Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> osobisty rekord dzialania systemu :) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Sobota, 21 Czerwca 2003, 03:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




tez macie problemy. dla mnie jedyna trudnoscia jest, ze place za prad "pay as you go". jak zapomnie przelaczyc licznik na tryb awaryjny, to i komputer sie moze wylaczyc. nie czesciej niz raz w miesiacu. komputery to sie psuja, jak sie je wlacza i wylacza (tak mi powiedzial ktos kiedys na lekcji "informatyki" w liceum) tongue.gif
  
PostWysłano: Sobota, 21 Czerwca 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dlatego uspa trza miec ;)
  
PostWysłano: Sobota, 21 Czerwca 2003, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




poki co dysku nie wyzarlo, choc w windowsowym laptopie raz mi sie zdarzylo dysk uszkodzic i 700MB wcielo confused.gif chyba wlasnie z powodu skoku napiecia... nie wiem.
  
PostWysłano: Niedziela, 22 Czerwca 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hoo 700MB to chyba juz z dysku nic nie zostalo co ?
  
PostWysłano: Niedziela, 22 Czerwca 2003, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




nie jest tak zle. wiecej niz 3,2 GB zostalo..
zapomnialem dodac, ze jak chcialem sformatowac, to walkowalo sie cala noc i pol dnia lol.gif kupilem nowy dysk, a tego wrzucilem w pudelko usb.
  
Re: osobisty rekord dzialania systemu :)
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




kolejny moj rekord, ale tym nie na Windows 98, ale na Windows Server 2003 :>
wlasnie minelo 10 dni! odkad zostal uruchomiony system :>
w tym czasie sciagnelo sie 12GB, ale to jeszcze nie koniec ;>

Update: laczny czas dzialania systemu, to prawie 11.5 dnia, musialem zrobic restart, zeby cos przestawic, tak wiec mogl on jeszcze podzialac troche dluzej ;)


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Sobota, 27 Września 2003, 11:44, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <EDDY> osobisty rekord dzialania systemu :)
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




33 albo 34dni. Potem wyłączyli prad :(
  
Re: <EDDY> osobisty rekord dzialania systemu :)
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




mam 98. już chyba od roku, czasami sie zacina, ale da sie żyć. biggrin.gif
  
osobisty rekord dzialania systemu :)
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010