Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Polskie szkolnictwo...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Pewnie większeść forumowiczów pokończyło już szkoły ale ... doszedłem do wniosku że polskie szkolnictwo to totalne dno zly.gif ... i nic pani minister nie robi żeby to zmienić ...
coż z teog że powstają jakieś pracownie komputerowe w szkołach...
(wiecie czego onie mnie na informatyce uczą... lol.gif jak założyć folder na dyskietce i otworzyć plik... lol.gif lol.gif lol.gif )

wracając do szkolnictwa... co się wogóle dzieje... eusa_sick.gif skoro już uczniowie wykrywają miny w szkołach to co dopiero musi być punktu widzenia osób znających się na rzeczy OMG ... jak nauczyciel jest w porządku to jeszcze idzie wytrzymać ale....
dam taki jeden mały przykład...
mnie uczy polskiego jakaś Pani ... no nie eusa_wall.gif słuchajcie... polskiego uczy kobieta która źle się wysławia... nomalnie jakaś DYS ona jest...

Ale nauczyciele to oddzielna sprawa... nie warto podskakiwać bo to jest jedna rodzina... i z nimi się nie wygra...

no ale trudno... nie wyobrażam sobie jak wygląda poprawna edukacja
ROC
  
Re: Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ja tez siebie nie widze z powrotem w szkole. to co sie teraz dzieje przekracza ludzkie wyobrazenie. kiedy chodzilam do szkoly bylo nie do pomyslenia zwracac sie do nauczyciela "ty h...". doslownie. i ze oni na to pozwalaja. eusa_wall.gif boja sie, ze kilku uczniow po szkole po prostu im dolozy. eusa_eh.gif zamiast popuszczac i przymykacoczy na takie zachowanie powinni takiej osobie zalatwic poprawke nawet x razy przynajmniej dlatego, zeby wiedziala ze starszym nalezy sie szacunek...
  
Re: <Ramzes> Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heheh... przecież w Toruniu było niedawno głośno... nieważne o czym.

Ale tak gardzą o narkotyki ... palenie papierosów w szkole a tu dziś na przerwie chłopaczek z kaczuchy nakieś ziele palił... lol.gif
  
Re: Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
polskie szkolnictwo to totalne dno zly.gif ... i nic pani minister nie robi żeby to zmienić ...
coż z teog że powstają jakieś pracownie komputerowe w szkołach...
(wiecie czego onie mnie na informatyce uczą... lol.gif jak założyć folder na dyskietce i otworzyć plik... lol.gif lol.gif lol.gif )
ROC


Pociesz się, że mój nauczyciel informatyki był fizykiem, o informatyce nie miał pojęcia, a komputer jeno na tablicy kredą rysował.
  
Re: <Berger> Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Zapomniales tylko dodac ze to 20 lat temu bylo lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <ulan> Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To sobie Krzysiek może obliczyć sam. Nie rób spamu.
  
Re: <Berger> Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




I to powiedzial najwiekszy spamer tego forum eusa_clap.gif
Rece opadaja ze swistem
JOPA eusa_wall.gif
  
Re: <ulan> Polskie szkolnictwo...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie uważam się za spamera. Zastanawiam się natomiast, czy autor cytatu o rękach, to jakiś Twój autorytet? A teraz kończę ten OT.
  
Polskie szkolnictwo...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010