Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 w Chorzowie w 2006r?? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 w Chorzowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Drodzy forU2mowicze !

woczoraj moj kolega powidział mi ze dowiedział sie od Sowjej Cioci pracujacej w Chorzowie (gdzies tam) ze za rok jest 50 lecie stadnionu slaskiego i trwają rozmowy z U2 czy by swoją obecnoscią nei zaszczycili obchodow

oczywiscie miałby być to pełnowymiarowy koncert

jest to oczywiscie informacja której narazie nei mozna brac zbyt do serca, ale podobno jest prawdziwa! Miejmy nadzieje!

aha -- menager U2 podobno powiedziła ze sa 80% szanse na wystep :-)

pozdrawiam!
  
Re: <paf> U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jędrzej
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4929
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




no proszę... marzenia się spełniają biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NumB
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3497
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Wow shock.gif
Byłoby genialnie biggrin.gif
Poprawiłeś mi humor eusa_clap.gif wink.gif
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




OMG! paf, niesiesz nam dobrą nowinę eusa_clap.gif
ojej... nawet nie wiem co powiedziec! oby tylko sie udało!!!
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




:-)
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jędrzej
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4929
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




napisałem gdzie się dało w tej sprawie... zobaczymy czy ktoś nie zaprzeczy tej plotce wink.gif wink.gif
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




no własnie bo informacje jest takiej jakości jakiej jest!! wiec nie podniecjamy sie zabardzo!!!
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Hehe normlanie to ja przygotowuje nowa koszulke jakie 80% maja zagrac i koniec kropka <zbieram kase>
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zonia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3172
Posty: 154


[ Osobista Galeria ]




Jeżu słodki, aż mi serducho zabiło mocniej i szybciej... tylko nie chcę się za bardzo nakręcać, żeby nie płakać, jeśli by się okazało, że lipa.
Ale jeśli nie lipa, to będę prze prze prze szczęśliwa. Taka powtorka - powtórka Chorzowa w Chorzowie...
Piszcie dalej, co wywęszyliście...
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




a ja słyszałem, że to miałaby być seria występów na 10-lecie sieci sklepów "Biedronka"...

"U2 BiedronkaMart Tour Summer 2006"
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zonia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3172
Posty: 154


[ Osobista Galeria ]




łaaaaaaaa, Biedronka też moze być, tudzież nawet Żabka jakaś...
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




bart555 :
a ja słyszałem, że to miałaby być seria występów na 10-lecie sieci sklepów "Biedronka"...

"U2 BiedronkaMart Tour Summer 2006"


nie, to nie o Biedronke chodzi, lecz o Tesco tongue.gif i będą grali w każdym markecie w Polsce - a wjazd będzie za koszyk pełen zakupów wink.gif
U2 TESCO TOUR !!!
  
Re: <bart555> U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




bart555;)

jeżeli jest w tym cos prawdy, to żeby nie skończyło się tak jak z Gdańskiem i rocznicą Solidarności:(
pozatym trasa w 2006 roku pewnie będzie więc pożyjemy zobaczymy...
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




bart555 :
a ja słyszałem, że to miałaby być seria występów na 10-lecie sieci sklepów "Biedronka"...

"U2 BiedronkaMart Tour Summer 2006"

lol.gif nawet gdyby to miało mieć taką formę to nie rezygnujmy z nadziei.. a nóż się uda.. w końcu U2 nas (raczej) lubi wink.gif
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jędrzej
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4929
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




Max :

jeżeli jest w tym cos prawdy, to żeby nie skończyło się tak jak z Gdańskiem i rocznicą Solidarności:(
pozatym trasa w 2006 roku pewnie będzie więc pożyjemy zobaczymy...


nie ma być trasy, ale to nie przesądza niczego. U2 już wiele razy nas zaskakiwało. zobaczymy wink.gif

jest nas w końcu na tysiące... proponuje napisać do u2. każdy po jednym liście z prośbą o koncert w Polsce wink.gif
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Jędrzej :
[..]



nie ma być trasy, ale to nie przesądza niczego. U2 już wiele razy nas zaskakiwało. zobaczymy wink.gif

jest nas w końcu na tysiące... proponuje napisać do u2. każdy po jednym liście z prośbą o koncert w Polsce wink.gif


z licznych plotek wynika (negocjacje z Budapesztem, Praga), ze jednak wroca do Europy w 2006 roku po serii koncertow w Nowej zelandii, Australii i Azji.
Edge mowil, ze pisza nowy material...
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jędrzej
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4929
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




Max :
[..]
z licznych plotek wynika (negocjacje z Budapesztem, Praga), ze jednak wroca do Europy w 2006 roku po serii koncertow w Nowej zelandii, Australii i Azji.
Edge mowil, ze pisza nowy material...


nowy materiał ujrzy światło dzienne w 2007 roku, nawet gdyby płyta była gotowa już teraz...

tournee po europie jest mało prawdopobne, ale jeden koncert poza trasą o wiele bardziej
  
Re: <eveglider> U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Jesli nie będzie trasy w Europie next year to można pomarzyć. Przede wszystkim U2 raczej nie daje pojedyńczych koncertów (pełnowymiarowych a nie jakieś 5 piosenek) w związku z jakimiś okolicznościami. Przykładów, że tak było jakoś sobie nie moge przypomnieć. Astoria 2001 i Brooklyn 2005 się nie liczy :D

Ale jest nadzieja pieprzyć mój post! lol.gif
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jędrzej
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4929
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




odrzu2owiec :
Jesli nie będzie trasy w Europie next year to można pomarzyć. Przede wszystkim U2 raczej nie daje pojedyńczych koncertów (pełnowymiarowych a nie jakieś 5 piosenek) w związku z jakimiś okolicznościami. Przykładów, że tak było jakoś sobie nie moge przypomnieć. Astoria 2001 i Brooklyn 2005 się nie liczy :D

Ale jest nadzieja pieprzyć mój post! lol.gif


wydaje mi się że trasa w europie jest nieopłacalna (po prostu lepiej jest jeździć i grać po usa), więc największa szansa jest własnie na taki mini-show.
  
Re: U2 w Chozowie w 2006r??
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Jędrzej :
[..]

nowy materiał ujrzy światło dzienne w 2007 roku, nawet gdyby płyta była gotowa już teraz...

tournee po europie jest mało prawdopobne, ale jeden koncert poza trasą o wiele bardziej


Mówiąc już teraz poważnie to myślę, iż będzie to jedynie kilka koncertów w Europie i to w miejscach, które z różnych powodów "nie załapały" sie tego lata... Jeżeli przyjąć założenie, iż (miłe skądinąd) wypowiedzi Bono będą miały jakieś przełożenie na konkrety, obstawiam Pragę na miejsce jednego z przyszłorocznych koncertów ze względu na jej relatywną bliskość... Myślę, że jedynie na taki gest możemy tu liczyć, że w tym nam Bono "ułatwi życie" licząc na nasz udział w hipotetycznym praskim koncercie...
  
U2 w Chorzowie w 2006r??
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010