Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Seks Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Seks
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jolaa222
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3899
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[..]



Niemądrze mieć dziecko z kimś, kogo nie kochasz.
<------ zgadzam sie, ale czyż nie jest piękniej gdy rodzice są małżeństwem, albo bynajmniej są ze sobą razem
  
Re: <jolaa222> Seks
PostWysłano: Czwartek, 02 Czerwca 2005, 08:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jeśli się kochają, to raczej są ze sobą razem, a ewentualne sformalizowanie związku to wyłącznie ich sprawa.
  
Re: <Berger> Seks
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




no i zgadzam sie z Szanownym Kolegą Dyskutantem... ja mam dwójkę dzieci.. związku nie formalizuję.. i jest mi z tym dobrze cool.gif
  
Re: <bzzz> Seks
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




a dzieciom też?
  
Re: <WILL> Seks
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




chyba tez.. skoro jeszcze ode mnie nie zwiały... formalizacja nie pomaga w szczęsciu...
  
Re: Seks
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asklepios
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3974
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Nie znam dużo ludzi których łaczy prawdziwa miłość Raczej jak już są ze sobą to właśnie ze względu na to że mają kogoś przy sobie i w każdej chwili mogą liczyć na wspólny seks Jak przestaje wychodzić w łóżku związek się kończy i w sio ryba Wiem że bywają związki gdzie miłość jest płomienna i nic nie potrafi jej ugasić nawet brak seksu ale to są wyjątki które potwierdzają regułę cool.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Asklepios :
Wiem że bywają związki gdzie miłość jest płomienna i nic nie potrafi jej ugasić nawet brak seksu


Jak to było? „To, co niemożliwe - to prawdziwe”?
  
Re: Seks
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




bo to chyba nie o to chodzi żeby szukać szczęścia za pomocą drugiej osoby ale odszukać je w sobie
  
Re: Seks
PostWysłano: Wtorek, 14 Czerwca 2005, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
... ja mam dwójkę dzieci..


Trójkę chyba? A szczurzyca? cool.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2005, 09:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ktoś powiedział, że kochanie się jest teraz nieomal tak trudne, jak pilotowanie helikoptera. Tymczasem pilotowanie helikoptera jest nieco łatwiejsze, bo drążki sterownicze nie wiotczeją nagle w najmniej spodziewanym momencie.
Graham Masterton
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




A w zyciu to tak najczesciej bywa, ze pieknie gloszone poglady i madrosci odbiegaja dalece od czynow.
Ma zatem dyskusja na ten temat- seks i milosci- tak naprawde sens?
Napiszcie raczej jak to w zyciu naprawde wyglada... Praktyka bowiem, praktyka jest najwazniejasza.


Seks- bardzo wazny, chodz nie najwazniejszy, ale... jednak bardzo wazny. Mozna go miec, nawet nie szczegolnie szukajac, jesli sie nie jest za wybrednym.
Milosc- tez wazna, jesli nie wzniejsza, ale jej juz sie tak latwo nie spotka, jesli w ogole.
Metoda dedukcji pozwala stwierdzic- to co latwiej zdobyc i czym mozemy sami stereowac, nie jest tak drogocenne, jak to, na co nie mamy wplywu (znajdziemy milosc czy tez nie?).

Czy jest tak naprawde???
Odpowiedzialabym raczej, ze to zalezy od wieku.

Jako nastolatka- marzenia o wielkiej milosci.
Licealistka- marzenia o wielkiej milosci..... fizycznej
Po 20- przede wszastkim seks, no i milosc od czasu do czasu
Blizej trzydziestki- definitywnie seks

Hipotezy:
po trzydziestce- desperacka potrzeba milosci, no i seks od czasu do czasu, ale milosc przede wszystkim
po czterdziesce- potrzeba cielesnej milosci dosiega granic szczytu
pozniej to juz sie chyba patrzy w innych kategoriach i zyje sie raczej zyciem seksulanym wlasnych dzieci...
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Po 20- przede wszastkim seks, no i milosc od czasu do czasu. Blizej trzydziestki- definitywnie seks...


A nie najlepiej dwa w jednym? wink.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
albo bynajmniej są ze sobą razem


Dzieci, błagam Was na Bogów, nauczcie się pisać poprawnie po polsku zanim przyjdzie Wam do głowy głos zabierać tutaj confused.gif

Wybaczcie, że nie bardzo w temacie, ale musiałam się przyczepić.
  
Re: Seks
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Coś jak spadanie bynajmniej na dół? wink.gif
  
Re: <grusia> Seks
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




raczej chodzi o cofanie do tyłu :P
  
Re: Seks
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




[quote="amalie"]
Cytat:
Wybaczcie, że nie bardzo w temacie, ale musiałam się przyczepić.


Rzeczywiscie, nie bardzo w temacie i nie badzmy na Boga az tak bardzo drobiazgowi... wink.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 01:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
nie badzmy na Boga az tak bardzo drobiazgowi... wink.gif


To nie drobiazgowość, to poważne filologiczne zboczenie (patrz opis).
Państwo wybaczą, już EOT, już milknę.

crazy.gif
  
Re: <amalie> Seks
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




amalie :
Państwo wybaczą, już EOT, już milknę.


Ów, ólrzyło mi. redface.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kirkus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6049
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




seks jest przyjemny ale...mnie to rybka mam dziewczyne ale sie nie kochamy mimo że bardzo bym chciał ona pewnie tez ale jakos niechce i chyba za to mam taki negatywny stosunek do seksu;)
  
Re: <Kirkus> Seks
PostWysłano: Środa, 22 Lutego 2006, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




omg ale zakreciles
przeczytaj swojego posta
  
Seks
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010