Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> dyskusje padły totalnie Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Niektórzy twierdzą ze sny powinno sie odczytywać na odwrót ale mam WIELKĄ nadzieje ze tak nie bedzie.Wczoraj kładąc sie spać,miałem cichą nadzieje,ze skoro jutro jest nowy dzień,nowy tydzień tak wiec pewnie d.ple beda działały...a tu masz...nic sad.gif sad.gif sad.gif

może jutro?

pozdrawiam
  
Re: <szaman82> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anic
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #291
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Sa dyskusje co prawda pod innym adresem ale sa juz biggrin.gif biggrin.gif smile.gif www.dyskusje.net biggrin.gif
  
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




HUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif biggrin.gif biggrin.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
D.PLE WRÓCIŁY!!! biggrin.gif

pozdrawiam
  
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




No to wyśniłaś ten dzień biggrin.gif .Gratuluję.Jednak nie sprawdza sie teoria o odwrotności odczytywania snów-i dobrze.

pozdrawiam

dawid
  
Re: <szaman82> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anic
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #291
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




O widze ze nietylko ja sie tak bardzo ucieszyłam.
Przewaznie moje sny mi sie sprawdzaja.. wink.gif tylko nie te głupie..

No to przychodzcie na dyskusje bo jeszcze tak pusto ciagle wink.gif wink.gif
  
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A za 2 - 3 dni mają ponoć wrócić pod stary adres. Tako rzecze Alex.
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Czytając pierwsze wyrazy Twojej wiadomości:
Cytat:
A za 2 - 3 dni mają ponoć
myślałem,że dalej przeczytam coś w stylu:``znów zostać zamknięte``,wówczas aż mi serce szybciej zabił shock.gif ,to juz jest chyba jakieś zboczenie.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 23:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ALLELUJA!!!
  
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carrington
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #101
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif no nareszciw koniec hehowej meki:)) tongue.gif jakos sie przywyczilem do depli
mam nadzieje ze wroca juz na dobre
  
Re: <carrington> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




aż taka męka to nie jest tongue.gif
  
Re: <carrington> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




I tak niwedziecznie nastawieni jestescie do heh'a ktory was przygarnal, przechowal, ugoscil itepe eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif
  
Re: <ulan> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 07:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anic
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #291
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




e tam sadze ze od czasu do czasu bedziemy odwiedzac heha.
heh wink.gif biggrin.gif
  
Re: <szaman82> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




lol.gif
Nie przejmuj się, jak miałem Twój staż na deplach, to nawet mi się śniło, że czytam posty i odpowiadam na nie! Schiza po prostu!
  
dyskusje padły totalnie
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010