Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Nieprawidłowy odczyt w stacji dysków
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nieprawidłowy odczyt w stacji dysków
PostWysłano: Piątek, 04 Listopada 2005, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
awarczi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5403
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Chodzi mi o to,że w zakładce Mój komputer kiedy włoże płytkę do stacji dyskow odczytuje mi ze jest płyta np."Muzyka" ale kiedy ją wyjmę ze stacji dyskow CD-RW lub DVD-RW i włoze inną lub wcale, nadal jest napisane że znajduje się tam płyta"Muzyka".Dopiero po ponownym uruchomieniu kompa jest z powrotem dobrze.Czyta poprawnie zawsze tylko pierwszą płytę włożoną do nośnika.Dodaje ze nośniki działają poprawnie tylko poprostu robi w konia ze znajduje sie inna płyta,zawsze ta ktora jest włożona pierwsza po uruchomieniu kompa. Czy ktoś wie dlaczego się tak dzieje. confused.gif
  
Re: Nieprawidłowy odczyt w stacji dysków
PostWysłano: Wtorek, 08 Listopada 2005, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kobussis
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1652
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Powiem tak ten typ tak ma... tak juz jest windowsem, ze nie odswieza informacji o etykieicie wkladanego nosnika do czytnika cd-rom czy dvd-rom... ale mimo tej samej etykiety pokazuje prawidlowa zawartosc ;)
  
Re: <Kobussis> Nieprawidłowy odczyt w stacji dysków
PostWysłano: Wtorek, 08 Listopada 2005, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przeciez wystarczy wybrac odswiez i wtedy widzi label plyty
  
Re: Nieprawidłowy odczyt w stacji dysków
PostWysłano: Wtorek, 08 Listopada 2005, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kobussis
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1652
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




byc moze.. nigdy mi to do zycia nie bylo potrzebne ;)....
  
Nieprawidłowy odczyt w stacji dysków
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010