Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo? Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Hmmm... muszę Ci trochę racji przyznać, bo rzeczywiście dużo tego było... Ale ja nie narzekam na to i nie uważam tym bardziej, że to z braku (czy też zaniku) umiejętności artystycznych! wink.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Przecież nikt Ci nie każe kupować special edition:).
Można te piosenki ściągnąć z neta i nawet czasem lepszą jakość mają:).
It's up to you:)
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Prawdziwy fan tego nie robi cool.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Prawdziwy fan tego nie robi.... eusa_wall.gif redface.gif confused.gif shock.gif

A ja mam po połowie oryginały, a po połowie.... redface.gif redface.gif redface.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




To taki dżołk był, słoneczko.
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2005, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




A ja już zdążyłam się tak chamsko poczuć.... lol.gif wink.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Wtorek, 08 Listopada 2005, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Ja też mam oryginalne płyty Placebo, ale nie wszystkie inne covery mogłam dostać w sklepie, więc nie miałam wyjścia jak poprostu ściągnąć z neta i tyle:)
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Środa, 09 Listopada 2005, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Bozia ich kiedyś pokara za tą komerchę. cieszy mnie za to, że nastepna płyta bedzie w stylu pierweszej i utworu The Bitter End z ostatniej. serdeczne Bóg zapłać-ale dopiero po przesłuchaniu.
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Środa, 09 Listopada 2005, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




bmm tez miala byc w stylu pierwszej plyty
  
Re: <to ja> Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




bmm akurat mi się podobała. szczerze mówiąc to nie wiedziałam. wiesz-tak ta moją nadzieję przygaszono że ah....:P zobaczymy co zpłodzili.
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5430
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Wiecie tak was czytam i zastanawiam sie co z was sa za fani skoro uwazacie placki maja gdzies swoich fanow. Jesli ich naprawde lubicie to nawet nie wolno wam tak myslec, powinni byc dla was jak bogowie bo takto co z was sa za fani nie chodzi tu abyscie wiedzieli o chlopakch wszystko na przyklad jakie pala opapierosy i jakiej sa orientacji seksualnej to wszystko jest naprawde nie wazne Powinnismy my jako wierni fani dbac o honor zespolu (niepozwolic go oczernia)a wy ze tak powiem twierdzicie ze chlopaki olewaja swoich fanow nie no ja wymiekam Zeby tak fani mowili Uwazajcie bo jeszcze to przczytaja i se pomysla niewiadomo co po prostu sie im przykro zrobi

Wiem przesadzilam z tym ''przeczytaja to'' ale naprawde taka postawa jak wasza jest niezdrowa

Z calego serca przepraszam jesli urazilam kogos confused.gif to na pewno nie bylo celowe
POZDRAWIAM
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




niezdrowy to jest twoj poglad, ze nalezy swoich idoli traktowac jak bogow. poza tym powaznie, na co im bezkrytyczni fani?
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Anula :
Wiecie tak was czytam i zastanawiam sie co z was sa za fani skoro uwazacie placki maja gdzies swoich fanow. Jesli ich naprawde lubicie to nawet nie wolno wam tak myslec, powinni byc dla was jak bogowie bo takto co z was sa za fani nie chodzi tu abyscie wiedzieli o chlopakch wszystko na przyklad jakie pala opapierosy i jakiej sa orientacji seksualnej to wszystko jest naprawde nie wazne Powinnismy my jako wierni fani dbac o honor zespolu (niepozwolic go oczernia)a wy ze tak powiem twierdzicie ze chlopaki olewaja swoich fanow nie no ja wymiekam Zeby tak fani mowili Uwazajcie bo jeszcze to przczytaja i se pomysla niewiadomo co po prostu sie im przykro zrobi

Wiem przesadzilam z tym ''przeczytaja to'' ale naprawde taka postawa jak wasza jest niezdrowa

Z calego serca przepraszam jesli urazilam kogos confused.gif to na pewno nie bylo celowe
POZDRAWIAM


Droga Anulo! To nie tak!
Ja osobiście KOCHAM Placebo i jest to dla mnie najlepszy zespół pod słońcem! Nie uważam, żeby kompletnie olewali fanów, czy co. Staram się ich zrozumieć. Fani nie powinni być zaślepieni lecz w miare potrzeby muszą umieć spojrzeć na swój ukochany zespół trochę krytycznie.
Dzięki temu muzycy mogą się rozwijać.
A po kilku latach mają prawo zmęczyć się sławą i rozdawaniem autografów. Niczym złym nie jest również to, że chcą zarobić.
Z traktowania muzyków jak Bogów trzeba wyrosnąć... wink.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5430
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




To z tymi bogami to byla METAFORA!!!!!!!!!!!!!!
lol.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




hmm czyli piszac ze fani powinni placebo traktowac jak bogow nie mialas na mysli ze fani powinni traktowac placebo jak bogow? jedna z nas jest chyba nierozgarnieta :]
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Raczej przenosnia. Albo ew. porównanie.
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marla
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5372
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




obiecuje ze jak bede miala wiecej dochodow to postawie im pomnik i codziennie rano będe swieze kwiaty prznosic aby czuli sie jak bogowie.

a tak serio, niby dlaczego mam ich traktowac jak bogow? czy oni okazuja mi szacunek? nie wydaje mi sie
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5430
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




po pierwsze metafora a po drogie sama sie dzis juz nie moge polapac o co mi z tym chodzilo niech bedzie na wasze ale ja po cichu i tak wyznaje swoja filozofie ktora jak na razie sama nie kapuje wiec moze jutro wyjdzie o co mi bieglo tak czy inaczej nie mam ochoty klucic sie tak na dzien dobry biggrin.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marla
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5372
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Zeby tak fani mowili Uwazajcie bo jeszcze to przczytaja i se pomysla niewiadomo co po prostu sie im przykro zrobi


a jeszcze jedno.
nie maja co robic tylko chodza po forach i tluamcza sobie co ich fani pisza eusa_clap.gif
  
Re: Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




1) to nie metafora, 2) metafora = przenosnia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Metafora
  
Czy ktoś zna adres e-mailowy do Briana,albo kogoś z Placebo?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010