Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Brian Molko - znany i nieznany Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




amalie :
A Ty jej tutaj wyjeżdżasz z taką psychologiczną analizą, miej litość, przecież dopiero 3 posty napisała, przestraszy się i nigdy tu już nie wróci, a tego przecież nie chcemy. lol.gif


Heh, chyba bym się nie zdziwiła.


A te psychologiczne dyrdymały pewien mój znajomy skwitowałby tak:

Pierdoczenie o Chopinie.

Cenzura jest zamierzona tongue.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Impuls
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5230
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




ja tam sie nim specjalnie nie zachwycam
troche szkoda że jest homo, no ale trudno cool.gif
ma niezly głos, teksty no i ten wygląd
zawsze sie zastanawiałam dlaczego jak jest jakiś zespoł to najwiecej mowi się o wokaliscie..
  
Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Na pewno nie uciekne z forum tylko dlatego, że powtórzyłam czyjś błąd ("androgyniczny" a "androgeniczny" - to faktycznie duża różnica znaczeniowa). Mam już swoje lata i jestem zbyt dojrzała, żeby nie umiec przyznać się do błędu i uciec z podkulonym ogonem jak pies. tongue.gif

Briana cenię za jego tworczość - również pozazespołową, ale jeśli chodzi o Placebo, to ich muzyka jest ich WSPÓLNYM dziełem, dlatego cenię za nią cały zespół, a nie tylko Briana. W zespole są równi i wywyższanie wokalisty jest wielkim błędem, gdyż sam nie bedzie w stanie zrobić czegoś takiego jak w grupie. Utwory nagrane przez Briana bez chłopaków mają zupełnie inny charakter (choć nie oznacza to, że są gorsze).
Niektóre osoby po usłyszeniu kawałka "First day" nagranego z Timo Maasem stały sie pseudofanami Placebo. Nie wiem, może są w stanie pokochać cały zespół, ale na ogół do poznania ich twórczości kierowała ślepa fascynacja samym Brianem. Takie osoby słuchajac piosenek czy ogladając koncetry, teledyski etc. widzą i słyszą jedynie głównego wokaliste. Nie chce tu obrażać osób, które poznały Placebo dzieki powyższemu duetowi, więc nie generarizuję tego stwierdzenia, a jedynie wysuwam wnioski z zachowania ludzi z mojego otoczenia.

No to tyle moich wieczornych wywodów. lol.gif

Pozdrawiam wszystkich.

PS: To, że jestem początkującą uczestniczką tego forum nie znaczy, że jestem początkująca fanką Placebo .... wink.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Impuls :
troche szkoda że jest homo, no ale trudno cool.gif
ma niezly głos, teksty no i ten wygląd


Homo to jest Twist (hermetyczny żarcik), Brajan jest bi, lub - jak to się go tutaj określa - "bio"; różnica może niewielka, ale zawsze można próbować.
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




amalie :
Homo to jest Twist


wink.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Pora bym ija się wypowiedziała na temat pracy pozazespołowej Briana.
Znam "First Day" a także "Karbon Kid" i w sumie tylko te piosenki mi się podobają, bo ręsztę jak przesłuchałam to jakoś nie mogę sie wczuć w kilimat piosenek. Cieszę się, że Bri nie jest jedno-kierunkowym artystą zn., że nie robi piosenek wyłącznie w stylu rocka, ale także inne gatunki muzyczne tu się pojawiają. Jeśli artysta daje nam sie poznać na różnych choryzontach muzycznych to tym lepiej. Jest bardziej wartościowym artystą.
  
Re: <Antica> Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




powiem szczerze ze jesli chodzi o dzialanosc pozazespolowa Molko, to srednio do mnie ona trafia. Ale czesto sa to zabawy w elektronike ktore mnie nie za bardzo racuja. A np. piosenki Smile, No Other God etc. to tez raczej jak dla mnie takie wymuszone. Mysle ze gdybym nie zanlam go z Placebo to pewnie bym nawet nie zwrocila uwagi na nie. A fakt ze Placebo to ich troje to nie ma watpliwosci, ale z drugiej strony nie ma sie co dziwic ze niektorzy uwazaja ze Placebo to BM (co mnie zreszta wkurza), bo niezaprzeczalnie jest osoba zwracaja uwage, posiada charyzme i taki n ma byc.
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




coz, z jednej strony nikt sie nie przyzna ze dla niego placebo to tylko bm a z drugiej to widac czesto jak na dloni, chociazby w tytule tego forum 'Wszystko o rockowym zespole Briana Molko.'
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Właśnie, też pisałam o tym wcześniej... Kto jest taki mądry i nazwał forum w ten sposób? eusa_eh.gif

A projekty Bri faktycznie bywają dziwne, chciażby ten utworek z Indochine. Dość interesujący twór moim zdaniem.
  
Re: <Special K> Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




tak, nazwa forum mowi sama za siebie... A co do Molko i Indochine to juz cos jest? bo z tego co wiem to mial tylko tekst pisac
  
Re: <AshtrayGirl> Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




19 grudnia ma sięukazać album Indochine. Molko na 70% w tym utworze śpiewa, bo jak sam Nicolas Sirkis wspomniał: molko mi powiedział: wiesz dobrze, że chcę ten utwór z Tobą zaśpiewać ;]
  
Re: <durango_bm> Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




spiewa, spiewa na 100%. slyszalam te piosenke. jutro postaram sie ja wrzucic. Tylko jest raczej kiepskiej jakosci..i na poczatku jest tak jakby inna piosenka. W kazdym badz razie mozna posluchac i "dosluchac" sie Molko
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 15 Października 2005, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marlena
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5321
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Nie ujmuje ważności ani Steffowi, ani Stevovi. Dobrze wiem, jak brzmiało 'CH' z poprzednim perkusistą, który nieukrywajmy miał problemy z okiełznaniem perkusji (co było urocze na swój sposób). Jednak Placebo bez Briana nie miałoby tego dekadenckiego smaczku i aury skandalu, który tak ciągnie.

Fascynacje kończącą się na Brajanie można potępiać, lecz jeśli jest On bodźcem do poznawania innych, to należy ją chwalić.

Mnie Brajan pomógł zrozumieć i docenić siebie samą.
I za to będę im wierna na zawsze.
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 02:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
absta
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5206
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Cenię go przede wszystkim za genialny wokal, a poza tym, wiadomo, ma w sobie coś ciekawego, coś co nie pozwala przejść obojętnie obok jego osoby...
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"Coś ciekawego" to całkiem odpowiednie określenie wink.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Piątek, 28 Października 2005, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




absta :
ma w sobie coś ciekawego, coś co nie pozwala przejść obojętnie obok jego osoby...


Ja myślę że to kwestia odpowiedniego makijażu. tongue.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




z tym makijażem to się zgodzę... faceci z oczami wymalowanymi na czarno są urzekający... tongue.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marla
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5372
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




nie wszyscy. niektorzy wygladaja jak zywe zwloki
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




w sumie tak... ale Brianowi pasuje wink.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam sie jemu pomalowane oczka pasuja i to bardzo smile.gif
  
Brian Molko - znany i nieznany
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010