Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online -> Knight Online Ranking
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Knight Online Ranking
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zupelnie nieoficjalne zestawienie najlepszych postaci lub
majacych sprzet +8

moze sie tam znajdziesz ...
click
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




a moglem ja to wpisac :D
bo ja w rankingu jako tako sie znajduje , jak ktos chce poszukac to nick Yennefer na X :)

a tych [rox, jager itd] nie ma :P
  
Re: <FuKs> Knight Online Ranking
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a jak mamy byc jak nie gramy ?
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Cryhu
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4295
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja tam jestem za cienki na jakiekolwiek rankingi :(
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Sobota, 30 Lipca 2005, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marektca
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4573
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




a ja sie pochwale ze kiedys bylem oficjalnie najlepszym graczem według NP przez 1,5 miesiaca po tym jak sprzedalem to konto mialem okolo 400k np jak sie nie myle
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Sobota, 30 Lipca 2005, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




serv , nick ?
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marektca
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4573
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




ARES KARUS Zabijaka clan- Soul tribe :)
ty jestes yeniffer? na X na myko?
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




skad ty wiesz takie rzeczy ?


lol przeczytal na górze strony :)
j@ger
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misiek31
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5390
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Cze ja tez gram w KO gram magiem z KARUSA na sevie ares 1 Jak bedzie ktos dzis w nocy gral to niech zagada na priv.Nick mam MISKINS31, a z toba zabijaka kiedys mialem party chyba bo juz widzialem tego nicka.W jakich klanach jestescie?? Ja jestem w Raiders_PL.
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misiek31
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5390
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




aha i jak ktos hacka do ko to niech sie zglosi do [ciach] on ma pelno hackow niestety nie za darmo ale tanio hacki miedzyinnymi no. Grasz magiem i masz 30 lv i masz 3 supernovy,samopodnoszenie rzeczy z paczek. On ma Ponad 20 programow do KO(KE)

ehh
kolejny n00b
czy to ja juz jestem za stary ?
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




zagladam tu juz jakis czas i nie ma postow nowych.
a teraz - prosze jaki rodzynek eusa_wall.gif

btw [napisze to tutaj] - ktos mi poleci jakas fajna gre ?
  
Re: <FuKs> Knight Online Ranking
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




gram w pracy w ogame i galaxywars
a w domciu w wOw a

ogolnie jets nudno :D
ostatnio z roxem z godzine ryby lowilismy ...
i to po oplaceniu abonamentu ...

przyjdz zobacz moze zostaniesz
aha grazyna sie do nas powoli wybiera
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Niedziela, 06 Listopada 2005, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Powiadasz, ze cos fajnego, dobrego do zabicia czasu i podobnego a rownoczesnie lepszego od KO?? Ja po usKO i po porazce myKO (lagi jak diabli) zaczalem grac w Lineage2. Gram na dosc dobrym serwerze, nie zauwazylem zadnych lagow, swiezo po wipe up'ie.
Stronka serwera http://www.l2-paradise.com/. Jest to serwer C3, a na stronce jest link do zrodla gry i patcha.
Narazie powiem tylko tyle. Jest lepsza od KO i warta jest zobaczenia (instalka moze przerazic 1,8GB).

PS. Ogame oczywiscie tez gram :D
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




Hmm cougar... smiesznie bo... sciagnalem l2.. mialem grac na tym serverze co mowisz..ale przez przypadek wlaczylem patchowanie oryginalne, a ze nie mialem instalacji juz to musialbym sciagac te 1,9 gb od nowa.. wiec odpuscilem. i odstraszylo mnie troche to ze w kazdej chwili server moze przestac dzialac.. wiec przyszlosc niepewna.

szukam fajnej gry w ktora bym mogl grac 1-2 h dziennie bez jakiegos specjalnego "musu" [tzn ze nie moge wylaczyc kiedy chce]
w gw .. raczej najlepsza polska gildia wiąże sie z graniem kilka h dziennie bez mozliwosci przerwy - a to dla mnie przesada , zwlaszcza w klasie maturalnej wiec chwilowo powiedzialem stop.

w wow ... hmm ... wszystko byloby fajnie, mialem robote kilka weekendow [co prawda to stanie na promocjach, ale wysokie stawki za h mnie przeknowaly] - mialem kase , ale tez zrezygnowalem bo... klasa maturalna i zakuwam do egzaminow [ no coz.. ma sie marzenia o UJ to trzeba :P] .. tak wiec z braku kasy chyba WoW odpada [ ale sprobowac moge jezeli jest taka mozliwosc za darmo :D]..

wiem ze to sporyy off top .. ale coz ..mam znajomego moderatora cool.gif
  
Re: Knight Online Ranking
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 02:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




FuKs :
..ale przez przypadek wlaczylem patchowanie oryginalne..

A kiedy to sciagales?? Bo teraz to wyglada tak. Sciagasz ich wersje, i najpierw patchujesz z oryginalnego serwera (i dobrze robiles ale to trwalo u mnie chyba z 1,5 godziny) a potem dopiero robisz patcha tego serwa osobnym pliczkiem (tez to troche trwa). Wszystko zreszta jest opisane, co i jak zrobic na ich stronce.
Jesli tobie chodzi o granie 1-2h dziennie, to moze cos ala CS :>
Musze sie jednak przyznac. Tak samo jak w KO tak i tutaj na poczatku mam sporo zapalu i werwy, aby podbic level jak najszybciej, potem znajac zycie to sie ograniczy do gora 2-3h grania tak jak bylo to w KO (nie licze oczywiscie czasu spedzonego na merchancie) i bede miec swoja gierke na chwilke oderwania.
Jak widzisz, jak sie chce to z kazdej gierki mozna zrobic taka na 1-2h :D Ja sie nie przywiazywalem w KO do bicia levela. Jak bylo z kim grac, albo cos sie dzialo to czemu nie, mozna bylo 2h na inwazji siedziec :)
  
Knight Online Ranking
Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010