Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i d¼wiêk -> Muzyka -> W£OCHATY "Bunt i mi³o¶æ" - nowa p³yta 07.11.2005
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
W£OCHATY "Bunt i mi³o¶æ" - nowa p³yta 07.11.2005
PostWys³ano: Czwartek, 27 Pa¼dziernika 2005, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mami
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
U¿ytkownik #5370
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]






Ju¿ 7 listopada uka¿e siê nowa p³yta zespo³u W£OCHATY – "Bunt i mi³o¶æ". Wydawc± jest firma MAMI records. Na kr±¿ku znalaz³o siê 15 utworów nagranych w szczeciñskim studio Alternatiff oraz materia³y video do obejrzenia na komputerze.

Fanów odsy³amy na oficjaln± stronê wydawcy, gdzie mo¿na ods³uchaæ jeden z najnowszych kawa³ków: "Nikt nas nie pyta³" http://mamirecords.pl/mp3/nikt_nas_nie_pytal.mp3

P³ytê - "Bunt i mi³o¶æ" - bêdzie mo¿na nabyæ za 24 z³ m.in. na stronie wydawcy: www.sklep.mamirecords.pl oraz w sklepie: www.patefon.pl i we wszystkich innych dobrych sklepach muzycznych.

Ponadto p³yta bêdzie tak¿e dostêpna na koncertach promuj±cych p³ytê zespo³u:

DATY KONCERTÓW:

5.11 CZÊSTOCHOWA
squat "Elektromadonna"
ul .Warszawska 249/251
cena biletów: 10 z³
Informacje dodatkowe: + ¦MIETNIK
godz: 19:00

6.11. WROC£AW
klub "MADNESS"
ul. Hubska 6
cena biletów:
przedsprzeda¿ 12 z³ / w dniu koncertu 16 z³
godz. 18:00

7.11 TORUÑ
klub "OD NOWA"
ul. Gagarina 37 A
cena biletów:
przedsprzeda¿ 14 z³ / w dniu koncertu 18 z³
godz: 20:00


Dodatkowo z okazji wydania nowej p³yty dostêpna bêdzie nowa koszulka oraz inne gad¿ety zespo³u wyprodukowane przez www.carton.pl

W ci±gu kilku najbli¿szych dni sklep internetowy patefon.pl zorganizuje konkurs, w którym bêdzie mo¿na wygraæ m.in. w/w p³ytê. Wiêcej szczegó³ów szukajcie na: http://www.patefon.pl/forumik/index.php

Oficjalna strona zespo³u: www.wlochaty.most.org.pl

Strona wydawcy: www.mamirecords.pl

Patronat:
www.patefon.pl
www.independent.pl
  
W£OCHATY "Bunt i mi³o¶æ" - nowa p³yta 07.11.2005
Forum dyskusyjne -> Obraz i d¼wiêk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materia³ów w ca³o¶ci lub czê¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010