Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Problemy z włączeniem komputera!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problemy z włączeniem komputera!
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich i chciałabym prosić o radę, bo już nie wiem co robić.
eusa_wall.gif

Jest taki problem, że od dłuższego czasu nie mogę włączyć komputera. Wlączają się jedynie wentylatory. Muszę go wtedy resetować, aż raczy uruchomić się bios. Wtedy pokazuje mi się na ekranie, że system nie został poprawnie uruchominiony i mam wybrać, w jaki sposób ten system uruchomić. Zawsze zaznaczam "Uruchom system Win normalnie". Ale po tym przeważnie NIC więcej się nie robi i znowu muszę resetować... i tak w kółko,aż załapie i wreszcie włączy się Windows.
Gdyby jeszcze było mało, to do tego komputer zawiesza mi sie! Głównie w trakcie pracy z Winampem, odtwarzaniem filmów czy teledysków w różnych formatach, bądź też na bramce sms na stronie Ery. Ale zdarza się, że wiesza się kilka razy z rzędu po ok 5 min od włączenia.
Od kilku miesięcy mam Win XP Home, internet i nowy sprzęt (m.in. kartę dźwiękową, głośniki, mysz, dysk) ale nie ma żadnych komfliktów. Nie pomogła reinstalacja systemu i wyczyszczenie z kurzu. Wcześniej jednak aż takich problemów nie miałam!
Nie powinnam mieć wirusów, bo używam dobrego programu. Ostatnio złapałam parę trojanów, ale zostały usunięte.

Mam nadzieje, że w miarę dokładnie przedstawiłam problem. Proszę, pomóżcie!

pozdrawiam eusa_wall.gif
  
Re: Problemy z włączeniem komputera!
PostWysłano: Wtorek, 08 Listopada 2005, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kobussis
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1652
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




wina moze lezec po stronie sprzetowej sprawdz RAM lub ewentualnie BIOS moze byc zle ustawiony :)
  
Re: Problemy z włączeniem komputera!
PostWysłano: Wtorek, 08 Listopada 2005, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




No właśnie RAM dokupywałam (teraz mam 128 + 512).

Nie wiem... sprawdzę,
dzięki :)
  
Problemy z włączeniem komputera!
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010