Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miło¶ć -> ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: ¦roda, 09 Listopada 2005, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wnikliwyyy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5421
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




No czesc...nie bede owijal w bawełne shock.gif ...jestem ze swoja dziewczyna juz od 10 miesiecy...na poczatku powiedziala mi ,ze jest dziewica wiec poczekalem te 2 miesiace...nasz 1 raz byl taki na spokojnie i bardzo krotki bo powiedziala,ze ma gruba blonke wiec nie chcialem no wiecie byc brutalny...z czasem bylo zoraz lepiej a teraz jest w ogole zajebiscie...ale nie o to chodzi smile.gif moj problem: czy ona napewno byla dziewica???mam watpliwosci,czy dotad moglem jej nie rozdziewiczyc??moze oklamala mnie ,ze jest dziewica?? crazy.gif ...poradzcie
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: ¦roda, 09 Listopada 2005, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Powiem Ci tak - w dziale komputerowym je¶li kto¶ ma problem i potrzebuje pomocy, to zazwyczaj jest proszony o dokładne opisanie swojego sprzętu.

Może i tutaj by trzeba per analogia... lol.gif
  
Re: <NAZIR> ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: ¦roda, 09 Listopada 2005, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obawiam się Nazir, że sam opis to kiszka.
Tutaj bez zdjęcia detali ani rusz.

No ale zawsze jeszcze może napisać do Kasi.
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wnikliwyyy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5421
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




hehe...jesli chodzi o wymiary moje czlonka to sa ponad norme...czekam na odpowiedz jakiejs dziewczyny ,ktora byc moze ma o tym pojecie...jesli chcecie szczegolow to pytajcie odpowiem...pozdro drunken_smilie.gif
  
Re: <wnikliwyyy> ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 07:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A Ty tu kurwa rady szukasz czy się reklamujesz ??
  
Re: <Wujek Zed> ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 08:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




podpucha wujku
olej goscia
  
Re: <Wujek Zed> ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




No to zamknijcie ten watek i bedzie po problemie i po ...zbednych reklamach... wink.gif

Wujciu nie denerwuj sie- dobrego towaru przeca nie trzeba reklamowac... lol.gif
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wnikliwyyy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5421
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




A co wy jakies cioty jestescie??w dupie mam reklame...przed kim mam sie reklamowac??ehhh
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wnikliwyyy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5421
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




a wlasnie Wujku Zed...nie wiem w czym masz problem...chyba w tym ,ze sam jestes malych rozmiarow...bo tu trzeba chlopa a nie pajaca... eusa_naughty.gif
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wnikliwyyy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5421
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Juz miaem nic nie pisac...ale musze cos jeszcze dodac...takie jest wlasnie wasze forum...1 raz zalozylem tutaj temat,1 raz w ogole kozystam z forum...zamiast pomocy dostalem jakies oskarzenia i nie wiadomo co...Ludzie !!!! confused.gif confused.gif confused.gif confused.gif
  
Re: <wnikliwyyy> ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tak misiu jestem ciota skoro ty uwazasz sie za supermana

mysle ze zawedrowales na heha przypadkiem i o raz za duzo
tak wiec bywaj
idz opowiadac bajeczki w piaskownicy
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Pi±tek, 11 Listopada 2005, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wnikliwyyy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5421
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




wiesz co Dżagerrr...smiesza mnie tacy ludzie jak Ty...myslisz,ze wszystkie rozumy pozjadales a dla mnie jestes kolesiem ktory chodzi od tematu do tematu i czyta posty...watpie czy komukolwiek mogles kiedys cos poradzic ,chyba tylko jak zainstalowac windowsa i jak zrobic tabelke w wordzie... doubt.gif
  
Re: <wnikliwyyy> ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: Pi±tek, 11 Listopada 2005, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




powtarzam ci o raz za duzo ...

ciesze sie ze komus moglem pomoc
i staram sie to robic
jak jest sens
i mysle ze to byly raczej dziesiatki ludzikow niz jednostki
uwzgledniajc moja prace :P

ale nie lubie troli
szczegolnie takich ktorzy nie potrafia przepisac poprawnie nicka
wiec plyn serdenko
moze gdzie indziej przyjma cie zyczliwiej tu nie sadze...
eot
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: ¦roda, 30 Listopada 2005, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




wnikliwyyy, masz problemy... doubt.gif doubt.gif
  
Re: ...czy ona jednak byla dziewic±±±??
PostWysłano: ¦roda, 30 Listopada 2005, 01:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




wnikliwyyy :
No czesc...nie bede owijal w bawełne shock.gif ...jestem ze swoja dziewczyna juz od 10 miesiecy...na poczatku powiedziala mi ,ze jest dziewica wiec poczekalem te 2 miesiace...nasz 1 raz byl taki na spokojnie i bardzo krotki bo powiedziala,ze ma gruba blonke wiec nie chcialem no wiecie byc brutalny...z czasem bylo zoraz lepiej a teraz jest w ogole zajebiscie...ale nie o to chodzi smile.gif moj problem: czy ona napewno byla dziewica???mam watpliwosci,czy dotad moglem jej nie rozdziewiczyc??moze oklamala mnie ,ze jest dziewica?? crazy.gif ...poradzcie


LOL ale kole¶ masz problemy lol.gif lol.gif lol.gif
  
...czy ona jednak byla dziewic±±±??
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miło¶ć

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w cało¶ci lub czę¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010