Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> No dobrze
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
No dobrze
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2005, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czarnooka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5366
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Przyznaję,że trochę się wygłupiłam z tym adresem [wstyd] .Ale można zapytać,nie? [usmiech] Mam pytanko.Czy jest taka możliwość,że jeśli Placebo zawita w Polsce z okazji promocji nowej płyty,moglibyśmy się jakoś umówić i razem pojechać na koncert?Gdziekolwiek będzie?
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Piątek, 04 Listopada 2005, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Ciekawa propozycja... crazy.gif
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Piątek, 04 Listopada 2005, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Propozycja owszem intrygująca, ale nie należy zapominać, że internet pełen jest groźnych pedofili i zboczeńców w przepoconych podkoszulkach. A tak na poważnie chyba by nie wypaliło, chociaż... zorganizują jakiś koncert w Polsce, to zobaczymy.
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Pomysł ciekawy... No ale właśnie... czy to wypali...?
Ja, w każdym bądź razie, jak przyjadą, to rzucam wszystko i pędzę na koncert (szczególnie, że na ostatnim nie mogłam być eusa_wall.gif )
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Ja miałam ten koncert dwa przystanki od domu i też nie byłam.
Pech, pech, pech.
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




o jaa... sad.gif ja bym się poderżneła! eusa_wall.gif
Ale mieszkam troche dalej no i jakoś musiałam przeżyć.... W przyszłym roku, jeśli przyjadą, to po prostu nie odpuszczę! Choćby się paliło i waliło - i tak pojadę na ten koncert! biggrin.gif
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Mi nie jest wskazane chodzić na koncerty:(.
Powodem są częste krwotoki z nosa:(. Pozatym na takim koncercie jak na każdym innym są ludzie gotowi Cię zdeptać:(.
Ehh ach ten los.
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Bierze się dobre buty (akurat w tym jednym przypadku glany są niezawodne) i wybiera dobrą miejscówkę, to nie depczą cool.gif
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nika22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4302
Posty: 81


[ Osobista Galeria ]




A ja bardzo chętnie zabiorę się z Wami na koncercik Placebo smile.gif bo niestety na ten poprzedni nie miałam z kim jechać sad.gif sad.gif sad.gif i bardzo żaluję że mnie ominął.

Liczę że nas odwiedzą niedługo i że z 3miasta ktoś się bedzie wybierał smile.gif
  
Re: <Nika22> No dobrze
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




ja tez miałam jechać na Torwar, ale w ostatniej chwili sie okazało że nie moge ;/ hmmm wspólny wyjazd-bedzie ciężko-ale spotkanie na mijescu jak najbardziej!
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




No to teraz czekamy na koncert, mam nadzieje ze bedzie mi dane byc na nim. biggrin.gif
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




jeszcze co do wspólnego wyjazdu, to też myślę, że bardziej możliwe jest spotkanie na miejscu. Akurat z mojego miasta raczej nikt nie będzie jechał na ten koncert (bo ja juz zakładam, że chłopaki nie zapomną o Polsce smile.gif ). Może wyciągnę siostrę, ale w grupie zawsze raźniej. wink.gif
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Wtorek, 08 Listopada 2005, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marla
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5372
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




a ja pojade sobie sama cool.gif
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




taaak, internet to narzedzie szatana, pod kazdym nickiem moze sie kryc czterdziestoletni Rysiu z Klanu....


Grusia, jedziemy jak cos? wink.gif
  
Re: No dobrze
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




evay :
Grusia, jedziemy jak cos? wink.gif

No pewka smile.gif
  
No dobrze
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010