Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> slownik ortograficzny? ;>
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jak jechalem wczoraj pociagiem do domu, to wpadl mi do glowy taki oto pomysl zwiazany z forum (ale zboczenie ;-))
otoz, moznaby wykorzystac funkcje automatycznej cenzury w bardziej 'humanitarny' sposob lol.gif, a mianowicie w poprawianiu razacych bledow ortograficznych, co o tym myslicie?
(Tirinti pewnie skacze z radosci ;-P)
  
Re: <EDDY> slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zdecydowanie obiema ręcami za :)

tylko co będzie jak ktos bedzie chciał napisac jak powyższe ? moze nawias czy cudzysłów ?
  
Re: <J@ger> slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a moze slownik wyrazow bliskoznacznych? to by mnie sie przydalo, bo pierwsze slowa czasem mi na mysl przychodza angielskie.. smile.gif
  
Re: slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




EDDY :

(Tirinti pewnie skacze z radosci ;-P)

miało nie być o Tirintim i ortografii tongue.gif

Swoją drogą bardzo dobry pomysł. Sam staram się robić jak najmniej błędów (raczej wychodzi) ale czasem zdarza mi się pierdzielnąć taki błąd, że aż oczy bolą jak się czyta wink.gif
  
Re: <EDDY> slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 09:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Uważam, że jest to zbędna pierdoła. W ten sposób można się tylko uwstecznić, każdy powinien dbać o to, jak pisze. Nie widzę najmniejszego powodu, żeby leniom, którym nie chce się zajrzeć do słownika życie ułatwić. W kwestii dysleksji - jeżeli wiadomo, że ktoś jest dyslektykiem, to błędy można mu wybaczyć. Ponieważ jest możliwość edycji swoich postów, więc nawet poźno zauważone błędy można poprawić. Tak więc ja jestem przeciw temu pomysłowi.
  
Re: <EDDY> slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




może być ale jakieś jasne reguły gry trza ustalić ... bo za dużo tej cenzury i poprawiania zaczyna się robić shock.gif
  
Re: slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




myslalem o poprawianiu karygodnych bledow, ktore az raza w oczy, a sie dosc czesto pojawiaja ;)
np.
- żadko
- drógi
- alkochol
itd.
jak macie propozycje nowego slowa, to piszcie

PS. moze przeniesc watek na forum Serwis?
  
Re: <EDDY> slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jakos nie zauwazylem zeby slowo alkohol bylo tak czesto uzywane.. ;p

a slownik moze byc oki, jesli rozumiem jak on bedzie dzialal, czyli bedzie poprawial blednie napisane slowa, ale da sie to jakos rozwiazac ? trzeba wpisywac kazda kombinacje jaka moze byc ?
  
Re: slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




pierwsze 3 slowa (wymienione wczesniej) zostaly dodane do slownika, dawajcie propozycje, jak jeszcze umiescic w nim :>
  
Re: <EDDY> slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Najlepiej każde z ,,ż", ,,rz", ,,u", ,,ó", ,,h" i ,,ch" lol.gif
  
Re: <Obserwabla> slownik ortograficzny? ;>
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Uważam, że jest to zbędna pierdoła.


ja też tak uważam.

Cytat:
Nie widzę najmniejszego powodu, żeby leniom, którym nie chce się zajrzeć do słownika życie ułatwić


dokładnie.przez częste zaglądanie do słownika można dane słówko w końcu zapamiętać,a tak ktoś kto ma z tym problem bedzie szedł na łatwizne.Generalnie jstem za tym,aby zycie sobie ułatwiać, a nie utrudniać,ale w tym przypadku jestem za utrudnieniem.

pozdrawiam serdecznie
  
slownik ortograficzny? ;>
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010