiego momentu... eh eh... nie chcę myśleć o tym, co się będzie ze mną działo....


shock.gif żeby nie doszło do tragedii !!! trzeba to leczyć;)

sama ich muzyka wykreowała mój gust muzyczny oraz nowe nietypowe zainteresowania dla przeciętnego śmiertelnika, no i chyba w sumie tyle...
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




OneLazyBastard :
Wszystko... ?
Przekręciło je do góry nogami.
Przemieniło racjonalistę w sentymentalistę.
Sprawiło, że nie chcę żyć zbyt długo. Nie chcę doczekać dnia, w którym z Teleekspresu dowiem się, że wokalista U2, Bono, nieżyje. Jeśli dożyję takiego momentu... eh eh... nie chcę myśleć o tym, co się będzie ze mną działo....


Podoba mi się ta wypowiedź!! biggrin.gif
Moje życie U2 też zmienili!! Dzięki nim całkiem inaczej pojmuję tą całą muzykę. Zaczęłam ją rozumieć!! Oni mnie po prostu inspirują - np.postanowiłam, że nauczę się grać na gitarzę. Na początek akustyczna, potem elektryczna a w przyszłości perkusja!! Oni każdego dnia budzą mnie do życia i myślę, że to dobry "materiał" na autorytet. I tak ja ty OneLazyBastard nie wiem co się stanie jak usłyszę, że Bono, Edge, Larry lub Adam nie żyję, nie jest już z nami!! To będzie okropne!! sad.gif Ja niewiem co ja z sobą zrobię!!

U2 is the best rock group in the world!!!
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




U2 zmieniło wiele... zmieniło mnie... nauczyło mówić : znowu będzie piękny dzien, mimo ze za oknem leje... nauczyło mnie śpiewac na cały głos na ulicy, nauczyło mnie uśmiechac sie przez łzy
uzależniło mnie od siebie... stałam sie moze bardziej wrazliwa, a jednoczesnie pewna siebie... w piosenkach odnajduje swoje problemy, sowje nastroje... jednym slowem, nigdy jeszcze muzyka nie dziala na mnie tak silnie
pomijając fakt, ze jestem "uboższa" o jakies 800zł, wszytko ok :P
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
U2 zmieniło wiele... zmieniło mnie... nauczyło mówić : znowu będzie piękny dzien, mimo ze za oknem leje... nauczyło mnie śpiewac na cały głos na ulicy, nauczyło mnie uśmiechac sie przez łzy
uzależniło mnie od siebie... stałam sie moze bardziej wrazliwa, a jednoczesnie pewna siebie... w piosenkach odnajduje swoje problemy, sowje nastroje... jednym slowem, nigdy jeszcze muzyka nie dziala na mnie tak silnie
pomijając fakt, ze jestem "uboższa" o jakies 800zł, wszytko ok :P


Super!! Zgadzam się!!
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :

pomijając fakt, ze jestem "uboższa" o jakies 800zł, wszytko ok :P


Ja na razie jestem "uboższa" o jakieś 260 złotych, ale nie żałuję sobie tych pieniędzy!!! biggrin.gif
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




SHADOWu2 :
[..]



Ja na razie jestem "uboższa" o jakieś 260 złotych, ale nie żałuję sobie tych pieniędzy!!! biggrin.gif


ja tez nie załuję, co więcej - mam zamiar wydac jeszcze troche w tym roku ;D
  
Re: Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Października 2005, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Mi kompa u2 jeszcze zmienilo normalnie zmienili mi wyglad w pokoju nawet garderobe zmienili Boze to nazmieniali nam smile.gif
  
Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010